What's happening?

Solid Gold - ONLINE CAŁY FILM

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 237

Udostępniono60

ONLINE HD 16017 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Solid Gold

Solid Gold - zalukaj online

Przeszłość czyha za rogiem.Nov. 29, 2019Poland145 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8.5 4 głosy

Reżyser

Obsada

Czy to nawiązuje do afery Amber Gold?

Cały film Jacka Bromskiego Solid Gold został zablokowany przez koproducenta filmu. Z jakich przyczyn nie wiadomo. Moim zdaniem to przez pokazywaną w filmie aferę. Premiera reżysera odbyła się jednak w sierpniu na festiwalu filmowym w Gdyni. Nie wiemy, czy to ta sama wersja filmu, która zakwalifikowała się do konkursu głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Miejmy taką nadzieję, bo czuje, że ten film ma coś w sobie i dlatego został zablokowany. To jedna z produkcji, na które bardzo czekam zaraz po filmie Ukryta Gra.

Krótko przedstawię swoje zdanie na ten temat. Ponieważ wolę, aby słowa te odbijały się echem i nie znikały pod presją krytyki. W poniższym tekście chciałbym opisać film, który koncentruje się wyłącznie na wartościach artystycznych, traktując go tak, jakby nie miały miejsca wydarzenia tworzące kadr. Aby to zrównać z resztą głównej produkcji konkurencyjnej, jak pierwotnie zamierzano. Myślę, że tak powinno być i film od strony technicznej jest zaskakująco dobry. Cały film jest oczywiście milion razy lepszy niż Czarny Mercedes.

Od początku czuliśmy, że sensacyjny film odnoszący się do zagrożonego tytułem Parabanku może nie być jednym z najlepszych. Postanowiliśmy rozwiać uprzedzenia. Wreszcie na tablicy można zobaczyć Andrzeja Seweryna i Olgierda Łukaszewicza. Jednak kiedy zobaczyliśmy pierwszy obraz zatytułowany Solid Gold w tandetnej czcionce przypominającej gry na PlayStation 2, wiedzieliśmy już, że przeczucie było przepowiednią. Na szczęście okazało się zupełnie inaczej, chociaż film Supernova trzyma w napięciu bardziej i przyjemniej się go ogląda.

Gdzie oglądać cały film Solid Gold online?

Film Solid Gold opowiada historię Kai Miller (Marta Nieradkiewicz), która powraca do Gdyni na prośbę Nowickiego, jej byłego przełożonego, obecnie twórcy Specgroup. Dzieje się to osiem lat po odejściu z policji, czyli po zabójstwie jej seksualnego oprawcy. Chodzi o tytułowy parabank, który jest przykrywką dla jego innych, bardziej podłych działań. Zupełnie jak przy znanej nam aferze. Film zaczyna się intensywnie. Przez pierwsze 20 minut pokazywali skoordynowaną akcję policyjną, scenę mściwego gwałtu, eliminację kilku bandytów i wreszcie pijaństwo. Potem historia toczy się przez 8 lat i zaczyna się prawdziwy film. Oznacza to, że zaczyna działać tajna komórka CBS, założyciel Solid Gold jako szef mafii, rosyjscy gangsterzy, skorumpowani politycy i niekompetentna policja. Emerytowany Generał Wilkosz (Olgierd Łukaszewicz) wstrząsa całą polską sceną polityczną i gospodarczą.

Jacek Bromski tworzy swoją historię w duchu innych kryminałów dotyczących powrotu do przeklętego rodzinnego miasta. Kaja wydaje się, że ciężko pracowała nad swoją przyszłością, myśląc głównie o swojej siedmioletniej córce. Szkoda, że ​​proces autoterapii jest częścią ośmioletniego skoku opowieści. Teoretycznie fabuła pozostaje i jest realizowana bez zażenowania, ale to nie wystarczy, aby uzyskać cenny pokaz filmu. Cały film Solid Gold jest pełen niepotrzebnych wątków, żmudnych rozmów i scen. Jacek Bromski nazwał go thrillerem politycznym ale niestety brakuje w nim napięcia i ciekawej akcji. Jednak na pewno skusze się, aby obejrzeć ten film w kinie.

Solid Gold
Solid Gold
Solid Gold
Solid Gold
Solid Gold
Solid Gold
Solid Gold
Solid Gold
Solid Gold
Oryginalny tytuł Solid Gold
Ranking IMDb 5.2 128 głosów
Ranking TMDb 5.7 3 głosów

Opinie widzów na temat filmu Solid Gold

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Solid Gold online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Solid Gold nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Solid Gold online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Solid Gold online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Solid Gold nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Solid Gold na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono60