Supernova 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Supernova 2019

Supernova 2019

PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Kolejna dobra polska produkcja

Supernova 2019 to film, który opowiada pozornie oczywistą historię. Na drodze w pobliżu wsi doszło do tragicznego wypadku. Ofiarami są matka i dwoje dzieci, a sprawcą jest kierowca rządowego samochodu. Jest to punkt wyjścia do rozwoju oczekiwanego chaosu zgodnie z tym, co możemy sobie wyobrazić. To dramat krewnych, blokadą wielu rzeczy w tym prasy z powodu samochodu rządowego. To przede wszystkim trudna praca służb ratowniczych. Może się to wydawać zwyczajne i nudne, ale mamy odwrotną sytuację. Jednym słowem jest na co popatrzeć.

To zdarzenie podobne do tego, które stało się w ostatnich latach w Oświęcimiu. Na szczęście wtedy nikomu się nic nie stało. Patryk Vega ogłosił, że jego film Polityka wstrząśnie Polską i całkowicie zmieni nastrój polityczny w tym kraju, a tymczasem dał nam jedną wielką komedię. Bartosz Kruhlik nie zobowiązał się do niczego, a jego film Supernova z polityką w tle jest szokującym i autentycznym obrazem Polski. Film zaprezentował się z bardzo dobrej strony na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Filmem gorszym od Polityki może okazać się jedynie Czarny Mercedes. Najciekawsze jest to, że w tym filmie nie ma nic oczywistego. Wszystko dzięki fenomenalnej pracy reżysera, który buduje napięcie jak w dobrym thrillerze. Prowadzi cię przez cały film do szczytu, gdzie teoretycznie wszystko może się zdarzyć, ale nadal jesteśmy zaangażowani i zainteresowani dalszym rozwojem wydarzeń. Będzie to ciekawa mieszanka gatunków, które, choć są na pierwszym planie ludzkich tragedii, świetnie sprawdzają się jako thrillery z mieszanką kryminałów. Pod tym względem cały film Supernova pozytywnie zaskakuje. Dla rozluźnienia można obejrzeć film Nieznajomi.

Gdzie oglądać cały film Supernova 2019 online w jakości HD?

W jednym wielkim skrócie to trzej mężczyźni, jedno miejsce, jeden dzień i jeden wypadek, tak można podsumować film Supernova, aby nie zepsuć spektaklu. Mamy tu do czynienia z filmem, o którym im mniej wiesz, tym większa emocja podczas oglądania. Bartosz Kruhlik w swym pełnometrażowym debiucie wywodzi się z podobnego punktu, co Jurij Bykow w swoim , ale polski artysta podąża tą historią w zupełnie innym kierunku i praktycznie zachowuje jedność miejsca, czasu i akcji. W końcu tytuł Supernova to nic innego jak wielkie wydarzenie, o którym szybko się zapomina. To wydarzenie, które pojawia się w porządku dziennym kolejnego. Lepiej się tego opisać nie da.

W filmie widzimy głównie trzech aktorów. Są to tacy aktorzy jak Marek Braun, Marcina Hycnara i Marcin Zarzeczny. Są podstawą opowieści i jej centrum emocjonalnym. Reżyser podąża za kamerą z dużym okiem i zwraca uwagę na wszystkie niuanse, a ekspresja mężczyzn jest zauważalna. Nie jest przesadzone ze względu na tragiczne okoliczności i często to ona potrafi poruszać emocje publiczności. W takich filmach różne eksplozje i wydarzenia stają się wiarygodne, interesujące i ważne. Pozwalają nam zrozumieć, że oglądamy coś prawdziwego i przeżywamy go na swój sposób. Nie ma co mówić ten film jest na moim podium jeżeli chodzi o polskie produkcje. Oczywiście chodzi o filmy, które pojawiły się w 2019 roku.

Supernova 2019
Oryginalny tytuł Supernova
Ranking IMDb 6.9 104 głosów
Ranking TMDb 7.5 1 głosów
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Szybcy i Wściekli 8
Mandy
Parasite 2019
Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi
Szybko i Wściekle
Kurier 2019
Ostatni skok w historii USA
Slender Man
Służby Specjalne
Tajemnica anioła
Joker
Śmierć nadejdzie dziś 2