Skok stulecia - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Skok stulecia

Skok stulecia

140 Min.R
Twoja ocena: 0
1 5 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Wspaniała obsada

Minęły 23 lata, odkąd przełomowy utwór Michaela Manna w Los Angeles, alchemicznie zamienił miazgę w lśniący ekran. Zwiększył prawdopodobieństwo, że całe pokolenie nie zdawało sobie sprawy z symbiotycznego tropu gliniarzy i rabusiów. Christian Gudegast, scenarzysta i reżyser, wkracza tutaj w tę lukę demograficzną. Robi to dzięki filmowi mieszczącemu się gdzieś pomiędzy fanowską sztuką Manna a rozszerzonym ulepszeniem tych podróbek z lat 90. Uprzedzam, że będzie się działo!

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o tym filmie jest to, że tak, to naprawdę trwa dwie godziny i dwadzieścia minut. Tak długo jak wszystkie części Władcy Pierścieni i Hobbita. Trochę krócej niż filmy Piraci z Karaibów z Johnym Deppem. Wspólnie z recenzentem rozmawialiśmy o czasie podanym przez IMDb i oboje myśleliśmy, że w żaden sposób ten prawdopodobnie głupi obraz gliniarzy i rabusiów nie może trwać prawie dwie i pół godziny. A jednak może.

Scenariusz, współredagowany przez Paula Scheuringa, szefa Prison Break, przedstawia kolejne odbicie lustrzane. Z jednej strony bandyci na czele z Pablo Schreiberem, którzy mają odwagę ukraść pustą opancerzoną furgonetkę z początkowo niejasnych powodów. Naprzeciwko nich śledczy i postrzępieni detektywi, na czele z całkowicie pijącym, wiecznie palącym Gerardem Butlerem. Moim zdaniem to mieszanka wybuchowa tak jak w obsadzie Pewnego razu w Hollywood

Gdzie oglądać cały film Skok stulecia online z lektorem?

Cały film Skok stulecia rozpoczyna się tekstem wyjaśniającym, ile napadów na banki ma miejsce w Los Angeles w Kalifornii w ciągu jednego roku. Dzieje się to w podziale na miesiące, dni, godziny i minuty. Po rozwinięciu statystyk, które są imponujące, tekst konkluduje, że Los Angeles to stolica napadów na bank. Już czuje się, że film, napisany wspólnie i wyreżyserowany przez Christiana Gudegasta, robi robotę.  50 Cent używa ciężarówek Schreibera do niepokojenia daty balu swojej córki, a niektóre z jego rozdań pozostają przyciągające wzrok. Raper w roli aktora spisuje się idealnie.

A wam jak podoba się ten film?

Rzeczywiście, film zaczyna się od przestępstwa popełnionego jak operacja paramilitarna. Samochód pancerny zatrzymuje się, a  furgonetka pełna zamaskowanych mężczyzn uzbrojonych po zęby wskakuje na niego. Analogicznie w swoich efektach, jest to rodzaj odwrotu, który może po prostu wygrać z nudami w sklepie wideo. Chociaż nadal będą musieli przeszukiwać fragmenty stereotypów. Niestety finał jest tak głupi i szalony, że człowiek zastanawia się jaką trzeba mieć wyobraźnie, żeby coś takiego wymyślić.

Skok stulecia
Skok stulecia
Skok stulecia
Skok stulecia
Skok stulecia
Skok stulecia
Skok stulecia
Skok stulecia
Skok stulecia
Skok stulecia
Oryginalny tytuł Den of Thieves
Ranking IMDb 7.0 72,242 głosów
Ranking TMDb 6.6 1,332 głosów

Reżyser

Obsada

Gerard Butler isNick Flanagan
Nick Flanagan
50 Cent isLevi Enson
Levi Enson
Kaiwi Lyman isTony Z Zapata
Tony Z Zapata
Mo McRae isGus Henderson
Gus Henderson
Udostępniono10

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Po pierwsze przeżyć 2020
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
Nędznicy 2019
Justice League Dark: Apokolips War
Smętarz dla zwierzaków
Jurassic World: Upadłe królestwo
Kobiety mafii 2
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Blackbird 2020
Black and Blue
Na noże (Knives out)
Gwiezdne Wojny: Część I – Mroczne Widmo