Słodziak (Honey Boy) 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Słodziak (Honey Boy) 2019

Słodziak (Honey Boy) 2019

93 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Słodziak (Honey Boy) online?

22-letni Otis znajduje się na drugim końcu terapii rehabilitacyjnej, przyznając, że jest egomaniakiem. Jest to bardzo ważne, biorąc pod uwagę, że Słodziak (Honey Boy) jest również napisana przez Shię LaBeouf. Jest jedna rzecz, która budziła we mnie niepokój. Nawet jeśli obowiązki reżyserskie zostały powierzone kompetentnej autorce filmów dokumentalnych Almie Har’el debiutującej w pełnometrażowych filmach. To rodzaj projektu, który może być albo swobodnie wykonany. Albo może przykuwać mocno uwagę na niepotrzebne elementy. Ma bardzo psychologiczne elementy, podobnie jak film Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi.

Na szczęście może się pojawić jako pierwszy z powodu bezwzględnej surowej szczerości. Honey Boy to ciężki film, dlatego wielu z Was wybierze pewnie Polską komedię Futro z misia. LaBeouf wskakuje na rolę, od której wielu by uciekło. Oczywiście zamienia się w swojego tatę. Szczerze mówiąc, może jestem częściowo stronniczy i zawsze lubiłem ten film. Czemu? Mówiąc najprościej, Shia otrzymuje wiele niepotrzebnych poprawek za swoje ekscentryczne pokazy publiczne. To jeszcze bardziej mi się podoba.

Tytuł Słodziak może zmylić widzów

Niektórzy porównywali ten film z horrorem, co jest bardzo dziwne. Chcieli go porównać z filmem Zaśnij (Awoken). Udowodnił również, że można się rozwijać poza systemem studyjnym. Po tym, jak przeważnie znajduje się na czarnej liście, wykorzystując jedne z najlepszych dzieł swojej kariery ostatnio. Słodziak (Honey Boy) jest tutaj nie tylko po to, by wzbudzić empatię wobec zrujnowanej osoby, którą stała się Shia LaBeouf, ale służy również jako jego własne meta lekarstwo. Zasadniczo Shia LaBeouf porzuca swój przystojny wygląd. Wszystko po to, by wkroczyć w buty fikcyjnej, ale bardzo realnej interpretacji jego ojca. Odważylibyście się zagrać w filmie postać swojego ojca?

Cały film Honey Boy początkowo ujawniony był w Sundance, a teraz pojawiająca się w Toronto. Sugeruje, że jest on co najmniej łagodnie samoświadomy i przynajmniej delikatnie przeprasza za wspomniany okres złych wydarzeń. Jest to scenariusz, który rozpoczął się jako ćwiczenie podczas przymusowego okresu rehabilitacji, próba wygnania demonów, które go tam doprowadziły. Opowiada historię Otisa (Lucas Hedges), który jest zmuszony spojrzeć wstecz na trudne dzieciństwo jako sposób na wyjście z bałaganu, który stworzył. Jako dziecko (Noah Jupe) spędzał czas między telewizorem a planami filmowymi i obskurnym pokojem hotelowym ze swoim porywczym tatą z martwego rytmu. Podczas gdy jego gwiazda mogła rosnąć, jego trudne relacje z ojcem zdominowały i nadal dominują lata później. Nie ma to jak mieć dobre relacje ze swoim ojcem. 

Takiego dramatu jeszcze nie widzieliście

Honey Boy zawiera również zachowania narcystyczne, manipulacje, nadużywanie substancji, znęcanie się nad dziećmi i dynamikę między 12-letnim Otisem. Znaczna część tego materiału sprowadza się do Jamesa, czyli ojca Otisa (Shia LaBeouf) , z niekończącą się niepewnością, wrogością, przemocą fizyczną i werbalną oraz lekkomyślnym zachowaniem zagrażającym jego własnemu synowi. Co najważniejsze, niektóre z zachowań przypominają artykuły napisane o prawdziwych publicznych wyczynach Shia LaBeouf. Ojciec Otisa jest paskudną osobą, a fragmenty filmu są trudne do obejrzenia. Podczas gdy jego życie może wydawać się obrazem sukcesu Hollywood, Otis wyraźnie wymyka się spod kontroli.  Film tylko dla tych z mocnymi nerwami.

Słodziak (Honey Boy) 2019
Słodziak (Honey Boy) 2019
Oryginalny tytuł Honey Boy
Ranking IMDb 7.1 1,573 głosów
Ranking TMDb 9 2 głosów

Reżyser

Alma Har'el
Reżyser

Obsada

Shia LaBeouf isJames Lort
James Lort
Lucas Hedges isOtis Lort (22 years old)
Otis Lort (22 years old)
Noah Jupe isOtis Lort (12 years old)
Otis Lort (12 years old)
FKA twigs isShy Girl
Shy Girl
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dogonić marzenia 2019
Raport 2019
Skłodowska (Radioactive) 2020
Głupie, młode serce
Wierzę w Ciebie (I Still Believe)
Skazani na Shawshank
Sokół z masłem orzechowym
Gdzie jesteś, Bernadette?
Black and Blue
Wysoka dziewczyna 2019
Tajemnica anioła
The Courier 2019