Śledztwo Spensera - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Śledztwo Spensera

Śledztwo Spensera

110 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Śledztwo Spensera online?

Jak wiecie Śledztwo Spensera to pierwszy film z Markiem Wahlbergiem dla Netflix. To film nadający się idealnie na obejrzenie tylko dla zabicia czasu. To coś co może lecieć w tle, żeby nie trzeba było za dużo się skupiać. Uwierzcie, że po obejrzeniu zapomnicie o tym filmie zupełnie. Szkoda bo wiele osób zaangażowało się w ten film. Począwszy od reżysera Petera Berga, który cztery razy współpracował z Wahlbergiem, po pisarza Briana Helgelanda, który zdobył Oscara. To także historia oparta na ukochanym prywatnym oku autorstwa Roberta B. Parkera, który inspirował autorów kryminalnych, takich jak Dennis Lehane i Harlan Coben. Ale wykrycie któregokolwiek z tego rodowodu w gotowym produkcie wymagałoby mistrza. W tym okresie pewnie wielu z Was ogląda filmu, o których wcześniej nawet byście nie pomyśleli. Dlatego może warto pomyśleć nad tytułem Zaginione dziewczyny. To ciekawa produkcja, która dostępna jest również online.

Śledztwo Spensera idealne na nudny wieczór

W piątym wspólnym filmie reżyser Peter Berg i gwiazda Mark Wahlberg wybrali Netflix. Łatwo można sobie wyobrazić przyszłość, w której takie produkcje będą częściej pojawiać się na platformie. Czasami aż przykro mi patrzeć na to, że Netflix stawia na ilość niż jakość. Rzeczywiście, ta flotowa, choć jednorazowa komedia akcji wydaje się być pierwszą odsłoną serii. Wahlberg, który grał go jeszcze w tym roku w thrillerze science fiction i dramacie Oscara, to Spenser. Czyli bostoński gliniarz wychodzący z więzienia po napaści na kolegę, który, jak twierdził, był oszustem. Jego planem jest opuścić miasto, ale kiedy zaatakowany gliniarz zostaje zamordowany, wkrótce zostaje wciągnięty w mroczny świat narkotyków, przemocy i korupcji. Takich filmów widzieliście już pewnie wiele.

Netflix nie zwalnia tempa ze swoimi produkcjami

Cały film Śledztwo Spensera online to niby thriller, niby komedia. To naprawdę zaskakujące, jak płaskie jest to wszystko, biorąc pod uwagę, że Berg ma doświadczenie z większymi budżetowymi filmami o bardziej ambitnym zakresie, ale brakuje mu iskierki w tym kierunku. Sprawa obłudna ma mniejsze znaczenie niż sceny przedstawiające relacje Spensera ze swoim starym kumplem Henrykiem (Alan Arkin). Perspektywa spędzenia więcej czasu z tą załogą nie jest zła. Można czasami całkiem nieźle się uśmiać przy tym filmie.  

Śledztwo Spensera
Śledztwo Spensera
Śledztwo Spensera
Śledztwo Spensera
Oryginalny tytuł Spenser Confidential
Ranking IMDb 6.3 16,620 głosów
Ranking TMDb 6.7 434 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
El Camino: A Breaking Bad Movie
Jurassic World: Upadłe królestwo
Małgosia i Jaś
Shazam!
Wiwarium
Kod Dedala 2019
SpongeBob Film: Na ratunek
Ocean’s 8
Spragnieni życia
Avengers: Koniec gry
Święta nie na bogato