What's happening?

Space Sweepers - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Space Sweepers

Space Sweepers

Feb. 05, 2021South Korea136 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Reżyser

Jo Sung-hee
Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Space Sweepers online?

Po piętnastu minutach filmu trudno nie myśleć o tym, jak wyglądałoby doświadczenie oglądania filmu Space Sweepers w kinie. Efekty są zdumiewające i wrażenia mogłoby być niesamowite. Bardzo popularna koreańska produkcja kosmiczna, która pojawiła się w serwisie Netflix,. Daje przynajmniej wizualnie fantastyczne widowisko. Grafika komputerowa jest konsekwentnie na najwyższym poziomie, a zdjęcia są po prostu doskonałe. Fabuła jest też ciekawa i w skrócie ją Wam przedstawimy. Jest rok 2092. Statek kosmiczny Victory jest jednym z wielu, którego załoga żyje z odzyskiwania kosmicznych śmieci. Muszą sobie radzić naprawdę w trudnych warunkach. Wszystko to dzieje się z pomocą genialnego pilota kosmicznego Tae-ho (Song Joong-ki).

W skład obsady wchodzi też tajemnicza była piratka kosmiczna, czyli kapitan Jang (Kim Tae-ri), były inżynierem statku kosmicznego Tiger Park (Jin Sun-kyu) i przeprogramowanym robotem wojskowym Bubs (Yoo Hai-jin). Teraz pewnie pomyślicie, że to coś w stylu Gwiezdnych Wojen, ale tak nie jest. Robot w załodze Victory ma przewagę nad wszystkimi innymi kosmicznymi rzeczami. Po udanym przejęciu rozbitego promu kosmicznego podczas ostatniej wyprawy na gruzowisko załoga Victory znajduje w środku siedmioletnią dziewczynkę. Gdy członkowie załogi uświadamiają sobie, że jest ona podobna do człowieka, którego poszukują strażnicy kosmiczni, postanawiają zażądać za nią okupu. I w tym momencie robi się tutaj naprawdę ciekawie. Napięcie podobne jak w filmie Poniżej zera. Ale to tylko moje zdanie.

Koreańczycy zdecydowanie potrafią robić filmy

Space Sweepers cały film lektor napisy pl

Akcja filmu rozgrywa się w dalekiej przyszłości i podąża za grupą zwaną Space Sweepers. Tae-Ho, kapitan Jang, Tiger Park i przeprogramowany wojskowy robot Bubs żyją z ratowania kosmicznych śmieci. To dystopijna przyszłość, w której Ziemia umiera, a gigantyczna korporacja UTS, na czele której stoi James Sullivan (Richard Armitage), zbudowała orbitujący dom. Ale tylko nieliczni, czyli elita mają darmową przepustkę. Niestety ale reszta, podobnie jak nasza główna załoga, ma ciężkie życie. Pomimo pozornie fajnego występu w kosmosie, toną po szyję w długach, a Tae-Ho nie ma nawet pieniędzy na parę butów. To trochę dziwne w tym filmie online ale nie ma tak źle.

Czysta moc gwiazdy pozwoliła koreańskiemu filmowi akcji science fiction Space Sweepers zadebiutować na pierwszym miejscu w serwisie Netflix w co najmniej szesnastu krajach. Obecność Song Joong-Ki i Kim Tae-ri w obsadzie, a także rozgłos, że film będzie także pierwszym koreańskim filmem science-fiction o kosmosie, były głównymi czynnikami stojącymi za przyciąganiem grawitacyjnym w filmie. Dobre aktorstwo, fabuła na ekranie i olśniewające efekty specjalne to największe atuty Space Sweepers online. Ciekawie ogląda się ten film z napisami. Dużo lepiej niż z lektorem. Koreański język jest bardzo ciekawy. Jeśli przyjrzymy się bliżej ogólnej historii filmu, scenariuszowi, światopoglądowi i wrażliwości ideologicznej, dostrzeżemy dość ciekawe rzeczy.

Space Sweepers to film z ciekawym akcentem

Space Sweepers online cda zalukaj

Niektórzy mówią, że jest to dość nijakie. To, na czym film mógł znacznie skorzystać, to silniejsza fabuła, która nie poszła przewidywalną drogą. Często jest tak, że zaczynając film już na początku wiemy jak się skończy. Tutaj nie ma na to najmniejszych szans. Życie załogi kosmicznej zmienia się, gdy znajdują Dorothy, a raczej uroczego siedmioletniego humanoidalnego robota. Nie spodziewałem się, że to dziecko będzie miało tak ogromny wpływ na całą fabułę. To trochę jak drastyczna zmiana fabuły w filmie Kraina Lodu 2 online. Tam też stało się coś nieoczekiwanego i nikt tego nie mógł przewidzieć na starcie filmu.

Rytm narracji filmu jest tak znajomy, że przypominają niektóre z produkcji Pixara. Może to jest zabieg, który pozwolił filmowi odnaleźć się na rynku europejskim. W ten sposób większość dystopijnych fikcji odzwierciedla kryzys w świecie. Jest wiele ciekawych post apokaliptycznych tytułów, które warto obejrzeć. Na pewno Space Sweepers będzie na jednym z czołowych miejsc w moim rankingu. Film radzi sobie idealnie na każdej płaszczyźnie, a co za tym idzie ma niesamowitą oglądalność w serwisie streamingowym.

Space Sweepers
Space Sweepers
Space Sweepers
Space Sweepers
Space Sweepers
Space Sweepers
Space Sweepers
Space Sweepers
Space Sweepers
Oryginalny tytuł 승리호
Ranking IMDb 6.6 15,943 głosów
Ranking TMDb 7.2 450 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Venom
Doom: Annihilation
Nic nie ginie
Bracia Sisters
Małe kobietki
American Dream (2021)
Ciche miejsce 2
Kraina cudów
Coco
Wyprawa na Księżyc (2020)
Zakochany bogacz
Tajemnica anioła