What's happening?

Stuber ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 292

ONLINE HD 7508 Wyświetleń Report Error

  Stuber

  Stuber online

  May. 24, 2019USA105 Min.R
  Twoja ocena: 0
  6.3 4 głosy

  Historia trwa

  Tutaj w Chinach sa przepisy, które mogą ograniczyć to, co możemy zrobić z perspektywy OTT (over-the-top). Jeśli zamierzamy coś uruchomić, musi to być lokalny partner i współwłasność. Z pewnością wierzymy, że istnieją możliwości. Czy polskie filmy takie jak Kler CDA mają szansę w Kinach?

  Marvel stał się niezwykle popularny w Chinach i myślę, że Avengers: Endgame (Koniec Gry) zrobił już gdzieś w okolicach 600 milionów dolarów w Chinach. Tak więc pomysł wprowadzenia programów telewizyjnych Marvela do Chin jako części platformy bezpośredniej dla konsumenta jest czymś, czym jesteśmy bardzo, bardzo zainteresowani. Ponieważ odnosi się to konkretnie do naszego parku w Szanghaju, myślimy, że mamy tam ogromną szansę dla Marvela. To podpowiedź dla naszej grupy parków i ośrodków wypoczynkowych.

  Powinniśmy ciężko pracować już projektując i rozwijając obecność Marvela w Szanghaju. Komentarz Igera mówi sam za siebie. Najważniejsze jest to, że inwestorzy mogą spodziewać się więcej obecności Marvela w Shanghai Disney, którego obecna obecność jest „nieco tymczasowa”, ponieważ firma zaczęła projektować park wkrótce po tym, jak nabrała charakteru superbohatera franczyza, powiedział Iger. I być może w pewnym momencie Disney będzie współpracować z chińską firmą w celu uruchomienia w Chinach usługi przesyłania strumieniowego bezpośrednio do konsumenta, aby wykorzystać miłość konsumentów do Marvela.

  Czy film Stuber będzie ciekawy?

  Przełamyamy się na znaczącej ekspansji w Tokyo DisneySea 21 maja, która doda nowe obszary tematyczne i atrakcje do tego parku. I czekamy z niecierpliwością na wielkie otwarcie Star Wars: Galaxy’s Edge w naszym Disneyland Resort 31 maja. Ekscytacja wokół tej nowej krainy jest niewiarygodna i będzie rosła. Aczkolwiek będzie rosła tylko wtedy, gdy ludzie będą mieli okazję doświadczyć jej dla siebie. Jak już powiedzieliśmy, jest to największy teren, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy. Niestety sama śmiałość kreatywności i technologii jest jeszcze bardziej imponująca niż rozmiar. Disney World zdobywa swoją własną Galaxy’s Edge 29 sierpnia.

  To wspaniała rzecz dla inwestorów, że Disney opiera się na sile swojej działalności w parkach i ośrodkach wypoczynkowych. Działalność, która była własnym segmentem przez ostatni rok podatkowy, a obecnie jest częścią segmentu „parki, doświadczenia i produkty konsumenckie”. W pierwszej połowie roku budżetowego 2019 segmenty parków, doświadczeń i produktów konsumenckich zwiększyły dochód operacyjny o 12% rok do roku. Napędzany przez siłę w parkach krajowych. Jest to jedyny segment, który w tym okresie odnotował wzrost przychodów operacyjnych (OI) z sieciami OI w sieciach multimedialnych z okresem sprzed roku, a pozostałe dwa segmenty – studyjny, bezpośredni dla konsumentów i międzynarodowy – odnotowują spadki w OI.

   

  Stuber
  Oryginalny tytuł Stuber
  Ranking IMDb 6.2 37,827 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Stuber online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Stuber online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Stuber nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Stuber na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono17