Sicario 2: Soldado - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Sicario 2: Soldado

Sicario 2: Soldado

123 Min.R
Twoja ocena: 0
5.7 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to mamy wyczekiwanego Sicario

W najlepszym wydaniu Sicario 2: Soldado przypomina twórczość Michaela Manna, opowieści o macho mężczyznach, które ujawniły ograniczenia dotyczące ich zachowania, które zacierają granicę między dobrem a złem. W najgorszym przypadku film Sicario 2: Soldado przypomina jeden z sequeli na DVD, który zalał rynek w poprzednich latach. Jest to kontynuacja hitów akcji, które wydawały się jedynie cieniami tego, co przyszło wcześniej. Idealny film dla ludzi lubiących takie latynoskie mroczne klimaty. Ja osobiście polecam obejrzeć film Przemytnik 2018 online CDA.

On i włoski reżyser Stefano Sollima znany z mobowego dramatu Suburra z 2015 roku współpracowali przy przerażająco porywającej kontynuacji Meksykańskiego kartelu. Zapewnia to chłodno ukierunkowany ładunek brutalności, zapoczątkowany przez kocioł męskiej agresji i polityki międzynarodowej. Film jest ogólnie mocny, tak że nie polecam oglądać osobą ze słabą psychiką. Dla tych osób też coś mamy. Mogą one obejrzeć film z Jasonem, czyli cały film The Meg lektor CDA. Będzie lepszy niż ten. Albo jeżeli ktoś ma jeszcze większe nerwy to najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu bajkę Toy Story 4 online CDA.

Zamiast tego rzemiosła dostajemy brutalną, często brzydką podróż do zgiełku granicy amerykańsko-meksykańskiej. Prawie tak, jakby film został stworzony przez maszynę do pisania scenariuszy, która ma na celu jak najdokładniejsze wydobycie obaw i kontrowersji narodowych. Sicario 2: Soldado rozpoczyna się scenami zamachowców-samobójców. Grupa Meksykanów próbuje przekroczyć granicę i zrobić coś strasznego.

Ten meksykański motyw ojca i dziecka jest powiązany z innymi agoniami rodzicielskimi. Takimi jak  pamięć amerykańskiego agenta o jego zmarłej córce. Kobieta pracująca dla meksykańskich karteli, która dziwnie sprowadza swoje niemowlę do kraju. Jest też przerażona kobieta, która próbuje wyciągnąć swoje dziecko z supermarketu, zanim zamachowiec-samobójca naciśnie detonator. Ale ten film nie jest liberalnym manifestem krwawiącego serca. Aczkolwiek nie jest też filmem, który można obejrzeć na spokojnie.

Gdzie oglądać Sicario 2: Soldado lektor CDA i Zalukaj?

Zamachy bombowe wysyłają Matta Gravera (Josh Brolin) aż do Somalii, aby dowiedzieć się, jak i dlaczego terrorysta ma przybyć przez Meksyk. Jego śledztwo wzbudza zainteresowanie sekretarza obrony Jamesa Rileya (Matthew Modine) i Cynthii Foards. Bohaterki, która wykonuje akcję, tworząc chaos na meksykańskiej granicy. Rząd USA dopaść wszystkich szefów karteli i zamknąć te mafijne obozy jak najszybciej. Przede wszystkim chcą utrzymać ich skupienie na rywalach, a nie na czymkolwiek innym. Plan polega więc na porwaniu córki jednego z króli kartelu. Mężczyzny o nazwisku Carlos Reyes, który tak się składa, że ​​to mężczyzna, przeciwko któremu Alejandro (Benicio Del Toro) kiedyś walczył. 

Nietrudno jest zrozumieć związek latynoskiego gangstera z migrantami, który administracja Trumpa stara się wykorzystać i wzmocnić przy każdej okazji. Sheridan łączy to z estetyką wojny z terroru zaczerpniętą z polityki zagranicznej poprzednich administracji. Jest coś z Kathryn Bigelow w scenach nocnego widzenia, Michaela Manna w broni wielkokalibrowej i szybkich konwojach, a także coś z dla starych ludzi. I jako wspaniała, epizodyczna historia zła ma w sobie coś z filmów Batmana Christophera Nolana. Jest to gwałtowne działanie napędzane rakietami z własnym lekkomyślnym cynizmem.

Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Oryginalny tytuł Sicario: Day of the Soldado
Ranking IMDb 7.1 98,534 głosów
Ranking TMDb 6.7 1,365 głosów

Reżyser

Obsada

Benicio del Toro isAlejandro Gillick
Alejandro Gillick
Josh Brolin isMatt Graver
Matt Graver
Isabela Moner isIsabel Reyes
Isabel Reyes
Jeffrey Donovan isSteve Forsing
Steve Forsing
Catherine Keener isCynthia Foards
Cynthia Foards
Matthew Modine isJames Riley
James Riley
Shea Whigham isAndy Wheeldon
Andy Wheeldon
Elijah Rodriguez isMiguel Hernandez
Miguel Hernandez
Udostępniono25

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Let’s Dance 2019
Boże Ciało
Spider-Man: Daleko od domu
Mój piękny syn
Kwiaty miłości 2019
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
Przemytnik 2018
Parasite 2019
Kłamstwo doskonałe 2019
Rocketman
The Legion 2020
X-Men: Mroczna Phoenix