Spider-Man Uniwersum - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Spider-Man Uniwersum

Spider-Man Uniwersum

117 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Najlepszy film o człowieku pająku

To, co odróżnia Phila Lorda od reszty Hollywood, to fakt, że są skłonni przyznać, że kręcenie filmów franczyzowych jest często głupie. Motywowane głównie pieniędzmi i zasadniczo żenujące. Zamiast patrzeć na tandetne wymagania przemysłu trzeba zrobić coś swojego. Eksperci własności intelektualnej. Ciągi nakazane przez dyrektorów z dodawaniem maszyn do płata mózgu normalnie poświęconego kreatywności. Tutaj same przeszkody, które należy pokonać, sprawiają, że stają się częścią żartu.

Wystarczy, że moje dziecko będzie myślało o Spider-Man Uniwersum, gdy będzie spał. Sny w żywym specyficznym, rozpoznawalnym Nowym Jorku takim, jakim jest. Itak blisko, jak to się ma do komiksowych obrazów i struktury w jego animowanym formacie. Oglądaj cały film Spider-Man Uniwersum ze zjawiskową jakością i przyjemnością. I to nie tylko dlatego, że zawiera on świstaka w kostiumie Spider-Mana o imieniu Peter. To rodzaj postaci, którą możesz wyczarować w swojej podświadomości po zjedzeniu zbyt dużej ilości grilla i obejrzeniu filmu przed snem.

Wydawałoby się to niemożliwe, ale reżyserzy Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman tchnęli nowe życie w film komiksowy. Sposób, w jaki grają tonem, formą i fakturą, jest ciągle pomysłowy i zawadiacki. Biorąc pod uwagę, że każdego roku dostajemy garstkę filmów Marvela. Z pewnością nie brakowało filmów z nimi jako głównego bohatera lub jako część złożonego zespołu. Pomysł innego może brzmieć jak przesada lub gorzej.

Gdzie oglądać Spider-Man Uniwersum cały film CDA?

Odrodzenie 21 Jump Street ożywiło się z własnej nieistotności w krajobrazie popkultury z 2010 roku, a kontynuacja wykorzystała jego podstawową naturę jako wyraźny chwyt gotówkowy i punkt wyjścia do komedii. Tam, gdzie Marvel Universe stał się beznadziejnie przesadzony z postaciami i wątkami fabularnymi, filmy Lego Lorda i Millera obejmowały tę samą sferę, aby naśladować chaotyczne dziecięce zabawy. Są postmodernistycznymi reżyserami, przestawiającymi korporacyjne dyrektywy w oryginalną, autoreferencyjną, skromną sztukę.

Ale cały film Spider-Man Uniwersum jest po czymś innym, zarówno w opowiadaniu historii, jak iw stawkach. I wie, że znasz wszystkie różne wcielenia tej postaci, a nawet sam możesz być zmęczony nimi. Scenariusz pochodzi od Rothmana i Phila Lorda. Czyli połowy genialnego zespołu odpowiedzialnego za film Lego Przygoda 2. Zawiera mnóstwo łamania i samoświadomości czwartej ściany, które mogą wydawać się banalnymi kulami w mniej sprytnych rękach. Są to komiksowe postacie, które wiedzą, że są bohaterami komiksów. Co w żaden sposób nie zmniejsza emocji związanych z ich przygodami. Wręcz przeciwnie, urządzenie to wita nas jeszcze mocniej w ich świecie.

Ten Spider-man daje radę, naprawdę

Lord and Miller wyprodukował nowy, animowany film animowany Spider-Man Uniwersum, a Lord napisał scenariusz z Rodneyem Rothmanem, który współreżyserował z Bobem Persichetti i Peterem Ramseyem. To dużo kucharzy w kuchni, ale wynik ma niepowtarzalny dotyk Pana / Millera w przekształcaniu impozycji studyjnych w emocje parków rozrywki.

Scenariusz przynosi zawiłe spiętrzenie postaci Spider-Mana (Tobey Maguire spłodził Andrew Garfielda, a Tom Holland rozpoczął różne spin-offy) na czele, w istocie budując całą założenie wokół punchline z The Unbreakable Kimmy Schmidt. Zamieszanie wynikające z ciągłego powtarzania relacji Petera Parkera z Mary Jane, irytacja z powodu ciągłego oglądania historii tego samego pochodzenia; to wszystko jest częścią niesamowitej przygody, która wykorzystuje fizykę wymiarową do rozjaśnienia bagażu aktualnie ważącego resztę gatunku superbohatera.

W Nowym Jorku z wyrazistą animacją ekspresyjną, która przywołuje na myśl wygląd komiksu aż do kropek Ben-Day, spotykamy nie Parkera, ale Milesa Moralesa (głos Shameika Moore’a). Znamy wiertło, a film wie, że znamy wiertło: nastolatek, liceum, magiczny pająk, ugryzienie, moce. Gdzie indziej prostokątny Kingpin (głos Lwa Schreibera) i jego złowrogi główny naukowiec (głos Kathryn Hahn) bawią się lotną technologią, która łzy otwierają szczelinę w wielu wersach, przez które linie czasowe zaczynają się przeplatać.

Spider-Man Uniwersum
Spider-Man Uniwersum
Spider-Man Uniwersum
Spider-Man Uniwersum
Spider-Man Uniwersum
Spider-Man Uniwersum
Spider-Man Uniwersum
Spider-Man Uniwersum
Spider-Man Uniwersum
Spider-Man Uniwersum
Oryginalny tytuł Spider-Man: Into the Spider-Verse
Ranking IMDb 8.5 218,117 głosów
Ranking TMDb 8.4 4,230 głosów

Reżyser

Obsada

Shameik Moore isMiles Morales / Spider-Man (voice)
Miles Morales / Spider-Man (voice)
Jake Johnson isPeter B. Parker / Spider-Man (voice)
Peter B. Parker / Spider-Man (voice)
Hailee Steinfeld isGwen Stacy / Spider-Woman (voice)
Gwen Stacy / Spider-Woman (voice)
Mahershala Ali isAaron Davis / Prowler (voice)
Aaron Davis / Prowler (voice)
Brian Tyree Henry isJefferson Davis (voice)
Jefferson Davis (voice)
Lily Tomlin isMay Parker (voice)
May Parker (voice)
Lauren Vélez isRio Morales (voice)
Rio Morales (voice)
Zoë Kravitz isMary Jane Watson (voice)
Mary Jane Watson (voice)
John Mulaney isPeter Porker / Spider-Ham (voice)
Peter Porker / Spider-Ham (voice)
Kimiko Glenn isPeni Parker / SP//dr (voice)
Peni Parker / SP//dr (voice)
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

6 Underground
Mulan 2020
Na ringu z rodziną
Więzień labiryntu: Próby ognia
Bad Trip 2020
Zagubiona kula
Chłopiec i wilk
Dwóch papieży
Życzenie śmierci
Zbuntowana
Thor: Mroczny świat
Iniemamocni 2