Śnieżna paczka 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Śnieżna paczka 2019

Śnieżna paczka 2019

93 Min.PG
Twoja ocena: 0
6.5 27 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Śnieżna paczka 2019?

Cały film Śnieżna paczka przedstawia nam małego, chudego ale zarozumiałego lisa polarnego o imieniu Swifty (Jeremy Renner). Lis czuł się niewidoczny w dzieciństwie. Dlatego marzył i pracował, aby stać się słynnym dostawcą przesyłek pocztowych Top Dog. Uważa, że ​​to osiągnięcie wywarłoby też wrażenie na jego pięknej przyjaciółce Jade Foxie (Heidi Klum). Przyjaciółka, która właśnie wróciła z podróży po świecie. Ale chociaż Swifty wykonuje ważną pracę w kancelarii, jego szefowa Magda (Anjelica Huston) nie pozwala mu wstąpić na stanowisko. Mówimy o stanowisku, o którym marzy. Pląta się po firmie trochę jak Pan T. Jak inaczej może stać się wielkim bohaterem, za którym tęskni? Co musi zrobić, aby awansować? Dowiecie się oglądając oczywiście te wspaniałą animację.

W każdym razie wracając do aktualnej sprawy. Zebrano gwiaździstą obsadę, aby zapewnić głosy, pomimo faktu, że docelowa publiczność prawdopodobnie nie rozpozna żadnego z nich. Tutaj taktyka czasem się opłaca, zwłaszcza gdy John Cleese wyraża złowrogiego morsa w swoim niezawodnie zabawnym stylu. Częściej jest to po prostu zaskakujące, chyba że producenci sądzą, że obecność Heidi Klum zachęci tatusiów w średnim wieku. Ojców, którzy jakoś nie zdają sobie sprawy, że gra animowanego lisa. Słodki lis, ale nadal to tylko lis. W filmie pojawia się także Michael Madsen. Oczywiście tego filmu nie można porównywać z filmem Kraina Lodu 2, bo są zupełnie o czymś innym. Tak czy tak wolę chyba dzieciom puścic film Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

Jak podoba Wam się ta animacja?

Niecierpliwy Swifty stara się realizować dostawy, aby udowodnić swoją wartość. Niechętnie wspierany przez niedźwiedzia polarnego o imieniu PB (Alec Baldwin), najmądrzejszego najlepszego przyjaciela Swifty’ego oraz Lemmy (James Franco), Albatrosa ze strachem przed lataniem. Swifty odkrywa, że ​​wymuszone zwycięstwo nie jest słodkie, gdy nie jest właściwie zarobione. Wylądował zarówno on, jak i jego przyjaciele w dużej ilości gorącej wody i zniszczył jego honor.

Dla przypomnienia, historia kręci się wokół Swifty’ego. Arktycznego lisa, który pracuje w kancelarii poczty Arctic Blast Delivery Service. Swifty ma na myśli większe rzeczy, a mianowicie zostać jednym z elitarnych kurierów agencji zwanych Top Dogs, rolę zwykle wykonywaną przez husky. Udaje mu się przekonać swoją tyraniczną szefową Magdę (Angelikę Huston), aby dać mu szansę na udowodnienie, że kończy, dostarczając paczkę do tajemniczej ukrytej fortecy zamieszkałej przez złego Otto Von Walrusa (Cleese) i jego maskonurów. Zadanie wydaje się wręcz niemożliwe do wykonania. Jak myślicie czy temu biednemu liskowi uda się je wykonać? Lis ma wspaniałego nauczyciela, trochę mi przypomina gościa z serialu Belfer.

Idealna bajka na świąteczny czas

Tymczasem mściwy Mors z ambicjami podobnymi do Swifty’ego, planuje zniszczyć miasto i przejąć świat. Wskazówki, które napotkali Swifty i Jade, mogą powstrzymać złego Otto Von Walrusa (John Cleese) i uratować miasto. Ale Swifty może to osiągnąć tylko poprzez pokorne ujęcie tego, przed czym ucieka. Być może w końcu zrozumie, że ważniejsze jest robienie tego, co właściwe, niż gonić za swoimi marzeniami.

Film pozbawiony humoru i uroku, reżyserowany przez Aarona Woodleya. Scenarzyści przynajmniej oparli się pokusie rzucenia się na rodzaj niekończących się odniesień do popkultury, które niezmiennie przewyższają dziecięce głowy, choć co prawda nie pozostawia wiele zainteresowania opiekunom dorosłych. Animacja komputerowa okazuje się kompetentna, jeśli nie jest inspirowana, i w jakiś sposób udaje jej się pozbawić urody nawet przypuszczalnie bezpiecznych maskonurów. To już nie te czasy kiedy powstawały takie bajki jak Król Lew, Anastazja i wiele innych wspaniałych tytułów.

Śnieżna paczka 2019
Śnieżna paczka 2019
Oryginalny tytuł Arctic Dogs
Ranking IMDb 3.8 301 głosów
Ranking TMDb 4.4 6 głosów

Reżyser

Obsada

Jeremy Renner isSwifty (voice)
Swifty (voice)
Heidi Klum is(voice)
(voice)
Omar Sy is(voice)
(voice)
Udostępniono53

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Szybcy i śnieżni
Turu. W pogoni za sławą
SpongeBob Film: Na ratunek
LEGO PRZYGODA 2
Rodzeństwo Willoughby
Superpies i Turbokot
Trolle 2
Gang zwierzaków
Toy Story 4
Król Lew 2019
Dragon Ball Super: Broly
Iniemamocni 2