What's happening?

Superman: Red Son ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 170

Superman: Red Son

Superman: Red Son online

Feb. 25, 2020USA84 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
1 3 głosy

Reżyser

Sam Liu
Reżyser

Obsada

Jason Isaacs isSuperman (voice)
Superman (voice)
Amy Acker isLois Lane (voice)
Lois Lane (voice)
Diedrich Bader isLex Luthor (voice)
Lex Luthor (voice)
Vanessa Marshall isDiana / Wonder Woman (voice)
Diana / Wonder Woman (voice)
Phil Morris isJames Olsen (voice)
James Olsen (voice)
Paul Williams isBrainiac (voice)
Brainiac (voice)
Roger Craig Smith isBatman (voice)
Batman (voice)
William Salyers isJoseph Stalin (voice)
Joseph Stalin (voice)
Jim Meskimen isJohn F. Kennedy (voice)
John F. Kennedy (voice)
Sasha Roiz isHal Jordan (voice)
Hal Jordan (voice)

Gdzie oglądać cały film Superman: Red Son online?

Jak wiecie kluczowymi bohaterami DC jest Batman, Superman i Wonder Woman. Kilka z tych historii, takich jak Superman: True Brit i Superman: Speeding Bullets, zadaje to samo podstawowe pytanie. Co by się stało, gdyby kosmiczna kapsuła Kal-El wylądowała gdzieś indziej niż w Smallville? Co się stanie, gdy Ostatni Syn Kryptona zostanie wychowany przez inny zestaw rodziców w innej kulturze? Na to pytanie zdecydowanie odpowie wam film Superman: Red Son online. Moim zdaniem do ciekawy dodatek do biblioteki filmów animowanych DC. Uwielbiam to universum, dlatego może moja ocena nie być obiektywna.

Najnowsza publikacja DC Comics i Warner Home Media to animowana adaptacja jednej z najlepszych opowieści DC. Superman: Red Son zainteresował wielu fanów na całym świecie, w tym oczywiście mnie. Byłem podekscytowany, kiedy ogłoszono to w San Diego, ale skłamałbym, gdybym powiedział, że nie mam żadnych zastrzeżeń. Chociaż uważam, że filmy animowane DC są w większości przyjemne. Niestety czasami wydaje mi się, że mają tendencję do zbytniego oddalania się od materiału źródłowego. Czasami wolę, żeby zostać przy swoim tak jak w filmie Joker 2019 online.

W alternatywnym DC Universe of Red Son kapsuła Kal-El wylądowała nie w Kansas, ale na ukraińskiej kolektywnej farmie w 1938 roku. Zamiast ucieleśnienia Prawdy, Sprawiedliwości i Amerykańskiej Drogi, Superman staje się najpotężniejszym symbolem Związku Radzieckiego. Na tym świecie Lex Luthor jest ostatnią, najlepszą nadzieją rządu USA na powstrzymanie rozprzestrzeniania się komunizmu, a Batman jest terrorystą, który chce zniszczyć wszystko. Jak widać fabuła zapowiada się bardzo ciekawie. Zawsze marzyłem, żeby zobaczyć taką wersję Supermana. Mogę powiedzieć też, że Disney nie próżnuje. Teraz wydali film Gwiazdka 2020 (Stargirl), który można obejrzeć na ich platformie.

Świetna animacja od DC, którą warto obejrzeć

Superman: Red Son ustanawia nowy wysoki standard dla Warner Bros. Film online jest bardzo wyrafinowany. Pobudza do myślenia i ekscytuje przez nowe spojrzenie na najbardziej ukochane postacie DC. Film został zaadaptowany z limitowanej serii komiksowej Marka Millara. Dotychczasowe wartości Supermana nigdy nie istniały. Statek Kal-El ląduje jak już wspomnieliśmy wyżej w Związku Radzieckim Stalina. Człowiek ze stali staje się lśniącym symbolem proletariatu. Sierp i młot rewolucji rosyjskiej zdobiły jego pierś. Dobrze, że nie dodali do tej historii sceny, w której Superman pomaga budować Czarnobyl.

W 1946 roku dwunastoletni rosyjski chłopiec (Tara Strong) pokazuje swój wielki sekret drogiemu przyjacielowi. Ma nieograniczoną siłę. Potrafi nawet latać. Nie urodził się na Ziemi. Przekonuje go, by użył swoich uprawnień dla dobra państwa komunistycznego. Kilka lat później zimna wojna stawia Związek Radziecki przeciwko represyjnemu kapitalistycznemu dogmatowi Stanów Zjednoczonych. Amerykanie oglądają rolki propagandowe zadziwiającego Supermana. Przemysłowiec Lex Luthor ma za zadanie odkryć prawdę o niezwyciężonej marionetce Stalina. Pomysł jest po prostu idealny i cieszy mnie, że DC potrafi tak odwrócić całą fabułę.

Superman: Red Son
Superman: Red Son
Superman: Red Son
Oryginalny tytuł Superman: Red Son
Ranking IMDb 6.3 8,946 głosów
Ranking TMDb 7.3 133 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Superman: Red Son online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Superman: Red Son online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Superman: Red Son nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Superman: Red Son na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono4