Sługi wojny - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Sługi wojny

Sługi wojny

98 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Dziwna ta produkcja

Reżyser skonstruował scenariusz bardzo chaotycznie. Wątki ciągle się zmieniają i ogromne logiczne dziury oznaczają, że napięcie, które buduje się od pierwszych minut rozpada się szybko. Polscy filmowcy od dawna mają problemy z kinem gatunkowym, a rewelacyjne produkcje nie są wyjątkiem. Chociaż w tym roku powstało kilka ciekawych filmów, np film Polityka 2019 CDA. Do tej śmietanki możemy też dodać film Legiony 2019. Niestety głównym problemem filmu Sługi wojny 2019 jest fakt, że Gawryś prawdopodobnie nie do końca wie, jaką pracę chcę stworzyć. Takie problemy nie powinny mieć miejsca.

Zdecydowanie lepsze są Polskie, historyczne filmy, takie jak Piłsudski 2019 albo stare komedie. Przejdźmy do fabuły. Twardy i zbuntowany policjant, który lubi spędzać wolny czas na siłowni, jeszcze trudniejsza policjantka jadąca na motocyklu, patolog sądowy rzucający aluzje pokarmowe podczas sekcji zwłok oraz bezwzględny czarny charakter słuchający relaksacji Wariacji Goldberga. Z takich zużytych wzorów skomponowano fabułę całego filmu Sługi wojny 2019. Co zaskakujące, te patenty na zbrodnicze filmy ogląda się z przyjemnością. Niestety ten film mimo tych patentów nie zachwyca.

Gdzie oglądać cały film Sługi wojny 2019?

Z punktu widzenia kina rozrywkowego nie jest ważne, aby produkcja była zmuszona do zupełnie niepotrzebnego romansu. Przeciwnicy i krytycy buntują się przez stereotypy. Ciekawy pomysł wykorzystania DNA jako elementu wojny biologicznej nie prowadzi do niczego konkretnego i nie robi takiego napięcia jak powinno. Najważniejsze jest to, czy widzowi spodoba się oglądanie, i pod tym względem nie ma tragedii. To całkiem dobrze zagrany i od pewnego czasu naprawdę zabawny film. Niestety ten niby thriller miejscami bardziej przypomina komedię.

Moim zdaniem osadzenie Piotra Stramowskiego było dobrą decyzją. Zdecydowanie pasuje do powierzonej mu roli. Nie męczy widza jak w filmie Fighter, a w kilku scenach akcji prezentuje się dobrze. Na uwagę zasługuje scena pościgu na dachach Wrocławia. Ta scena kojarzyła mi się z filmem Bourne, ale nie mam nic przeciwko, bo bardzo lubię ten film, a nawet serię filmów. Jednym słowem można powiedzieć, że film jest przyzwoity i nie zmarnujecie czasu na jego obejrzenie.

Sługi wojny
Sługi wojny
Oryginalny tytuł Sługi wojny
Ranking IMDb 5.0 61 głosów
Ranking TMDb 6.3 3 głosów

Reżyser

Obsada

Piotr Stramowski isWojciech 'Sambor' Samborski
Wojciech 'Sambor' Samborski
Maria Kania isMarta Zadara
Marta Zadara
Michael Schiller isJoop Holten
Joop Holten
Lidia Sadowa isminister Kawecka
minister Kawecka
Monika Dryl isdr Batorzyńska
dr Batorzyńska
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Legion Samobójców: Piekielna Misja
Midway 2019
Joker
Seria Niezgodna: Wierna
Przykładny obywatel 2019
The Lodge 2019
Annabelle: Narodziny zła 
Więzień labiryntu: Próby ognia
Ad Astra
Robin Hood: Początek
Obecność 2
Wiwarium