Śmierć nadejdzie dziś 2 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Śmierć nadejdzie dziś 2

Śmierć nadejdzie dziś 2

100 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Bardzo ciekawy Horror

Ile radości sprawił Śmierć nadejdzie dziś w 2017 roku.  Chwalebnie samoświadoma mieszanka przerywnika z prawdziwymi przerażeniami i ostrym poczuciem humoru? W zabawnym wpisie gatunku Christophera Landona, który nie wstydził się swojej hybrydowej tożsamości. Nasza zadziorna bohaterka Drzewo Gelbman (Jessica Rothe z La La Land) przeżyła dzień morderstwa. A Tree nie była tylko kolejną kobietą, która przeżyła. W jakimkolwiek innym horrorze, ta uroczo godna pogardy, bezzasadnie rozpustna królowa bractwa nie przetrwałaby pierwszego aktu. Ale dotarła tak daleko, że otrzymała sequel tego samego zespołu. Niestety cały film Śmierć nadejdzie dziś 2 nie zasługuje na jej niestrudzone wysiłki w czasie przechytrzenia morderczego przegranego za przerażającą maską dla dzieci.

Mniej nieunikniona była po prostu forma sequela, a kiedy zaczyna się zatytułowany Śmierć nadejdzie dziś 2, wygląda na to, że utknęliśmy w pętli śmierci innej postaci. Tym razem to współlokator faceta, z którym bohaterka z oryginału prawie spała na początku. Jeśli to nie wystarczy, by dać ci ból głowy, po prostu poczekaj na to, co nastąpi później. Okazuje się, że pętla czasowa oryginalnego filmu, w którym Tree (Jessica Rothe) wielokrotnie się mordowała, była wynikiem okropnego błędu eksperymentu naukowego opartego na kampusie. Odpowiadającego na to pytanie, które nurtowało większość z nas. Dzięki nieszczęśliwemu zestawowi okoliczności ta technika powoduje, że Tree powraca do swojego pierwotnego dnia śmierci. Jednocześnie w alternatywnym wszechświecie, który wymaga nie tylko dowiedzenia się, kim jest nowy zabójca, ale także dowiedzieć się, jak wrócić do domu.

Gdzie oglądać cały film Śmierć nadejdzie dziś 2 CDA?

Bardziej naukowy film szkolny w stylu lat 80-tych niż horror. Śmierć nadejdzie dziś 2 zaskakująco rezygnuje ze wszystkich mocnych stron, które sprawiły, że jego poprzednik był atrakcyjnym horrorem. Przez cały ten meandrujący bałagan mój umysł wędrował do wszystkiego pomiędzy kilkoma filmami (np Powrót do przyszłości). Z wyjątkiem tego, że film Śmierć nadejdzie dziś 2 cda nie jest ani zabawny, ani świadomie nadmiernie pobłażliwy. W rzeczywistości jego zwinięcia są błędnie przeliczane w rękach twórców, którzy z rozbawieniem mylą skomplikowane zjawiska. A te błędy pojawiają się dość szybko w sequelu. Od pierwszego wystąpienia pierwszego morderstwa. Wczesne chwile filmu wprawiają nas w zakłopotanie, gdy zdajemy sobie sprawę, że mamy więcej takich samych krwawych cykli. Tym razem skupiamy się na Ryanie (Phi Vu). Postać poboczna z pierwszego filmu, grająca współlokatora chłopaka Tree, Cartera (Israel Broussard).

Nie chodzi o to, że Ryan nie jest zachwycony. Kto chciałby sequela „Śmierć nadejdzie dziś”, który popycha Rothe, jego główny atut, na bok? To prawie tak, jakby film zdawał sobie sprawę z jego gafy, jednocześnie przechodząc przez zaśmieconą historię, która koryguje i zmienia się od razu. Z czasem zaangażowanie Ryana w fabułę staje się jasne. Okazuje się, że on i jego rozgarnięci przyjaciele z Bayfield University wynaleźli maszynę, która stworzyła pętle czasu i wysłała Tree na przygodę w jedną stronę. Z pewnością historia się powtórzy, ale w alternatywnej rzeczywistości. Utknął w innym wymiarze, w którym jej matka wciąż żyje. Nie jest w środku romansu z żonatym profesorem a jej koleżanka, Danielle (Rachel Matthews), spotyka się z Carterem, Tree próbuje wskrzesić rodzinny i romantyczny porządek we własnym wszechświecie. Wielokrotnie ucieka przed szalonym zabójcą za pomocą pół-komicznych metod.

Gorąco polecam wszystkim ten film

Jeśli uda ci się odeprzeć powtarzające się sceny Śmierć nadejdzie dziś 2, to możesz śmiało go obejrzeć. Elegancko zmontowany montaż coraz bardziej kreatywnych samobójstw Tree dociera w samą porę, aby złagodzić otępienie. Podczas gdy intrygujący szereg postaci pobocznych przedstawiających frajerów i nikczemnych nauczycieli utrzymuje rzeczy łagodnie.

Scenarzysta-reżyser Christopher Landon popełnił oszałamiający błąd w ocenie tego, jak bardzo wierzy, że zainwestujemy w papierowe postacie z oryginału. Zamiast używać ich jako skazanych na zagładę, jak powiedzmy, sequelu Final Destination, próbuje przypisać płytką próbę emocjonalnej głębi. Film często zbacza w śmieszną sentymentalność, gdy nie przechodzi w głęboko niepozorną farsę. W rzeczywistości, prawie cały rodzaj gatunku odchodzi od przerażającego horroru do jakiegoś sci-fi komediowego dramatu. Dramatu z relatywnie niewielką liczbą zabójstw i znacznie więcej czasu spędzonego na konflikcie z nastolatkami. Robi to na poziomie niższym niż CW. To prawie tak, jakby Landon nie ufał, że jego publiczność po raz drugi zaangażuje się w film.

Śmierć nadejdzie dziś 2
Śmierć nadejdzie dziś 2
Oryginalny tytuł Happy Death Day 2U
Ranking IMDb 6.4 14,483 głosów
Ranking TMDb 6.3 175 głosów

Reżyser

Obsada

Jessica Rothe isTheresa
Theresa "Tree" Gelbman
Israel Broussard isCarter Davis
Carter Davis
Phi Vu isRyan Phan
Ryan Phan
Suraj Sharma isSamar Ghosh
Samar Ghosh
Sarah Yarkin isDre Morgan
Dre Morgan
Rachel Matthews isDanielle Bouseman
Danielle Bouseman
Ruby Modine isLori Spengler
Lori Spengler
Steve Zissis isDean Roger Bronson
Dean Roger Bronson
Charles Aitken isGregory Butler
Gregory Butler
Laura Clifton isStephanie Butler
Stephanie Butler
Udostępniono7

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Małgosia i Jaś
Listy do M. 3
Na noże (Knives out)
3022
Zakochany kundel 2019
Impostor 2019
Bumblebee
Coffee i Kareem 2020
Aquaman
Swingersi 2020
Polowanie (The Hunt) 2020
Angry Birds Film 2