Spragnieni życia - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Spragnieni życia

Spragnieni życia

Jan. 10, 2019USA126 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
what going on?

Opis

Jak oceniacie te wersje?

Kiedy cały film Nietykalni ukazał się w 2011 roku, był to ogromny hit w rodzimej Francji. Ciesząca się tłumem komedia, oparta na prawdziwej historii białego, bogatego chorego i czarnego człowieka.  Bohatera, który stał się jego nieprawdopodobnym opiekunem i przyjacielem. Oglądaj cały film Spragnieni życia online CDA. Film ten pobił wszystkie rekordy przychodów z produkcji. Było jasne, że to wtedy, gdy ktoś, pewnego dnia, weźmie ten film, przerobi go na amerykańską wersje. Oczywiście zapełni film gwiazdami Hollywood i znowu będzie zarabiał na tej miłej opowieści.

Ciekawe czy ten remake podbije serca widzów.  Tak jak Nietykalni, oryginalny francuski film, na którym opiera się ten remake. Zagra tam Omar Sy jako ex-con, który wymyśla sobie pracę jako opiekun chorego milionera. Ten powolny remake w USA wymienił hojny urok sympatycznej obecności Sy na dręczącą irytację Kevina Harta. Wszystko, co było już nie tak z oryginalnym filmem, jego sentymentalizm, jego prostota jest tutaj  powiększone. Bryan Cranston gra kapitalistę, który po wypadku na paralotni znajduje się w złoconej klatce swojego apartamentu na najwyższym piętrze. Nicole Kidman wpada w rozsądne okulary, a tło jako jego lojalny menedżer biznesowy. A największe przeboje opery, wylewające się ze ścieżki dźwiękowej niczym apodyktyczny pijak na imprezie. Zagłuszają to jedynie przez dostawę dentystycznego Harta.

Gdzie oglądać cały film Spragnieni życia cda?

Reżyser Neil Burger odtworzył określone sceny, obrazy i dowcipy z oryginału, ale nigdy nie potrafi wyczarować tego samego chytrego uroku, co pisarze i reżyserzy filmu Nietykalni. Mowa oczywiście o Olivierze Nakache i Ericu Toledano. Na przykład żart Hitlera, który wydawał się odważny po raz pierwszy, opada tutaj. Bryan Cranston i Kevin Hart dają z siebie wszystko, przejmując role Francoisa Cluzeta i niezwykle charyzmatycznego Omar Sy zamieszkałego, ale nigdy nie cieszą się taką samą chemią. Zobacz cały film Spragnieni życia online lektor PL tutaj. I choć film trwa nieco ponad dwie godziny, a Cranston i Hart są na ekranie prawie przez cały ten czas to ich postacie są niewiele więcej niż łatwymi koncepcjami, przywiązanymi do przestarzałych i niewygodnych stereotypów dotyczących relacji rasowych.

Kierunek pracy Caller Burger byłby miłym niedopowiedzeniem. Praca nad scenariuszem Jona Hartmere’a sprawia, że ​​całe przedsięwzięcie Burgera wygląda jak na autopilocie. Jakby zostało stworzone za pomocą zestawu do malowania według numerów. Jest scena, w której bohaterowie Hart i Cranston palą razem jointa jako środek wiązania i uzdrawiania. Tak, to jest poziom oryginalności..  To tak jakby cały film pogrążony był w powolnej, wywołanej przez narkotyki mgiełce. Nie ma popędu, rozpędu, tylko niektóre standardowe konflikty społeczno-ekonomiczne, po których następują żwawe lekcje życia.

Moim zdaniem to kiepski remake

Hart współpracuje jako nowojorczyk uliczny o imieniu Dell, który jest zwolniony warunkowo po tym, jak poświęca czas na różne przestępstwa i potrzebuje pracy. Przynajmniej musi udowodnić, że szuka pracy, zbierając podpisy od potencjalnych pracodawców. Gdzie obejrzeć cały film Spragnieni życia lektor PL? Choć bez przekonania podchodzi do tego procesu. Wpada do windy, która zabiera go do apartamentu multimilionera, biznesmena Phillipa (Cranston), który jest na wózku inwalidzkim po wypadku lotniczym i szuka 24-godzinnej opieki. Dell najwyraźniej nie kwalifikuje się do tej pracy, ale Phillip lubi swoją przewagę i nastawienie w porównaniu z bardziej uprzejmymi, odpowiednimi kandydatami, których widział i zatrudnia go na miejscu.

Spragnieni życia
Spragnieni życia
Spragnieni życia
Spragnieni życia
Spragnieni życia
Spragnieni życia
Spragnieni życia
Spragnieni życia
Spragnieni życia
Oryginalny tytuł The Upside
Ranking IMDb 6.9 42,854 głosów
Ranking TMDb 7.2 326 głosów

Reżyser

Neil Burger
Reżyser

Obsada

Udostępniono3
10 Komentarzy
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
Laura Piotrowska
Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Laleczka (Child’s Play) 2019
Najświętsze serce
Złodziej i oszustka 2019
Angry Birds Film 2
Smak pho
Eastern 2020
Dogonić marzenia 2019
Psy 3: W imię zasad
Narodziny gwiazdy
Obraz pożądania
Córka Boga 2020
Nienawiść, którą dajesz
×
Życzymy miłego seansu!