Supernova 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 2279 Wyświetleń

  Supernova 2019

  Supernova 2019

  Nov. 22, 2019PolandPG
  Twoja ocena: 0
  9.5 2 głosy
  what going on?

  Opis

  Kolejna dobra polska produkcja

  Supernova 2019 to film, który opowiada pozornie oczywistą historię. Na drodze w pobliżu wsi doszło do tragicznego wypadku. Ofiarami są matka i dwoje dzieci, a sprawcą jest kierowca rządowego samochodu. Jest to punkt wyjścia do rozwoju oczekiwanego chaosu zgodnie z tym, co możemy sobie wyobrazić. To dramat krewnych, blokadą wielu rzeczy w tym prasy z powodu samochodu rządowego. To przede wszystkim trudna praca służb ratowniczych. Może się to wydawać zwyczajne i nudne, ale mamy odwrotną sytuację. Jednym słowem jest na co popatrzeć.

  To zdarzenie podobne do tego, które stało się w ostatnich latach w Oświęcimiu. Na szczęście wtedy nikomu się nic nie stało. Patryk Vega ogłosił, że jego film Polityka wstrząśnie Polską i całkowicie zmieni nastrój polityczny w tym kraju, a tymczasem dał nam jedną wielką komedię. Bartosz Kruhlik nie zobowiązał się do niczego, a jego film Supernova z polityką w tle jest szokującym i autentycznym obrazem Polski. Film zaprezentował się z bardzo dobrej strony na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

  Filmem gorszym od Polityki może okazać się jedynie Czarny Mercedes. Najciekawsze jest to, że w tym filmie nie ma nic oczywistego. Wszystko dzięki fenomenalnej pracy reżysera, który buduje napięcie jak w dobrym thrillerze. Prowadzi cię przez cały film do szczytu, gdzie teoretycznie wszystko może się zdarzyć, ale nadal jesteśmy zaangażowani i zainteresowani dalszym rozwojem wydarzeń. Będzie to ciekawa mieszanka gatunków, które, choć są na pierwszym planie ludzkich tragedii, świetnie sprawdzają się jako thrillery z mieszanką kryminałów. Pod tym względem cały film Supernova pozytywnie zaskakuje. Dla rozluźnienia można obejrzeć film Nieznajomi.

  Gdzie oglądać cały film Supernova 2019 online w jakości HD?

  W jednym wielkim skrócie to trzej mężczyźni, jedno miejsce, jeden dzień i jeden wypadek, tak można podsumować film Supernova, aby nie zepsuć spektaklu. Mamy tu do czynienia z filmem, o którym im mniej wiesz, tym większa emocja podczas oglądania. Bartosz Kruhlik w swym pełnometrażowym debiucie wywodzi się z podobnego punktu, co Jurij Bykow w swoim , ale polski artysta podąża tą historią w zupełnie innym kierunku i praktycznie zachowuje jedność miejsca, czasu i akcji. W końcu tytuł Supernova to nic innego jak wielkie wydarzenie, o którym szybko się zapomina. To wydarzenie, które pojawia się w porządku dziennym kolejnego. Lepiej się tego opisać nie da.

  W filmie widzimy głównie trzech aktorów. Są to tacy aktorzy jak Marek Braun, Marcina Hycnara i Marcin Zarzeczny. Są podstawą opowieści i jej centrum emocjonalnym. Reżyser podąża za kamerą z dużym okiem i zwraca uwagę na wszystkie niuanse, a ekspresja mężczyzn jest zauważalna. Nie jest przesadzone ze względu na tragiczne okoliczności i często to ona potrafi poruszać emocje publiczności. W takich filmach różne eksplozje i wydarzenia stają się wiarygodne, interesujące i ważne. Pozwalają nam zrozumieć, że oglądamy coś prawdziwego i przeżywamy go na swój sposób. Nie ma co mówić ten film jest na moim podium jeżeli chodzi o polskie produkcje. Oczywiście chodzi o filmy, które pojawiły się w 2019 roku.

  Supernova 2019
  Oryginalny tytuł Supernova
  Ranking IMDb 6.9 293 głosów
  Ranking TMDb 7.5 1 głosów
  Udostępniono7
  10 Komentarzy
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
  Laura Piotrowska
  Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  6 Underground
  Tyler Rake: Ocalenie
  Poroniony 2018
  Dziedzictwo. Hereditary
  Potrójna granica
  Czarne święta 2019
  Arkansas 2020
  Ghosts of War 2020
  Annabelle: Narodziny zła 
  Przemytnik 2018
  Brightburn: Syn ciemności
  Sługi wojny
  ×
  Życzymy miłego seansu!