To właśnie dzięki nam

113864 użytkowników

znalazło ulubiony film lub serial

DOŁĄCZ DO NAS TERAZ!

Słodziak (Honey Boy) 2019

ONLINE HD 4557 Wyświetleń

  Słodziak (Honey Boy) 2019

  Słodziak (Honey Boy) 2019

  Nov. 08, 2019USA93 Min.R
  Twoja ocena: 0
  8 1 głos
  what going on?

  Opis

  Gdzie oglądać cały film Słodziak (Honey Boy) online?

  22-letni Otis znajduje się na drugim końcu terapii rehabilitacyjnej, przyznając, że jest egomaniakiem. Jest to bardzo ważne, biorąc pod uwagę, że Słodziak (Honey Boy) jest również napisana przez Shię LaBeouf. Jest jedna rzecz, która budziła we mnie niepokój. Nawet jeśli obowiązki reżyserskie zostały powierzone kompetentnej autorce filmów dokumentalnych Almie Har’el debiutującej w pełnometrażowych filmach. To rodzaj projektu, który może być albo swobodnie wykonany. Albo może przykuwać mocno uwagę na niepotrzebne elementy. Ma bardzo psychologiczne elementy, podobnie jak film Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi.

  Na szczęście może się pojawić jako pierwszy z powodu bezwzględnej surowej szczerości. Honey Boy to ciężki film, dlatego wielu z Was wybierze pewnie Polską komedię Futro z misia. LaBeouf wskakuje na rolę, od której wielu by uciekło. Oczywiście zamienia się w swojego tatę. Szczerze mówiąc, może jestem częściowo stronniczy i zawsze lubiłem ten film. Czemu? Mówiąc najprościej, Shia otrzymuje wiele niepotrzebnych poprawek za swoje ekscentryczne pokazy publiczne. To jeszcze bardziej mi się podoba.

  Tytuł Słodziak może zmylić widzów

  Niektórzy porównywali ten film z horrorem, co jest bardzo dziwne. Chcieli go porównać z filmem Zaśnij (Awoken). Udowodnił również, że można się rozwijać poza systemem studyjnym. Po tym, jak przeważnie znajduje się na czarnej liście, wykorzystując jedne z najlepszych dzieł swojej kariery ostatnio. Słodziak (Honey Boy) jest tutaj nie tylko po to, by wzbudzić empatię wobec zrujnowanej osoby, którą stała się Shia LaBeouf, ale służy również jako jego własne meta lekarstwo. Zasadniczo Shia LaBeouf porzuca swój przystojny wygląd. Wszystko po to, by wkroczyć w buty fikcyjnej, ale bardzo realnej interpretacji jego ojca. Odważylibyście się zagrać w filmie postać swojego ojca?

  Cały film Honey Boy początkowo ujawniony był w Sundance, a teraz pojawiająca się w Toronto. Sugeruje, że jest on co najmniej łagodnie samoświadomy i przynajmniej delikatnie przeprasza za wspomniany okres złych wydarzeń. Jest to scenariusz, który rozpoczął się jako ćwiczenie podczas przymusowego okresu rehabilitacji, próba wygnania demonów, które go tam doprowadziły. Opowiada historię Otisa (Lucas Hedges), który jest zmuszony spojrzeć wstecz na trudne dzieciństwo jako sposób na wyjście z bałaganu, który stworzył. Jako dziecko (Noah Jupe) spędzał czas między telewizorem a planami filmowymi i obskurnym pokojem hotelowym ze swoim porywczym tatą z martwego rytmu. Podczas gdy jego gwiazda mogła rosnąć, jego trudne relacje z ojcem zdominowały i nadal dominują lata później. Nie ma to jak mieć dobre relacje ze swoim ojcem. 

  Takiego dramatu jeszcze nie widzieliście

  Honey Boy zawiera również zachowania narcystyczne, manipulacje, nadużywanie substancji, znęcanie się nad dziećmi i dynamikę między 12-letnim Otisem. Znaczna część tego materiału sprowadza się do Jamesa, czyli ojca Otisa (Shia LaBeouf) , z niekończącą się niepewnością, wrogością, przemocą fizyczną i werbalną oraz lekkomyślnym zachowaniem zagrażającym jego własnemu synowi. Co najważniejsze, niektóre z zachowań przypominają artykuły napisane o prawdziwych publicznych wyczynach Shia LaBeouf. Ojciec Otisa jest paskudną osobą, a fragmenty filmu są trudne do obejrzenia. Podczas gdy jego życie może wydawać się obrazem sukcesu Hollywood, Otis wyraźnie wymyka się spod kontroli.  Film tylko dla tych z mocnymi nerwami.

  Słodziak (Honey Boy) 2019
  Słodziak (Honey Boy) 2019
  Oryginalny tytuł Honey Boy
  Ranking IMDb 7.3 23,207 głosów
  Ranking TMDb 9 2 głosów

  Reżyser

  Alma Har'el
  Reżyser

  Obsada

  Shia LaBeouf isJames Lort
  James Lort
  Lucas Hedges isOtis Lort (22 years old)
  Otis Lort (22 years old)
  Noah Jupe isOtis Lort (12 years old)
  Otis Lort (12 years old)
  FKA twigs isShy Girl
  Shy Girl
  Udostępniono3
  Komentarze (46)
  Marysia Wójtowicz
  Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
  Wiktoria Bieniek
  Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
  Laura Piotrowska
  Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
  Maja Dudzik
  Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
  Patrycja Chowaniec
  Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
  Robert Balcerzak
  Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
  Michał Wiktowski
  Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
  Danuta Tyreńska
  Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Le Mans ’66 (Ford v Ferrari)
  Sztuka ścigania się w deszczu
  Kłamstewko
  Król Lew 2019
  1800 gramów
  Polaroid
  Był sobie pies 2
  Kwas (Kislota)
  Togo 2019
  Green Book
  Zielona mila
  Feel the Beat