What's happening?

SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 246

SONIC. Szybki jak błyskawica 2020

SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 online

Feb. 12, 2020USA99 Min.PG
Twoja ocena: 10
9.1 40 głosów

Gdzie oglądać cały film SONIC. Szybki jak błyskawica online?

Pierwszy zwiastun filmu SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 pojawił się na początku tego roku i od razu spotkał się z krytyką dotyczącą wyglądu Sonica. Powszechny sprzeciw wobec postaci CGI faktycznie zmusił film do opóźnienia, aby zespół mógł naprawić fantastycznego jeża. Paramount Pictures wydało teraz nowy zwiastun Jeża Sonica, a Sonic wygląda o wiele lepiej. Największą zmianą wizualną jest to, że oczy Sonica są znacznie większe, a ciało CGI jest znacznie mniej wydłużone. Nawet zęby Sonica, które na krótko się pojawiają, nie wyglądają już jak kompletny przerażający zestaw ludzkich zębów. Całe szczęście, że nie będą musieli przerabiać tak filmu Zenek 2020. Wyobrażacie sobie komputerowego Zenka?

Fani zobaczyli już ten trzy minutowy zwiastun z udziałem Jima Carreya. Występuje oczywiście jako Dr Eggman wraz z animowanym jeżem. Trailer zadebiutował we wtorek i niestety spotkał się z szyderstwem i krytyką. Miejmy nadzieje, ze po wszystkich poprawkach widzowie będą zadowoleni. Szkoda by było psuć obraz takiego klasyka. Jeża Sonica podejrzewam, że znają wszyscy. To trochę tak jak z filmem Harry Potter. Znają go wszyscy.

cały film sonic szybki jak błyskawica online cda zalukaj

Pamiętacie najszybszego jeża na świecie?

Najnowszy zwiastun Sonica nie pokazuje dużo więcej o filmie, ale dobrze się przyglądamy Jimowi Carreyowi. Choć oryginalny zwiastun nie koncentrował się tak bardzo na Sonicu, ten jest naprawdę zaprojektowany, aby pochwalić się nowym projektem postaci. SONIC. Szybki jak błyskawica pojawi się już niedługo w kinach. Ten projekt rozwijał się już wcześniej. Odkąd hollywoodzkie studio Sony nabyło prawa do adaptacji w 2013 roku. Nie udało się jednak uruchomić projektu, a prawa przeszły na Paramount w 2017 roku. Myślę, że będzie to świetny projekt i na pewno chętnie obejrzę go w kinie.

Cały film SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 od Paramount Pictures opowiada historię ukochanego bohatera gier wideo Sega Sonica (Ben Schwartz), który porusza się po życiu na Ziemi ze swoim nowym najlepszym przyjacielem. Jest to oczywiście człowiek. Czyli Tom Wachowski (James Marsden). Sonic i Tom łączą siły, aby powstrzymać nikczemnego doktora (Jim Carrey), który chce schwytać Sonica, wykorzystać ogromne moce szybkiego jeża i wykorzystać je do dominacji nad światem. Fabuła ratowania świata brzmi znajomo, ponieważ wykorzystywana jest w wielu tego typu filmach.

 

SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
Oryginalny tytuł Sonic the Hedgehog
Ranking IMDb 6.5 74,892 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono59