Skandal. Ewenement Molesty - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 1380 Wyświetleń

  Skandal. Ewenement Molesty

  Skandal. Ewenement Molesty

  Oct. 02, 2020
  Twoja ocena: 0
  10 1 głos
  what going on?

  Opis

  Gdzie oglądać cały film Skandal. Ewenement Molesty online?

  Nadszedł czas na dokument o początkach rapu w Polsce. Film Skandal Ewenement Molesty pokazuje widzom, jak trudna była ścieżka warszawskich raperów. Można powiedzieć, że jest też wehikułem czasu dla tych, którzy chcą zobaczyć czasy kształtowania się polskiego kapitalizmu. Prawdziwi fani po prostu muszą obejrzeć ten film. Molesta to coś wspaniałego. Ich utwory do tej pory grają na moich głośnikach. Dojść wtedy do sławy było bardzo trudno, to taka odwrotność filmu Jak zostać gwiazdą 2020. Zresztą nie ma się co dziwić. Dzisiaj wystarczy mieć fanów na YouTube, czy Instagramie i już nic po za tym się nie liczy.

  Wydaje mi się, że polski rap nie byłby takim jak jest teraz gdyby nie płyta Skandal. To album z legendami, do których inni artyści odnosili się niezliczoną ilość razy. Podejrzewam, że wielu słuchaczy zna na pamięć niektóre utwory. To są legendy polskiego rapu. Razem z Trzecim Wymiarem, Kastą, Paktofoniką. Przynajmiej takie jest moje zdanie. Z drugiej strony warto też pamiętać o zmianie pokoleniowej w polskim hip-hopie i nie zdziwiłbym się całkowicie, gdyby fani najmłodszego pokolenia raperów kojarzyli Molestę jakby przez mgłę. Wydaje mi się, że teraźniejszy rap jest dużo gorszy niż kiedyś. Niestety te utwory i nowe trendy do mnie nie trafiają. Auto-Tune stał się swego rodzaju klątwą.  To już wolę oglądać film Proceder, niż słuchać aktualnych pseudo hitów w rapie.

  To jest prawdziwy rap, a nie to co teraz

  Większość filmu Skandal Ewenement Molesty online poświęcona jest latom 1995-1998, kiedy raperzy przedarli się z odrapanych kadrów do wydania bezkompromisowego albumu w dużej wytwórni. Bartosz Paduch wykonał kawał dobrej roboty i wynalazł wiele archiwalnych nagrań z tego okresu. Od pierwszych minut filmu mamy wrażenie, że ktoś przeniósł nas do tamtych lat. To trochę jak podróż w czasie. Niesamowite uczucie zobaczyć to jeszcze raz. Reżyser nie zapomniał, że cała kultura hip-hopowa i Molesta zaczęli robić to co robią, aby zrobić coś własnego i na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Jak wiecie czasy wtedy nie były tak kolorowe jak teraz.

  Wspaniałą hip-hopową energię możesz poczuć w całym dokumencie. Nie ma znaczenia, czy jest to ujęcie grupy nastolatków na deskorolkach, czy archiwalne ujęcie członków zespołu. W tym filmie może nie miłość, ale jest ogromna pasja do hip-hopu. Pamiętam jak dziś jak z moich głośników na osiedlu leciała właśnie płyta Skandal od Molesty. Raperzy tacy jak Vieno, Pelson, Włodi są dla mnie swojego rodzaju mistrzami. W stanach legendą jest np. Tupac Shakur. Tutaj to są właśnie oni, nie żyjący w monotonii. I coś zdecydowanie pozostanie po nich. Natomiast jest coś w tej produkcji co sprawia, że Skandal Ewenement Molesty podoba się ludziom, którzy nie mają pojęcia o rapie.

  Skandal. Ewenement Molesty
  Oryginalny tytuł SKANDAL. EWENEMENT MOLESTY
  Udostępniono6
  10 Komentarzy
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
  Laura Piotrowska
  Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Ikar. Legenda Mietka Kosza
  Showbiz Kids
  Sekretna miłość 2020
  Pętla 2020
  Made in Senegal
  I młodzi pozostaną
  Andrés Iniesta, The Unexpected Hero
  Hakowanie świata 2019
  Najświętsze serce
  Tony Halik
  Tylko Nie Mów Nikomu
  Wojtyła. Śledztwo 2020
  ×
  Życzymy miłego seansu!