Superman: Red Son - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Superman: Red Son

Superman: Red Son

84 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
1 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Superman: Red Son online?

Jak wiecie kluczowymi bohaterami DC jest Batman, Superman i Wonder Woman. Kilka z tych historii, takich jak Superman: True Brit i Superman: Speeding Bullets, zadaje to samo podstawowe pytanie. Co by się stało, gdyby kosmiczna kapsuła Kal-El wylądowała gdzieś indziej niż w Smallville? Co się stanie, gdy Ostatni Syn Kryptona zostanie wychowany przez inny zestaw rodziców w innej kulturze? Na to pytanie zdecydowanie odpowie wam film Superman: Red Son online. Moim zdaniem do ciekawy dodatek do biblioteki filmów animowanych DC. Uwielbiam to universum, dlatego może moja ocena nie być obiektywna.

Najnowsza publikacja DC Comics i Warner Home Media to animowana adaptacja jednej z najlepszych opowieści DC. Superman: Red Son zainteresował wielu fanów na całym świecie, w tym oczywiście mnie. Byłem podekscytowany, kiedy ogłoszono to w San Diego, ale skłamałbym, gdybym powiedział, że nie mam żadnych zastrzeżeń. Chociaż uważam, że filmy animowane DC są w większości przyjemne. Niestety czasami wydaje mi się, że mają tendencję do zbytniego oddalania się od materiału źródłowego. Czasami wolę, żeby zostać przy swoim tak jak w filmie Joker 2019 online.

W alternatywnym DC Universe of Red Son kapsuła Kal-El wylądowała nie w Kansas, ale na ukraińskiej kolektywnej farmie w 1938 roku. Zamiast ucieleśnienia Prawdy, Sprawiedliwości i Amerykańskiej Drogi, Superman staje się najpotężniejszym symbolem Związku Radzieckiego. Na tym świecie Lex Luthor jest ostatnią, najlepszą nadzieją rządu USA na powstrzymanie rozprzestrzeniania się komunizmu, a Batman jest terrorystą, który chce zniszczyć wszystko. Jak widać fabuła zapowiada się bardzo ciekawie. Zawsze marzyłem, żeby zobaczyć taką wersję Supermana. Mogę powiedzieć też, że Disney nie próżnuje. Teraz wydali film Gwiazdka 2020 (Stargirl), który można obejrzeć na ich platformie.

Świetna animacja od DC, którą warto obejrzeć

Superman: Red Son ustanawia nowy wysoki standard dla Warner Bros. Film online jest bardzo wyrafinowany. Pobudza do myślenia i ekscytuje przez nowe spojrzenie na najbardziej ukochane postacie DC. Film został zaadaptowany z limitowanej serii komiksowej Marka Millara. Dotychczasowe wartości Supermana nigdy nie istniały. Statek Kal-El ląduje jak już wspomnieliśmy wyżej w Związku Radzieckim Stalina. Człowiek ze stali staje się lśniącym symbolem proletariatu. Sierp i młot rewolucji rosyjskiej zdobiły jego pierś. Dobrze, że nie dodali do tej historii sceny, w której Superman pomaga budować Czarnobyl.

W 1946 roku dwunastoletni rosyjski chłopiec (Tara Strong) pokazuje swój wielki sekret drogiemu przyjacielowi. Ma nieograniczoną siłę. Potrafi nawet latać. Nie urodził się na Ziemi. Przekonuje go, by użył swoich uprawnień dla dobra państwa komunistycznego. Kilka lat później zimna wojna stawia Związek Radziecki przeciwko represyjnemu kapitalistycznemu dogmatowi Stanów Zjednoczonych. Amerykanie oglądają rolki propagandowe zadziwiającego Supermana. Przemysłowiec Lex Luthor ma za zadanie odkryć prawdę o niezwyciężonej marionetce Stalina. Pomysł jest po prostu idealny i cieszy mnie, że DC potrafi tak odwrócić całą fabułę.

Superman: Red Son
Superman: Red Son
Superman: Red Son
Oryginalny tytuł Superman: Red Son
Ranking IMDb 6.3 3,961 głosów
Ranking TMDb 7.3 133 głosów

Reżyser

Sam Liu
Reżyser

Obsada

Jason Isaacs isSuperman (voice)
Superman (voice)
Amy Acker isLois Lane (voice)
Lois Lane (voice)
Diedrich Bader isLex Luthor (voice)
Lex Luthor (voice)
Vanessa Marshall isDiana / Wonder Woman (voice)
Diana / Wonder Woman (voice)
Phil Morris isJames Olsen (voice)
James Olsen (voice)
Paul Williams isBrainiac (voice)
Brainiac (voice)
Roger Craig Smith isBatman (voice)
Batman (voice)
William Salyers isJoseph Stalin (voice)
Joseph Stalin (voice)
Jim Meskimen isJohn F. Kennedy (voice)
John F. Kennedy (voice)
Sasha Roiz isHal Jordan (voice)
Hal Jordan (voice)
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ciche miejsce
Turu. W pogoni za sławą
Thor: Ragnarok
Survive the Night 2020
Praziomek 2019
Plan ucieczki 2: Hades
The Meg 2018
Gwiezdne Wojny: Część II – Atak Klonów
Więzień labiryntu
Tenet 2020
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Venom