SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020

SONIC. Szybki jak błyskawica 2020

99 Min.PG
Twoja ocena: 10
8 17 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film SONIC. Szybki jak błyskawica online?

Pierwszy zwiastun filmu SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 pojawił się na początku tego roku i od razu spotkał się z krytyką dotyczącą wyglądu Sonica. Powszechny sprzeciw wobec postaci CGI faktycznie zmusił film do opóźnienia, aby zespół mógł naprawić fantastycznego jeża. Paramount Pictures wydało teraz nowy zwiastun Jeża Sonica, a Sonic wygląda o wiele lepiej. Największą zmianą wizualną jest to, że oczy Sonica są znacznie większe, a ciało CGI jest znacznie mniej wydłużone. Nawet zęby Sonica, które na krótko się pojawiają, nie wyglądają już jak kompletny przerażający zestaw ludzkich zębów. Całe szczęście, że nie będą musieli przerabiać tak filmu Zenek 2020. Wyobrażacie sobie komputerowego Zenka?

Fani zobaczyli już ten trzy minutowy zwiastun z udziałem Jima Carreya. Występuje oczywiście jako Dr Eggman wraz z animowanym jeżem. Trailer zadebiutował we wtorek i niestety spotkał się z szyderstwem i krytyką. Miejmy nadzieje, ze po wszystkich poprawkach widzowie będą zadowoleni. Szkoda by było psuć obraz takiego klasyka. Jeża Sonica podejrzewam, że znają wszyscy. To trochę tak jak z filmem Harry Potter. Znają go wszyscy.

cały film sonic szybki jak błyskawica online cda zalukaj

Pamiętacie najszybszego jeża na świecie?

Najnowszy zwiastun Sonica nie pokazuje dużo więcej o filmie, ale dobrze się przyglądamy Jimowi Carreyowi. Choć oryginalny zwiastun nie koncentrował się tak bardzo na Sonicu, ten jest naprawdę zaprojektowany, aby pochwalić się nowym projektem postaci. SONIC. Szybki jak błyskawica pojawi się już niedługo w kinach. Ten projekt rozwijał się już wcześniej. Odkąd hollywoodzkie studio Sony nabyło prawa do adaptacji w 2013 roku. Nie udało się jednak uruchomić projektu, a prawa przeszły na Paramount w 2017 roku. Myślę, że będzie to świetny projekt i na pewno chętnie obejrzę go w kinie.

Cały film SONIC. Szybki jak błyskawica 2020 od Paramount Pictures opowiada historię ukochanego bohatera gier wideo Sega Sonica (Ben Schwartz), który porusza się po życiu na Ziemi ze swoim nowym najlepszym przyjacielem. Jest to oczywiście człowiek. Czyli Tom Wachowski (James Marsden). Sonic i Tom łączą siły, aby powstrzymać nikczemnego doktora (Jim Carrey), który chce schwytać Sonica, wykorzystać ogromne moce szybkiego jeża i wykorzystać je do dominacji nad światem. Fabuła ratowania świata brzmi znajomo, ponieważ wykorzystywana jest w wielu tego typu filmach.

 

SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
Oryginalny tytuł Sonic the Hedgehog
Udostępniono35

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
Praziomek 2019
Avengers: Wojna bez granic
Igrzyska śmierci
Tajni i fajni
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
21 mostów
Zaklinaczka
Playmobil: Film 2019
Ocean’s 8
Aquaman
Pitbull. Ostatni pies