What's happening?

Służby Specjalne - ONLINE CAŁY FILM

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 174

ONLINE HD 4770 Wyświetleń Report Error

  Służby Specjalne

  Służby Specjalne - online

  Bóg wybacza, oni nigdy.Oct. 03, 2014Poland115 Min.Not Rated
  Twoja ocena: 0
  9.5 2 głosy

  Reżyser

  Patryk Vega
  Reżyser

  Obsada

  Olga Bołądź isAleksandra Lach 'Bialko'
  Aleksandra Lach 'Bialko'
  Janusz Chabior isMarian Bońka
  Marian Bońka
  Kamilla Baar isJoanna Cerat
  Joanna Cerat
  Andrzej Grabowski isPrzeor zakonu
  Przeor zakonu
  Agata Kulesza isDr. Anna Czerwonko
  Dr. Anna Czerwonko

  Klasyczny Vega

  Cały film Służby specjalne zaczyna się od rozwiązania wojskowych służb informacyjnych. Ludzie o bardzo niebezpiecznych umiejętnościach są pozbawieni pracy. Jeden z byłych szefów ma za zadanie rekrutować oficerów do utworzenia nowych służb. Kapitan Janusz Cerat (Wojciech Zieliński) i pułkownik Marian Bońka, czyli Janusz Chabior, który gra także w serialu Ślepnąc od Świateł zostali z rekrutowani do nowych służb. Nie wiedzą oni dla kogo pracują i co dokładnie będą musieli zrobić.

  Patryk Vega udowadnia, że ​​nie porzucił swoich aspiracji. Miłośnicy szorstkich opowieści o pracy urzędników i policji powinni doskonale odnaleźć  się w brutalnym świecie. W świecie naszkicowanym przez reżysera bardzo umiejętnie. Jestem bardzo ciekaw też jak wyjdzie mu film Plagi Breslau. Ta produkcja też zapowiada się bardzo dobrze.

  Gdzie oglądać cały film Służby Specjalne online?

  Siłą filmu Patryka Vegi jest jego złożoność. Oprócz szokującego obrazu uwikłania i intrygi twórca filmu Pitbull ujawnia nieznaną twarz. Podobnie jak Abel Ferrara, maluje silne przesłanie religijne w ciemnym krajobrazie. Najlepszym tego przykładem jest próba konwersji pułkownika Mariana Bońk. Andrzej Grabowski, który jest tak samo przekonujący jak w serialu Świat według Kiepskich.

  Temat, którym zajmuje się Patryk Vega, może być interesujący, jeśli reżyser nie zepsuje tej historii. Oczywiście Vega całą historię dzieli na kilka rozdziałów. Części te pokazują sceny, które wydają się być zaprojektowane jako całość. Mimo wysiłków sceny stają się niezrozumiałe z powodu ich nadmiaru, a szybkość, z jaką są podawane widzowi, uniemożliwia im myślenie o nich. To niestety nie pozwala odpowiednio trzymać widza w napięciu.

  Czy kolejne filmy Patryka Vegi będą lepsze?

  Służby specjalne mówią pewnym językiem, ale widz nie może się wystarczająco skoncentrować na filmie. Mimo, że dostaje na ekranie napisy wyjaśniające i patrzy na różne strony ekranu. Musiałby obejrzeć ten film 5 razy, żeby dokładnie wiedzieć co  tam się dzieje. To tak, jak naukowiec piszący artykuł w gazecie językiem, który rozumieją tylko ludzie w jego branży. Dlatego oczywiste jest, że autor tekstu próbuje napisać go w języku zrozumiałym dla każdego czytelnika. Myślę, że ten film powinien być podobny. Specyficzny język jest ok, ale powinien być dostosowany do ogromnej publiczności. 

  W świecie, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje, widzimy krajobraz III Rzeczypospolitej po likwidacji wojskowych służb informacyjnych. Patryk Vega niemal przedstawia to jako katastrofę. Innymi słowy prawdziwą rewolucję, w której bardzo źli i niebezpieczni ludzie zajmują ważne funkcje w państwie.

  Służby Specjalne
  Oryginalny tytuł Służby Specjalne
  Ranking IMDb 6.5 1,812 głosów
  Ranking TMDb 6.3 28 głosów

  Opinie widzów na temat filmu Służby Specjalne

  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Służby Specjalne online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Służby Specjalne nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Służby Specjalne online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Służby Specjalne online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Służby Specjalne nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Służby Specjalne na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono9