What's happening?

Skazani na siebie ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 204

Skazani na siebie

Skazani na siebie online

Feb. 25, 2021UK118 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie oglądać cały film Skazani na siebie online?

Niektóre filmy i seriale odważnie weszły do ​​produkcji podczas zeszłorocznej przerwy. W sumie ta przerwa trwa nadal, aczkolwiek pojawia się dość sporo nowości. Ten czas nadal poważnie szkodzi branży. Trzeba sobie odpowiedzieć na dwa kluczowe pytania. Po pierwsze, czy można to zrobić bezpiecznie, zachowując wszelkie środki ostrożności, aby chronić zdrowie obsady i ekipy? Po drugie, czy ten projekt jest naprawdę tego wart, wart wszystkich niezliczonych trudności, zarówno finansowych, jak i logistycznych? Ciężko to stwierdzić ale moim zdaniem trzeba żyć normalnie i robić wszystko powoli ale do przodu. Cieszy mnie fakt powstawania nowych filmów. W tym wypadku filmu Skazani na siebie. Cały film jest na czasie ale jest niewypałem tak jak Wonder Woman 1984. Niestety ale taka jest prawda.

Reżyser Doug Liman i scenarzysta Steven Knight wymyślili swój film w lipcu, sprzedali go we wrześniu i zakończyli zdjęcia do niego w Londynie. Wydaje mi się, że to najszybciej nakręcony dramat w odpowiedzi na pandemię. W przypadku filmu Skazani na siebie (Locked Down) wygląda na to, że bezpieczeństwo zostało zachowane i utrzymane. Nie było żadnej informacji, czy ktoś na planie był chory. Moim zdaniem film jest bardzo słaby i ja na pewno nie chciałbym w nim brać udziału. Wydaje się, że zostało to w sposób zasadniczy i tragiczny przeoczone. Już dużo lepszym rozwiązaniem na nudny wieczór jest film Moxie. Tam zdecydowanie lepiej wszystko działa. Mam na myśli fabułę, efekty i grę aktorską.

Podczas lockdownu oglądacie filmy z lektorem czy z napisami?

Doświadczony reżyser, taki jak Doug Liman nie powinien robić tak tandetnego filmu. Zaskoczył mnie tym faktem bardzo. Oczywiście to było negatywne zaskoczenie. W filmie bohaterka Linda chce opuścić ten dziwny związek. Cały film opowiada o tym, jak blokowanie ich dwojga staje się rodzajem gry prawdy, która rozdziela ich i ciągnie. Czasami Skazani na siebie online wywołuje niepokojącą mieszankę intymności i efektowności, a jednak widok kilku aktorów, którzy są tak niesamowici pomaga poprawić wszystko. Ejiofor to oczywiście mistrz niedopowiedzenia, gra Paxtona jako sympatycznego palanta, który wyolbrzymia swój własny niepokój. Udaje mu się to nawet bardzo. On nawet najprostszym monologiem jest w stanie wprowadzić u widza przygnębienie. To się nazywa prawdziwy talent.

Obsada jest całkiem ciekawa, ale wydaje mi się, że tylko z nudy wzięli udział w tym filmie. To walcząca między sobą para, która nie ma pomysłu na lockdown. Są uwięzieni razem w domu w zachodnim Londynie podczas pandemii. Hathaway i Chiwetel Ejiofor poradzili sobie w tych głupich rolach. W filmie są też krótkie epizody Bena Stillera, Mindy Kaling, Stephena Merchanta i Bena Kingsleya, którzy mogą przynajmniej wyjaśnić swoje zaangażowanie na niskie stawki jako wynik czystej nudy. Zresztą zobaczcie sami wynik produkcji tego filmu. Może niektórym z Was się spodoba. Może to tylko ja mam takie dziwne wymogi.

Skazani na siebie
Skazani na siebie
Skazani na siebie
Oryginalny tytuł Locked Down
Ranking IMDb 5.2 7,025 głosów
Ranking TMDb 5.1 22 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Skazani na siebie online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Skazani na siebie online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Skazani na siebie online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Skazani na siebie na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Brightburn: Syn ciemności
Uczciwy złodziej (2020)
Togo 2019
Szybko i Wściekle
Przyjaciele: Spotkanie po latach
Kler
Richard Jewell
Skandal w hrabstwie Yuba
Po prostu powiedz TAK
Psychobitch
Przepraszam, że przeszkadzam
Irresistible