Śnieżna paczka 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

ONLINE HD 12323 Wyświetleń

  Śnieżna paczka 2019

  Śnieżna paczka 2019

  Nov. 01, 2019India93 Min.PG
  Twoja ocena: 0
  6.4 29 głosów
  what going on?

  Opis

  Gdzie oglądać cały film Śnieżna paczka 2019?

  Cały film Śnieżna paczka przedstawia nam małego, chudego ale zarozumiałego lisa polarnego o imieniu Swifty (Jeremy Renner). Lis czuł się niewidoczny w dzieciństwie. Dlatego marzył i pracował, aby stać się słynnym dostawcą przesyłek pocztowych Top Dog. Uważa, że ​​to osiągnięcie wywarłoby też wrażenie na jego pięknej przyjaciółce Jade Foxie (Heidi Klum). Przyjaciółka, która właśnie wróciła z podróży po świecie. Ale chociaż Swifty wykonuje ważną pracę w kancelarii, jego szefowa Magda (Anjelica Huston) nie pozwala mu wstąpić na stanowisko. Mówimy o stanowisku, o którym marzy. Pląta się po firmie trochę jak Pan T. Jak inaczej może stać się wielkim bohaterem, za którym tęskni? Co musi zrobić, aby awansować? Dowiecie się oglądając oczywiście te wspaniałą animację.

  W każdym razie wracając do aktualnej sprawy. Zebrano gwiaździstą obsadę, aby zapewnić głosy, pomimo faktu, że docelowa publiczność prawdopodobnie nie rozpozna żadnego z nich. Tutaj taktyka czasem się opłaca, zwłaszcza gdy John Cleese wyraża złowrogiego morsa w swoim niezawodnie zabawnym stylu. Częściej jest to po prostu zaskakujące, chyba że producenci sądzą, że obecność Heidi Klum zachęci tatusiów w średnim wieku. Ojców, którzy jakoś nie zdają sobie sprawy, że gra animowanego lisa. Słodki lis, ale nadal to tylko lis. W filmie pojawia się także Michael Madsen. Oczywiście tego filmu nie można porównywać z filmem Kraina Lodu 2, bo są zupełnie o czymś innym. Tak czy tak wolę chyba dzieciom puścic film Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

  Jak podoba Wam się ta animacja?

  Niecierpliwy Swifty stara się realizować dostawy, aby udowodnić swoją wartość. Niechętnie wspierany przez niedźwiedzia polarnego o imieniu PB (Alec Baldwin), najmądrzejszego najlepszego przyjaciela Swifty’ego oraz Lemmy (James Franco), Albatrosa ze strachem przed lataniem. Swifty odkrywa, że ​​wymuszone zwycięstwo nie jest słodkie, gdy nie jest właściwie zarobione. Wylądował zarówno on, jak i jego przyjaciele w dużej ilości gorącej wody i zniszczył jego honor.

  Dla przypomnienia, historia kręci się wokół Swifty’ego. Arktycznego lisa, który pracuje w kancelarii poczty Arctic Blast Delivery Service. Swifty ma na myśli większe rzeczy, a mianowicie zostać jednym z elitarnych kurierów agencji zwanych Top Dogs, rolę zwykle wykonywaną przez husky. Udaje mu się przekonać swoją tyraniczną szefową Magdę (Angelikę Huston), aby dać mu szansę na udowodnienie, że kończy, dostarczając paczkę do tajemniczej ukrytej fortecy zamieszkałej przez złego Otto Von Walrusa (Cleese) i jego maskonurów. Zadanie wydaje się wręcz niemożliwe do wykonania. Jak myślicie czy temu biednemu liskowi uda się je wykonać? Lis ma wspaniałego nauczyciela, trochę mi przypomina gościa z serialu Belfer.

  Idealna bajka na świąteczny czas

  Tymczasem mściwy Mors z ambicjami podobnymi do Swifty’ego, planuje zniszczyć miasto i przejąć świat. Wskazówki, które napotkali Swifty i Jade, mogą powstrzymać złego Otto Von Walrusa (John Cleese) i uratować miasto. Ale Swifty może to osiągnąć tylko poprzez pokorne ujęcie tego, przed czym ucieka. Być może w końcu zrozumie, że ważniejsze jest robienie tego, co właściwe, niż gonić za swoimi marzeniami.

  Film pozbawiony humoru i uroku, reżyserowany przez Aarona Woodleya. Scenarzyści przynajmniej oparli się pokusie rzucenia się na rodzaj niekończących się odniesień do popkultury, które niezmiennie przewyższają dziecięce głowy, choć co prawda nie pozostawia wiele zainteresowania opiekunom dorosłych. Animacja komputerowa okazuje się kompetentna, jeśli nie jest inspirowana, i w jakiś sposób udaje jej się pozbawić urody nawet przypuszczalnie bezpiecznych maskonurów. To już nie te czasy kiedy powstawały takie bajki jak Król Lew, Anastazja i wiele innych wspaniałych tytułów.

  Śnieżna paczka 2019
  Śnieżna paczka 2019
  Oryginalny tytuł Arctic Dogs
  Ranking IMDb 4.7 1,206 głosów
  Ranking TMDb 4.4 6 głosów

  Reżyser

  Obsada

  Jeremy Renner isSwifty (voice)
  Swifty (voice)
  Heidi Klum is(voice)
  (voice)
  Omar Sy is(voice)
  (voice)
  Udostępniono55
  10 Komentarzy
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
  Laura Piotrowska
  Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Ralph Demolka w internecie
  Baranek Shaun Film. Farmageddon
  Piotruś Królik
  Marona – psia opowieść
  Rodzina Addamsów 2019
  Larva: Na wyspie
  O Yeti!
  Scooby-Doo! 2020
  Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie
  Wyprawa Magellana 2019
  Spider-Man Uniwersum
  Praziomek 2019
  ×
  Życzymy miłego seansu!