Stardust 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Stardust 2020

Stardust 2020

PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Stardust 2020 online?

Cały film Stardust 2020 to film który dramatyzuje podróż Davida Bowiego przez Amerykę w 1971 roku. Nie wiem skąd się wziął pomysł na akurat taką produkcję. David (Johnny Flynn)to dość kontrowersyjna postać. Aczkolwiek zupełnie nie podoba mi się tutaj jego gra aktorska. Wygląda na to, że jego menadżer w Anglii nie zapewnił mu wizy pracowniczej w USA. Tak więc, mimo że powinien koncertować w Stanach, niestety nie może tego robić. Co za tym idzie nie może występować nawet w telewizji ani radiu. Ale jego publicysta z Mercury Records, Ron Oberman wymyślił jakby można to zmienić. To zdecydowanie kombinacja po za prawem. Taka tajemnica jak w filmie Sekretna miłość 2020. No może tutaj jest to trochę łagodniejsze.

Rozwiązanie problemu sławy Bowiego jest klasyczne. Moim skromnym zdaniem podjął złe decyzje na początku swojej kariery. Chociaż wydaje mi się, że większość tych szczegółów jest fikcją filmową. Bohater musi udać się do Ameryki, bo tutaj zdecydowanie lepiej może się rozwinąć. Będzie Brytyjczykiem, którego warto zapamiętać. W filmie Stardust online jest wiele jego chwil bólu emocjonalnego. To bardzo wymagająca i męcząca produkcja. Dawno nie czułem się tak zmęczony po oglądaniu czegokolwiek. Tak się niestety czasami dzieje.

Recenzja tego filmu ma ogromne znaczenie

Na początku Stardust pojawia się informacja, że to co nastąpi to fikcja. Bowie zaczyna współpracę z  Ronem Obermanem (Marc Maron). Maron nieznacznie zmienia typową dla siebie markę obcego człowieka. Jednak to właśnie dzięki temu aktorowi ten film nabrał barw, które właśnie powinny znaleźć się w takim filmie. Ron pojawia się na lotnisku aby wspomóc swojego partnera. Bowie nie jest w stanie śpiewać na trasie przez wygasłą wizę, ale może rozmawiać o swojej pracy ze zgromadzoną prasą i fanami. Jest to kiepski pomysł na film o ukochanym muzyku. Nie wiem dlaczego ktoś zdecydował się na takie zagranie bez konkretnych praw do treśći.

Oryginalny tytuł Stardust
Ranking IMDb 5.4 16 głosów
Ranking TMDb 5.7 3 głosów

Reżyser

Obsada

Johnny Flynn isDavid Bowie
David Bowie
Jena Malone isAngie Bowie
Angie Bowie
Marc Maron isRon Oberman
Ron Oberman
Anthony Flanagan isDr. Reynolds
Dr. Reynolds
Roanna Cochrane isCharlotte Banks
Charlotte Banks
Jorja Cadence isJune Bolan
June Bolan
Brendan J. Rowland isTony Visconti
Tony Visconti
Drew Moss isRadio Technician
Radio Technician
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Raport 2019
Botoks
Biały, biały dzień
Królowie Zbrodni 2019
Untogether 2019
Wymazać siebie
Mrok 2018
Sokół z masłem orzechowym
Polar 2019
The Professor
Skazani na Shawshank
Vox Lux