What's happening?

Słodziak (Honey Boy) 2019 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 248

ONLINE HD 5917 Wyświetleń Report Error

  Słodziak (Honey Boy) 2019

  Słodziak (Honey Boy) 2019 online

  Nov. 08, 2019USA93 Min.R
  Twoja ocena: 0
  5 1 głos

  Reżyser

  Alma Har'el
  Reżyser

  Obsada

  Shia LaBeouf isJames Lort
  James Lort
  Lucas Hedges isOtis Lort (22 years old)
  Otis Lort (22 years old)
  Noah Jupe isOtis Lort (12 years old)
  Otis Lort (12 years old)
  FKA twigs isShy Girl
  Shy Girl

  Gdzie oglądać cały film Słodziak (Honey Boy) online?

  22-letni Otis znajduje się na drugim końcu terapii rehabilitacyjnej, przyznając, że jest egomaniakiem. Jest to bardzo ważne, biorąc pod uwagę, że Słodziak (Honey Boy) jest również napisana przez Shię LaBeouf. Jest jedna rzecz, która budziła we mnie niepokój. Nawet jeśli obowiązki reżyserskie zostały powierzone kompetentnej autorce filmów dokumentalnych Almie Har’el debiutującej w pełnometrażowych filmach. To rodzaj projektu, który może być albo swobodnie wykonany. Albo może przykuwać mocno uwagę na niepotrzebne elementy. Ma bardzo psychologiczne elementy, podobnie jak film Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi.

  Na szczęście może się pojawić jako pierwszy z powodu bezwzględnej surowej szczerości. Honey Boy to ciężki film, dlatego wielu z Was wybierze pewnie Polską komedię Futro z misia. LaBeouf wskakuje na rolę, od której wielu by uciekło. Oczywiście zamienia się w swojego tatę. Szczerze mówiąc, może jestem częściowo stronniczy i zawsze lubiłem ten film. Czemu? Mówiąc najprościej, Shia otrzymuje wiele niepotrzebnych poprawek za swoje ekscentryczne pokazy publiczne. To jeszcze bardziej mi się podoba.

  Tytuł Słodziak może zmylić widzów

  Niektórzy porównywali ten film z horrorem, co jest bardzo dziwne. Chcieli go porównać z filmem Zaśnij (Awoken). Udowodnił również, że można się rozwijać poza systemem studyjnym. Po tym, jak przeważnie znajduje się na czarnej liście, wykorzystując jedne z najlepszych dzieł swojej kariery ostatnio. Słodziak (Honey Boy) jest tutaj nie tylko po to, by wzbudzić empatię wobec zrujnowanej osoby, którą stała się Shia LaBeouf, ale służy również jako jego własne meta lekarstwo. Zasadniczo Shia LaBeouf porzuca swój przystojny wygląd. Wszystko po to, by wkroczyć w buty fikcyjnej, ale bardzo realnej interpretacji jego ojca. Odważylibyście się zagrać w filmie postać swojego ojca?

  Cały film Honey Boy początkowo ujawniony był w Sundance, a teraz pojawiająca się w Toronto. Sugeruje, że jest on co najmniej łagodnie samoświadomy i przynajmniej delikatnie przeprasza za wspomniany okres złych wydarzeń. Jest to scenariusz, który rozpoczął się jako ćwiczenie podczas przymusowego okresu rehabilitacji, próba wygnania demonów, które go tam doprowadziły. Opowiada historię Otisa (Lucas Hedges), który jest zmuszony spojrzeć wstecz na trudne dzieciństwo jako sposób na wyjście z bałaganu, który stworzył. Jako dziecko (Noah Jupe) spędzał czas między telewizorem a planami filmowymi i obskurnym pokojem hotelowym ze swoim porywczym tatą z martwego rytmu. Podczas gdy jego gwiazda mogła rosnąć, jego trudne relacje z ojcem zdominowały i nadal dominują lata później. Nie ma to jak mieć dobre relacje ze swoim ojcem. 

  Takiego dramatu jeszcze nie widzieliście

  Honey Boy zawiera również zachowania narcystyczne, manipulacje, nadużywanie substancji, znęcanie się nad dziećmi i dynamikę między 12-letnim Otisem. Znaczna część tego materiału sprowadza się do Jamesa, czyli ojca Otisa (Shia LaBeouf) , z niekończącą się niepewnością, wrogością, przemocą fizyczną i werbalną oraz lekkomyślnym zachowaniem zagrażającym jego własnemu synowi. Co najważniejsze, niektóre z zachowań przypominają artykuły napisane o prawdziwych publicznych wyczynach Shia LaBeouf. Ojciec Otisa jest paskudną osobą, a fragmenty filmu są trudne do obejrzenia. Podczas gdy jego życie może wydawać się obrazem sukcesu Hollywood, Otis wyraźnie wymyka się spod kontroli.  Film tylko dla tych z mocnymi nerwami.

  Słodziak (Honey Boy) 2019
  Słodziak (Honey Boy) 2019
  Oryginalny tytuł Honey Boy
  Ranking IMDb 7.3 23,207 głosów
  Ranking TMDb 9 2 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Słodziak (Honey Boy) 2019 online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Słodziak (Honey Boy) 2019 online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Słodziak (Honey Boy) 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Słodziak (Honey Boy) 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono3