Smętarz dla zwierzaków - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Smętarz dla zwierzaków

Smętarz dla zwierzaków

R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Smętarz dla zwierzaków

Smętarz dla zwierzaków to powieść Stephena Kinga, którą nawet Stephen King uważa za zbyt daleko posuniętą. To czarna jak smoła podróż w niszczącą moc żalu i bardzo ludzkiej plagi thanatofobii – strach przed śmiercią. Została ona wcześniej zaadaptowana na ekran przez Mary Lambert w 1989 roku. Wróciła 30 lat później na kolejny kęs w King’s Sourest i najbardziej zgniłą wiśnię. Jeżeli lubicie powieści Kinga to na pewno spodoba Wam się film To: Rozdział 2 CDA. Film gorąco polecam. Pierwsza część powaliła mnie na łopatki.

W fotelu reżysera znajdują się Kevin Kölsch i Dennis Widmyer – duet za pyszną hollywoodzką satyrą Starry Eyes. Fabuła jest w dużej mierze taktyczna. Lekarz Louis Creed (Jason Clarke) przenosi swoją rodzinę z miasta na wiejskie Maine w nadziei, że trochę spowolni jego życie. A także pozwoli, by on i żona Rachel (Amy Seimetz) spędzili więcej czasu ze swoimi dzieci. Ich dzieci to – Ellie (Jeté Laurence) i maluch Gage (Hugo i Lucas Lavoie). Kiedy ich rodzinny kot został przejechany przez ciężarówkę, sąsiad Jud Crandall (John Lithgow) ujawnia tajemnicę Smętarz dla zwierzaków. Znajduje się on w lesie za domem Creed. W pewnych warunkach może przywrócić ukochane stworzenia z martwych.

Gdzie oglądać cały film Smętarz dla zwierzaków online CDA?

Dostosowując Smętarz dla zwierzaków, jednym z kluczowych pytań, które należy zadać, jest to, czy film jest gotów iść tak mrocznie jak tekst Kinga. Odpowiedź brzmi: tak, ponieważ Kölsch i Widmyer zagłębiają się w nieodłączną ciemność izolowanego małego miasteczka, w którym przemęczone, ożywione koty wędrują po ulicach. Kiedy Kościół nieuchronnie powraca, ma splątane futro, a niektóre raczej niewyraźne, niewyrównane gałki oczne. Scenariusz Jeffa Buhlera – przyspiesza cierpliwą, powolną budowę powieści Kinga, aby podnieść napięcie kinowe. To stanowi przełom w połowie filmu z materiału źródłowego.

Kolejna ciekawa ekranizacja

Clarke wykonuje swoją najlepszą pracę od jakiegoś czasu jako Lou Creed. Przedstawia ona coraz bardziej rozczochranego mężczyznę, którego stan psychiczny ulega erozji w miarę postępu filmu. Biorąc pod uwagę fakt, że jego ostatnia rola w horrorze była całkowicie ponura. Jest to mile widziana zmiana tempa dla Clarke w gatunku, który pasuje do jego marki łamanego człowieka działającego. Oglądaj cały film Smętarz dla zwierzaków lektor CDA. Jeżeli się zastanawiacie gdzie oglądać to wybór jest jeden. Tylko w naszym super serwisie.

Jego występ jest punktem zaczepienia, który utrzymuje film w miejscu. Obraca się w kilka legalnie przerażających setów, które gotują się z groźbą. Od czasu do czasu stosuje się przerażające skoki i zabójczy efekt. Każdy cień może ukrywać następny przypadek okropnej przemocy. Podczas gdy ten Smętarz dla zwierzaków porusza się szybciej niż powieść Stephena Kinga. Ma przerażenie, aby zastąpić dreszcze o powolnym spalaniu. Może nie jest to ten sam poziom surowej medytacji nad siłą żalu, ale film jest w stanie podtrzymać swój strach. Trzeci akt eskaluje w kierunku wniosku, który traci nieco dyscypliny, pomimo pewnych pamiętnych i szokujących chwil.

Wiele z tych momentów przychodzi dzięki solidnym występom Jeté Laurence jako Ellie Creed i Amy Seimetz jako jej matce. Seimetz pozostaje po prawej stronie Shelley Duvall w The Shining, podczas gdy Laurence w pełni wykorzystuje rozszerzoną rolę Ellie w tej adaptacji materiału.

Końcowe sceny mają nieco szaleńczą i nierówną atmosferę, nie wykorzystując potencjału zmian w tekście, ale Smętarz dla zwierzaków wyłania się jako uroczo makabryczny koszmar, który nie boi się paskudnego i przenosi mrocznego ducha króla w intensywny , przejażdżka filmowa. Być może, odpowiednio, drapie się i pazuruje do umysłów tych, którzy to widzą.

Smętarz dla zwierzaków
Smętarz dla zwierzaków
Smętarz dla zwierzaków
Smętarz dla zwierzaków
Smętarz dla zwierzaków
Smętarz dla zwierzaków
Oryginalny tytuł Pet Sematary
Ranking IMDb 7.0 1,021 głosów

Reżyser

Obsada

Jason Clarke isLouis Creed
Louis Creed
Amy Seimetz isRachel Creed
Rachel Creed
John Lithgow isJud Crandall
Jud Crandall
Jeté Laurence isEllie Creed
Ellie Creed
Lucas Lavoie isGage Creed
Gage Creed
Hugo Lavoie isGage Creed
Gage Creed
Obssa Ahmed isVictor Pascow
Victor Pascow
Naomi Frenette isUpset Student
Upset Student
Udostępniono10

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zombieland 2: kulki w łeb
Climax 2019
Szybcy i Wściekli 7
Mandy
Wiwarium
Prodigy. Opętany
Hotel Mumbaj
The Lodge 2019
Ad Astra
Operacja bracia
Ciemno, prawie noc
Czarne święta 2019