Śnieżka i fantastyczna siódemka - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Śnieżka i fantastyczna siódemka

Śnieżka i fantastyczna siódemka

Tu każdy ma swoją tajemnicę.92 Min.PG
Twoja ocena: 0
8.1 7 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Śnieżka i fantastyczna siódemka online?

Po ponad 10 latach produkcji i opóźnionym wydaniu film Śnieżka i fantastyczna siódemka w końcu trafił do ​​koreańskich kin. Twórcą jest oczywiście Hong Sung-ho. Animacja CGI była wcześniej ostrzeliwana na festiwalu w Cannes w 2017 roku. Miała być to treść przyjazna dla dzieci. Natomiast promocje do filmu otrzymały ostrą krytykę za niektóre sceny. Między innymi za zapowiedź w 2017 roku, która przedstawiała dwóch krasnoludów podglądających Królewnę Śnieżkę. Po usunięciu zwiastuna z YouTube’a i masowych przeprosin, Locus Animation wreszcie przedstawia odnowioną wersję klasyki Królewna Śnieżka.  Miejmy nadzieje, że film spodoba się najmłodszym widzom i nie wyjdzie z tego Gorący Temat. Było by wtedy bardzo źle. 

Cały film Śnieżka i fantastyczna siódemka ppokazuje europejską bajkę tylko w zupełnie inny sposób. W trakcie jej podróży wszyscy zdają sobie sprawę z prawdziwego znaczenia piękna. Krasnoludy w tym filmie są członkami nieustraszonej siódemki, grupy łowców potworów. Główną koncepcją jest fakt, że krasnoludy potrzebują pocałunku księżniczki, aby powrócić do bardziej atrakcyjnych, ludzkich postaci. Z drugiej strony Królewna Śnieżka lubi jej nowe, smukłe, zaklęte ciało. Powiem szczerze, że ten film podoba mi się bardziej niż Kraina lodu 2. Między szalonym polowaniem na nagrody, zaczarowanymi leśnymi zwierzętami i klasycznym poszukiwaniem prawdziwej miłości, film podkreśla, że ​​wygląd zewnętrzny nie ma znaczenia tak samo, jak piękno wewnątrz. To akurat idealny morał, które wszystkie dzieci, a nawet dorośli powinni wziąć sobie do serca.

cały film Śnieżka i fantastyczna siódemka online cda zalukaj

Czy to będzie lepsza wersja tej znanej bajki?

Film został napisany i wyreżyserowany przy budżecie 20 milionów dolarów przez Hong Sungho. Produkcja odbywała się za pośrednictwem Koreańskiego Locus. Reżyserem filmu jest Kim Jin, który wyreżyserował też film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Historia odbiega od oryginalnej baśni braci Grimm. Dzieje się tak od samego początku. Królewna Śnieżka (Chloe Grace Moritz) z nadwagą niewinnie podnosi czerwone jabłko z przeklętego drzewa. Jabłko zmienia się w parę pożądanych szpilek, które przekształcają osobę, która je założy w najpiękniejszą kobietę w kraju. W przypadku Królewny Śnieżki bardzo ją to odchudza. Zła czarownica (Gina Gershon) wypędza księżniczkę z królestwa, aby przejąć tron. Zmusza tym samym Królewnę Śnieżkę do ucieczki. Królewna trafia przypadkiem na siedmiu krasnoludków. Ma nadzieje, że one jej pomogą.

 

Śnieżka i fantastyczna siódemka
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Oryginalny tytuł Red Shoes
Ranking IMDb 6.2 186 głosów
Ranking TMDb 6.5 85 głosów

Reżyser

Hong Sung-ho
Reżyser

Obsada

Chloë Grace Moretz isSnow White (voice)
Snow White (voice)
Sam Claflin isMerlin (voice)
Merlin (voice)
Gina Gershon isThe Evil Queen (voice)
The Evil Queen (voice)
Jim Rash isPrince Average (voice)
Prince Average (voice)
Patrick Warburton isMagic Mirror (voice)
Magic Mirror (voice)
Udostępniono45

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Praziomek 2019
Brudna gra
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Rodzeństwo Willoughby
Nowe oblicze Greya
Klaus 2019
Gang zwierzaków
Trzy kroki od siebie
Wynajmij sobie chłopaka
Playmobil: Film 2019
W domu innego