What's happening?

Sir Alex Ferguson: Never Give In ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 238

Sir Alex Ferguson: Never Give In

Sir Alex Ferguson: Never Give In online

Mar. 06, 2021UK108 Min.PG-13
Twoja ocena: 2
2 1 głos

Gdzie oglądać Sir Alex Ferguson: Never Give In online?

Niewiele postaci w historii piłki nożnej osiągnęło taki legendarny status, jak Alex Ferguson. 26 lat był trenerem Manchesteru United. To sprawiło, że przekształciły się w jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w Europie. Natomiast jako zawodnik miał też wiele powodów do dumy. Film dokumentalny Sir Alex Ferguson: Never Give In online jest nakręcony przez jego syna Jasona. Cały film ma dość rutynową strukturę i nie ukrywa swoich uprzedzeń. Niestety ale ma niezrównany dostęp do tematu, zawiera wiele materiałów i z pewnością zadowoli fanów. Historia zaczyna się tutaj na początku lat sześćdziesiątych. Dokładnie kiedy Alex był praktykantem w branży narzędziowej, który grał na pół etatu w Queen’s Park i St Johnstone. To drużyny ze Szkocji.

Potrzebował do tego dużo mocy. Trochę jak tlen do życia. Od razu kojarzy mi się produkcja Tlen (Oxygène). Na duży ekran trafia odkrywczy i głęboko osobisty dokument o życiu Sir Alexa Fergusona. Zaczyna się od jego robotniczych korzeni w Glasgow po karierę jednego z największych menadżerów piłkarskich wszechczasów. Ten film online opowiada wspaniałą historię. Podczas rekonwalescencji po traumatycznym krwotoku mózgowym, Sir Alex szczegółowo opowiada synowi szczegóły swojego życia i kariery. W tym legendarną 26-letnią kadencję menadżera Manchesteru United.

Never Give In Lektor PL lub Napisy PL

Całość jak już wspomnieliśmy wyreżyserował syn Sir Alexa –  Jason Ferguson. To naprawdę bardzo poruszająca opowieść o niezwykłej sile pamięci. Dostał wielką szansę, gdy podpisał kontrakt z Dunfermline, a następnie został przejęty przez Glasgow Rangers za niespotykaną dotąd sumę. Mimo to przeszedł do historii, strzelając pierwszego hat-tricka na Ibrox. Film online sugeruje, że zawsze był tam nieszczęśliwy, nielubiany przez innych graczy i kierownictwo. To chyba dlatego, ponieważ był żonaty z Cathy, która również dzieli się tutaj swoimi przemyśleniami i wydaje się, że ma równie silną więź z ponad pięćdziesiąt lat później. To trochę klasyka jak Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja. Z tym, że tutaj to dzieje się naprawdę.

W każdym razie był na tyle szczęśliwy, że odszedł, a dekadę później, jako menedżer Aberdeen, zbudował ten zespół do tego stopnia, że ​​mógł się zemścić i odmówić Rangersowi Pucharu Szkocji. Napisał piękną historię, za co dostał tytuł od samej Królowej. Oczywiście to jego czas w Manchesterze, o którym większość ludzi spieszących się, aby zobaczyć ten film, będzie chciała się dowiedzieć. Nigdy nie był kimś, kto uściśliłby słowa, a jego opis stanu klubu, kiedy tam dotarł, nie jest pochlebny. Jest sporo szczegółów na temat tego, jak podszedł do przekształcenia tego, a jego styl menedżerski został dokładnie wyjaśniony, biorąc pod uwagę sposób, w jaki dostosował go do zarządzania różnymi graczami i sytuacjami.

Sir Alex Ferguson: Never Give In online to piękna i prawdziwa historia

Chociaż jest to mniej bezpośrednio adresowane. jasne jest, że jego zrozumienie kultury robotniczej i wyzwań stojących przed młodymi mężczyznami w szerszym społeczeństwie dało mu dużą przewagę w tej pracy i było czymś, czego nie odebrał mu ani czas, ani sukces finansowy. Od jego własnej udanej kariery zawodowej i płodnej strzelanki w szkockich klubach, w tym Rangers, po przejście do zarządzania i poprowadzenie Aberdeen do Pucharu Zdobywców Pucharów, a następnie jego przejście na południe, na Old Trafford. Po kilku latach testów w United odwrócił fortunę klubu i doprowadził go do ponad dwóch dekad ciągłego sukcesu.

Jak wiecie to właśnie pod kierownictwem Fergusona Manchester United zdobył olśniewającą gamę trofeów, w tym 13 tytułów Premier League, pięć Pucharów Anglii i dwa tytuły Ligi Mistrzów UEFA. Zbudował potęgę i historię. Wydaje mi się, że ciężko będzie znaleźć drugiego takiego trenera. Jest kilku ciekawych, którzy mogą się wybić ale teraz piłka wygląda zupełnie inaczej. Teraz wchodzę w grę zupełnie inne pieniądze niż kiedyś. To już według mnie spora przesada. Jego karierę można opisać trzema słowami. Podobnie jak nazwę serialu Miłość, śmierć i roboty. Oczywiście tutaj wymieniłbym dwa ostatnie słowa na coś zupełnie innego. Zastąpiłbym je słowami Praca i Honor.

Sir Alex Ferguson: Never Give In
Sir Alex Ferguson: Never Give In
Oryginalny tytuł Sir Alex Ferguson: Never Give In
Ranking IMDb 8.5 38 głosów
Ranking TMDb 6.3 3 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Sir Alex Ferguson: Never Give In online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Sir Alex Ferguson: Never Give In online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Sir Alex Ferguson: Never Give In nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Sir Alex Ferguson: Never Give In na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0