Shazam! - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Shazam!

Shazam!

PG-13
Twoja ocena: 0
6.8 31 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Shazam! online?

SHAZAM! I Doktor Sivana Handlują Ciosami W Nowym Klipie Z Nadchodzącego Filmu DC. Po tym ostatnim rozszerzonym spojrzeniu na Shazam !, kolejny klip z filmu znalazł się w Internecie za pośrednictwem Twittera. To nie jest najlepsza jakość (będziemy aktualizować, gdy tylko pojawi się oficjalna wersja), ale jest to wystarczająco jasne, aby zrozumieć, co się dzieje. W podstępnym spojrzeniu doktor Sivana (Mark Strong) podchodzi do Shazama (Zachary Levi) [cały film online pl cda] i żąda, aby dał mu swoje moce. Kiedy The Big Red Cheese śmieje się z tego, dostaje jeden cios, który wyrzuca go w powietrze.

Ciekawe tłumaczenia..

Jak tłumaczy Sivana, podczas gdy broń stworzona przez człowieka nie może zadawać żadnych obrażeń ?swojemu rodzajowi?, magia z pewnością będzie. Niestety dla ?Dziadka?, Shaz nie ucieka się do superobciążonego niskiego ciosu, aby odwrócić losy walki.

Wszyscy mamy superbohatera, wystarczy trochę magii, aby go wydobyć. W przypadku Billy’ego Batsona (Asher Angel), wykrzykując jedno słowo – SHAZAM! – ten czternastoletni przybrany dzieciak z ulicy może przekształcić się w dorosłego Super Hero Shazam (Zachary Levi), dzięki uprzejmości starożytnego czarodzieja (Djimon Hounsou). Wciąż dzieciakiem w sercu – w zgranym, boskim ciele – Shazam rozkoszuje się tą wersją samego siebie, robiąc to, co każdy nastolatek zrobi z supermocarstwami: baw się z nimi! Czy może latać? Czy ma widzenie rentgenowskie? Potrafi strzelać piorunami z rąk? A może pominąć test socjologii? Shazam postanawia przetestować granice swoich umiejętności z radosną lekkomyślnością dziecka.

W obsadzie znajdują się Asher Angel (Andi Mack) jako Billy Batson, Djimon Hounsou (Guardians of the Galaxy) jako The Wizard. Mark Strong (Kingsman) w roli Super-Villaina Dr. Thaddeus Sivana. W filmie występuje także Jack Dylan Grazer (IT) jako najlepszy przyjaciel Billy’ego i najlepszy entuzjasta superbohaterów, Freddy, część rodziny zastępczej, w której skład wchodzi Mary, grana przez Grace Fulton (Annabelle: Creation); Darla, grana przez Faithe Hermana (To jest my); Eugene, grany przez Iana Chena (Fresh Off the Boat); i Pedro, grany przez Jovana Armanda (Hawaii Five-0). Cooper Andrews (The Walking Dead) i Marta Milans (Killer Women) grają rodziców zastępczych Victora i Rosę Vasquez.

 

Shazam!
Shazam!
Shazam!
Shazam!
Oryginalny tytuł Shazam!
Ranking IMDb 8.3 4,684 głosów

Reżyser

Obsada

Asher Angel isBilly Batson
Billy Batson
Mark Strong isDoctor Thaddeus Bodog Sivana
Doctor Thaddeus Bodog Sivana
Jack Dylan Grazer isFreddy Freeman
Freddy Freeman
Djimon Hounsou isThe Wizard
The Wizard
Grace Fulton isMary Bromfield
Mary Bromfield
Faithe Herman isDarla Dudley
Darla Dudley
Ian Chen isEugene Choi
Eugene Choi
Jovan Armand isPedro Pe?a
Pedro Pe?a
Cooper Andrews isVictor Vasquez
Victor Vasquez
Udostępniono138

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Listy do M. 3
Thor: Mroczny świat
Plan ucieczki 2: Hades
Zabawa w pochowanego
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
Bez litości 2
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Bliźniak (Gemini Man) 2019
Escape Room
Historia małżeńska
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Pokémon: Detektyw Pikachu