What's happening?

Smak pho - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Smak pho

Smak pho

Sep. 23, 201984 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Smak pho online?

Mariko Bobrik wyreżyserowała ciekawy film Smak Pho. Zwiastun dramatu kulinarnego rozpoczyna się bardzo ciekawie. Dzieje się to tuż przed jego światową premierą na Festiwalu Filmowym w San Sebastian. Cały film jest opisany jako opowieść o miłości, nieporozumieniach i jedzeniu. Ten film podąża za Thang Longem, czyli owdowiałym wietnamskim kucharzu z Warszawy. Człowieku, który stara się wpasować w europejską kulturę, którą jego dziesięcioletnia córka Mia przyjęła już jako swoją główną. Czasami ciężko patrzeć jak dziecko nie może korzystać z zasobów swojej narodowej kultury. Z drugiej strony trzeba się zaadoptować w nowym miejscu. Trzeba pamiętać, że nie może to być Ciche miejsce 2, bo wtedy to będzie prawdziwy horror.

Urodzony w Japonii w 1983 r. Bobrik mieszka w Polsce, gdzie Wietnamczycy stanowią jedną z największych mniejszości etnicznych w kraju.  Reżyser nie chciał przedstawiać japońskiego kucharza, ponieważ wtedy film pokazywałby bardzo konkretną osobę. Zamiast tego chciał skupić się na kimś zupełnie innym. Potem pomysł wietnamskiego kucharza pojawił się naturalnie. Ale to też nie jest film o wietnamskiej potrawie. Przynajmniej nie w dosłownym sensie. Cały film Smak pho jest o uczuciach, które może wywołać tą potrawą. Jak wiecie kuchnia to nie tylko gotowanie, to też wkładanie serca i wiele emocji, które przy tym panują. Ale chyba żaden film nie pobije uczuć, które panują w Psychobitch. Nigdy nie spodziewałbym się, że tak można pokazać uczucia.

Ciekawa kooperacja

20 września w Hiszpanii, podczas festiwalu filmowego w San Sebastian został wydany debiut oryginalnej japońskiej reżyserki. Mowa oczywiście o wspaniałej Mariko Bobrik i jej filmie Smak pho. Historia filmu opowiada o Wietnamczyku, który mieszka z córką w Warszawie, próbując zintegrować się z europejskim stylem życia. Jego córka urodziła się tutaj i oczywiście uważa Warszawę za swoją ojczyznę. Kino kulinarne ma na celu połączenie kina, gastronomii i działań związanych z jedzeniem w edukacji, nauce i rolnictwie. Tak przynajmniej mówi definicja. Film oczywiście otrzymał wsparcie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Łódzkiego Funduszu Filmowego. Warto dodać, że Bobrik ukończyła kurs reżyserii w Łodzi w 2009 roku. Ale to tylko taka ciekawostka.

Smak pho
Oryginalny tytuł The Taste of Pho
Ranking TMDb 8 1 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Smak pho online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Smak pho online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Smak pho online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Smak pho na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wołyń
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Żelazny most
Życzenie śmierci
21 mostów
Ciche miejsce
Kursk 2018
Creed 2
Emma 2020
Babyteeth
Wojna o planetę małp
Bohemian Rhapsody