What's happening?

Ślicznotki 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Ślicznotki 2019

Ślicznotki 2019

Sep. 12, 2019USA107 Min.R
Twoja ocena: 0
6.7 27 głosów

No to mamy Jennifer

W sieci pojawił się zwiastun filmu Ślicznotki 2019 (Hustlers) z Jennifer Lopez.  Trailer daje widzom pierwsze spojrzenie na ten ciekawy film. Lopez, której kariera obejmowała muzykę, film i telewizję, ostatnio powróciła do kina. Po kilku latach nieobecności na dużym ekranie Lopez zagra w kolejnym filmie. Tym razem będzie to produkcja muzyczna. Aczkolwiek o wiele bardziej podoba mi się Lady Gaga w filmie Narodziny Gwiazdy. Wcześniej jej rolą na ekranie była rola w filmie Lila i Ewa w 2015 roku. Jennifer została obsadzona do Hustlers, czyli Ślicznotki 2019 prawie rok temu, a jej postać została opisana jako liderka grupy.

Czy uda się jej być faktycznie liderką? Czy jednak okaże się to wszystko podobieństwem do Teen Spirit. Cały film Hustlers (Ślicznotki 2019) opiera się na artykule magazynu Jessici Pressler z 2015 roku w Nowym Jorku, zatytułowanym The Hustlers at Scores. Film koncentruje się na grupie striptizerek, które mają już dość mężczyzn z Wall Street. Mężczyzn, którzy przyczynili się do kryzysu finansowego, ale sami nie doświadczyli żadnych konsekwencji. Odnośnie Wall Street obejrzyjcie koniecznie film z Leonardem Di Caprio. Nie chodzi mi o najnowszy film, czyli Pewnego razu w Hollywood. Chodzi mi o film Wilk z Wall Street. Kobiety, przywiązane do gotówki, postanawiają wyrównać sytuację, okradając mężczyzn, którzy przychodzą do klubu ze striptizem. Hustlers zostanie wydany 13 września.

Oprócz Lopez w filmie występują takie aktorki jak Constance Wu, Crazy Rich Asians, Julia Stiles i Keke Palmer. To także największy jak dotąd film Lili Reinhart. Obecnie występuje jako Betty Cooper w serialu Riverdale.

Gdzie oglądać cały film Ślicznotki 2019 online CDA?

Zwiastun filmu Ślicznotki 2019 (Hustlers) pojawia się w czasach, gdy filmy o napadzie i zemście z udziałem kobiet stają się coraz bardziej powszechne. Adaptacja komiksu Królowie Zbrodni 2019, która skupia się na trzech kobietach, które przejmują irlandzką mafię od swoich mężów, zostanie otwarta w kinach w sierpniu. W filmie występują Melissa McCarthy, Tiffany Haddish i Elisabeth Moss, udowadniając, że filmy te cieszą się popularnością. Pojawiły się również filmy takie jak Wdowy z 2018 roku, które zaskoczyły widzów swoim ostatecznym zwrotem akcji. W przeciwieństwie do tych poważnych filmów, MGM wydało Oszustki (The Hustle) z Anne Hathaway i Rebel Wilson. I oczywiście Ocean 8, który zgromadził jedną z najbardziej imponujących obsad filmowych w najnowszej pamięci, sprawił, że w zeszłym roku rozkręciły się wesołe filmy o napadzie kobiecym.

Hustlers wygląda jak połączenie intensywnego filmu w stylu zemsty i lżejszego filmu o napadzie, co może pomóc mu odnieść sukces w kasie. Jedną dobrą rzeczą dotyczącą wzrostu liczby tego rodzaju filmów jest to, że wywierają na nich nieco mniejszą presję. Jednak dzięki swojej burzliwej obsadzie i założeniom Hustlers ma potencjał, by wysadzić w powietrze coś takiego jak Magic Mike. Dodatkowo pomaga w tym Wu, ponieważ udowodniła, że ​​poradziła sobie z filmem Bajecznie Bogaci Azjaci. Trudno przewidzieć, jak będzie wyglądał samodzielny film, ale zwiastun sprawia, że ​​widzowie czekają na zabawę. Będzie pięknie, tego jestem pewny.

Ślicznotki 2019
Ślicznotki 2019
Ślicznotki 2019
Ślicznotki 2019
Ślicznotki 2019
Ślicznotki 2019
Ślicznotki 2019
Ślicznotki 2019
Oryginalny tytuł Hustlers
Ranking IMDb 6.3 77,038 głosów
Ranking TMDb 6.1 294 głosów
Udostępniono419

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Przemytnik 2018
Wyprawa Magellana 2019
Wieczny okop
Błąd systemu
Ocean’s 8
O psie, który wrócił do domu
Nic nie ginie
Książę w Nowym Jorku 2
After 2
Moxie (2021)
Ostatnie wakacje
Szybcy i Wściekli: Tokio Drift