What's happening?

Śledztwo Spensera ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 159

Śledztwo Spensera

Śledztwo Spensera online

Mar. 06, 2020USA110 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Śledztwo Spensera online?

Jak wiecie Śledztwo Spensera to pierwszy film z Markiem Wahlbergiem dla Netflix. To film nadający się idealnie na obejrzenie tylko dla zabicia czasu. To coś co może lecieć w tle, żeby nie trzeba było za dużo się skupiać. Uwierzcie, że po obejrzeniu zapomnicie o tym filmie zupełnie. Szkoda bo wiele osób zaangażowało się w ten film. Począwszy od reżysera Petera Berga, który cztery razy współpracował z Wahlbergiem, po pisarza Briana Helgelanda, który zdobył Oscara. To także historia oparta na ukochanym prywatnym oku autorstwa Roberta B. Parkera, który inspirował autorów kryminalnych, takich jak Dennis Lehane i Harlan Coben. Ale wykrycie któregokolwiek z tego rodowodu w gotowym produkcie wymagałoby mistrza. W tym okresie pewnie wielu z Was ogląda filmu, o których wcześniej nawet byście nie pomyśleli. Dlatego może warto pomyśleć nad tytułem Zaginione dziewczyny. To ciekawa produkcja, która dostępna jest również online.

Śledztwo Spensera idealne na nudny wieczór

W piątym wspólnym filmie reżyser Peter Berg i gwiazda Mark Wahlberg wybrali Netflix. Łatwo można sobie wyobrazić przyszłość, w której takie produkcje będą częściej pojawiać się na platformie. Czasami aż przykro mi patrzeć na to, że Netflix stawia na ilość niż jakość. Rzeczywiście, ta flotowa, choć jednorazowa komedia akcji wydaje się być pierwszą odsłoną serii. Wahlberg, który grał go jeszcze w tym roku w thrillerze science fiction i dramacie Oscara, to Spenser. Czyli bostoński gliniarz wychodzący z więzienia po napaści na kolegę, który, jak twierdził, był oszustem. Jego planem jest opuścić miasto, ale kiedy zaatakowany gliniarz zostaje zamordowany, wkrótce zostaje wciągnięty w mroczny świat narkotyków, przemocy i korupcji. Takich filmów widzieliście już pewnie wiele.

Netflix nie zwalnia tempa ze swoimi produkcjami

Cały film Śledztwo Spensera online to niby thriller, niby komedia. To naprawdę zaskakujące, jak płaskie jest to wszystko, biorąc pod uwagę, że Berg ma doświadczenie z większymi budżetowymi filmami o bardziej ambitnym zakresie, ale brakuje mu iskierki w tym kierunku. Sprawa obłudna ma mniejsze znaczenie niż sceny przedstawiające relacje Spensera ze swoim starym kumplem Henrykiem (Alan Arkin). Perspektywa spędzenia więcej czasu z tą załogą nie jest zła. Można czasami całkiem nieźle się uśmiać przy tym filmie.  

Śledztwo Spensera
Śledztwo Spensera
Śledztwo Spensera
Śledztwo Spensera
Oryginalny tytuł Spenser Confidential
Ranking IMDb 6.2 61,430 głosów
Ranking TMDb 6.7 434 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Śledztwo Spensera online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Śledztwo Spensera online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Śledztwo Spensera nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Śledztwo Spensera na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono1