What's happening?

Nie ma nas w domu - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 140

Nie ma nas w domu

Nie ma nas w domu - zalukaj online

Oct. 04, 2019BE100 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Reżyser

Obsada

Kris Hitchen isRicky Turner
Ricky Turner
Debbie Honeywood isAbby Turner
Abby Turner
Rhys Stone isSeb Turner
Seb Turner
Katie Proctor isLiza Jane Turner
Liza Jane Turner
Ross Brewster isGavin Maloney
Gavin Maloney
Charlie Richmond isHenry Morgan
Henry Morgan

Dramaty mają swoją wizję

Reżyser Ken Loach i scenarzysta Paul Laverty wrócili szturmem do Cannes z filmem Nie ma nas w domu. Po to aby zaprezentować kolejny nietaktownie namiętny biuletyn z Wielkiej Brytanii. To film będący tradycją poprzedniej pracy Loacha i sięgającej wstecz do filmu Złodzieje rowerów Vittorio De Siki z 1948 roku. Jest zażarta, otwarta i wściekła, niezironizowana i nie ozdobiona. Historia dotyczy istotnej współczesnej kwestii, której implikacji w jakiś sposób nie słyszysz w wiadomościach. Zdecydowanie takie dramaty do mnie nie przemawiają, podobnie jak film 1800 gramów czy Supernova. Ale coś jest w tych filmach.

Wydaje się czasami, że twórcy filmowi starzeją się. Widać to po stylu ich filmów, że nie są już takie dobre jak kiedyś. Ken Loach przez długi czas robił pracowite i surowe dramaty o czymś, co nazywano klasą robotniczą. Niestety filmy te nie powalały. Kilka było dobrych, ale większość z nich przyszła i odeszła bez pośpiechu. Ale czasy dogoniły Loacha i pchnęły go na szczyt swojej gry. Ma 82 lata i teraz tworzy filmy, które łączą, z niemal karmicznym wyczuciem czasu, społeczny dramat naszych chwil. Zdecydowanie odmienił swój styl, dzięki czemu ludzie zaczęli kochać te filmy. Albo można powiedzieć, że dopiero ludzie dojrzeli do jego filmów. Można powiedzieć, że to wyścig jak w filmie Ford v. Ferrari.

Lepiej iść na film do kina czy poczekać i obejrzeć w domu na CDA lub Zalukaj?

Podobnie jak ich poprzedni film, przedstawia on ludzkie koszty rozwoju gospodarczego. Myślę, że ten film jest lepszy. Jest bardziej dramatycznie urozmaicony z większą ilością światła i cienia w toku narracji i dużo lepszą obsadą. Ten film uderzył mnie w splot słoneczny, zniszczony zwykłą uczciwością i rzetelnością przedstawień. Jednak moje emocje przesłaniały moje uczucia dotyczące pewnego toksycznego problemu politycznego. Więcej o tym za chwilę. Jak wiemy problemy polityczne to coś co boli najbardziej. To przez to mamy wojny, strajki i inne złe rzeczy, których doświadczamy.

Ricky (Kris Hitchen) jest robotnikiem, który zajmował się hydrauliką, budową, ogrodnictwem. Jest dumny z faktu, że nigdy nie był na zasiłku. Ale potrzebuje więcej pieniędzy niż ma, bo jego rodzina jest pogrążona w długach. Przy scenie otwierającej filmu Nie ma nas w domu siedzi w biurze, w którym udziela wywiadu na stanowisko kierowcy dla PDF. To firma XXI wieku, która korzysta wyłącznie z usług niezależnych kontrahentów. Maloney (Ross Brewster), groźnie wyglądający szef, który wygląda jak Doktor Savage, wyjaśnia Ricky’emu, jak to działa.

Gdzie oglądać cały film Nie ma nas w domu 2019 online?

Dramat dotyczy Ricky’ego byłego robotnika budowlanego w Newcastle, który stracił pracę budowlaną i szansę na kredyt hipoteczny po krachu gospodarczym w 2008 roku. Jest pracowitym, czułym facetem z lekkim temperamentem i lubi pić. Teraz wynajmuje ze swoją żoną Abbie (Debbie Honeywood), pielęgniarką kontraktową i opiekunem domowym, który musi codziennie odwiedzać dziesiątki osób niepełnosprawnych, starszych i bezbronnych. Jest to obciążenie, które przez nie pozwalało jej spędzać czasu z dziećmi. Jej dzieci to Seb (Rhys Stone), rozczochrany nastolatek, który ma talent artystyczny, ale ma kłopoty z władzami, i jego inteligentna siostra, Liza Jane (Katie Proctor). Tak o to zwykła rodzina próbuje przetrwać kryzys gospodarczy.

Nie ma nas w domu
Nie ma nas w domu
Nie ma nas w domu
Nie ma nas w domu
Nie ma nas w domu
Nie ma nas w domu
Oryginalny tytuł Sorry We Missed You
Ranking IMDb 7.6 22,312 głosów
Ranking TMDb 7.4 552 głosów

Opinie widzów na temat filmu Nie ma nas w domu

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Nie ma nas w domu online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Nie ma nas w domu nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Nie ma nas w domu online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Nie ma nas w domu online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Nie ma nas w domu nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Nie ma nas w domu na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono6