Superpies i Turbokot - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Superpies i Turbokot

Superpies i Turbokot

88 Min.PG
Twoja ocena: 0
9.3 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Superpies i Turbokot online?

Superpies i Turbokot to sympatyczna animacja dla małych dzieci, z przebojowym głosem. Nick Frost wykonuje niezłą robotę, zapewniając głos Buddy’emu. Buddy to pies wysłany na orbitę w 1969 roku w celu przetestowania rakiety. Po rozbiciu rakiety przy powrocie na Ziemię jakimś dziwnym trafem przeniósł się w przyszłość. Przeniósł się 50 lat później do małego amerykańskiego miasteczka. Reżyserem filmu jest Ben Smith. A głos dla głównych bohaterów udzielają Luke Evans i wyżej wymieniony Nick Frost. Jednak trochę bardziej podobał mi się film Szybcy i śnieżni. Fabuła była dużo ciekawsza i przede wszystkim film uczył najmłodszych widzów.

Animacja Superpies i Turbokot to opowieść o mało prawdopodobnej przyjaźni i bohaterstwie w obliczu przeciwności losu. Niezwykle niesamowity, ze skromnym urokiem. Niestety fabuła nie jest nadzwyczajna, a scenariusz just pozbawiony dowcipu. Nużące zejście filmu w przeciętność jest tym bardziej ironiczne i niewybaczalne, biorąc pod uwagę nieograniczony potencjał jego nadprzyrodzonych postaci. Mogli podpatrzeć film Kwas (Kislota), żeby zobaczyć jak pokazuje się emocje. Turbokot to Felix, który jest technologicznym świrem mającym problemy z zaufaniem. Ścieżki bohaterów zderzają się, gdy prom kosmiczny Superpsa powraca na Ziemię. Bohater chce dowiedzieć się, co wydarzyło się w międzyczasie między jego odlotem a lądowaniem. Niestety nic nie pamięta. To trochę jak w animacji Urwis. Przedstawione trochę w inny sposób.

Bardzo ciekawa animacja

W tej okolicy zwierzęta uliczne drwią ze starego biednego Buddy za jego głupią lojalność wobec człowieka, który wyrzucił go w kosmos na pewną śmierć. Felix (Luke Evans) zmienił się w Turbokota, superbohatera podobnego do Batmana. Ma nawet kamerdynera robota (Bill Nighy). Cassidy to rewolucyjny króliczek, przywódca grupy zwierząt walczących o prawa czworonożnych. Jest wspaniała jako szefowa operacji wojskowych. Wygląda to całkiem przyzwoicie na pierwszy rzut oka.

Para musi współpracować, aby uratować siebie, a także miasto, które zakochało się w zwierzętach. Gdy starają się nawiązać owocne relacje robocze i zdobyć zainteresowanie publiczności, para pozyskuje pomoc upartego królika Cassidy (Gemma Arterton) i naukowego kota Sinclaira. Nie ma chemii między postaciami, co sprawi, że publiczność nie będzie skłonna przyjąć głównego duetu do swoich serc. To oczywiście duży minus tej animacji. Dobre bajki rodzinne zwykle polegają głównie na relacjach, które przedstawiają, z ich uroczym dialogiem i ciepłą znajomością. Przypominam, że ten film mają obejrzeć najmłodsi i przede wszystkim wynieść z tego kilka dobrych rzeczy.

cały film Superpies i Turbokot online cda zalukaj

Superpies i Turbokot
Oryginalny tytuł StarDog and TurboCat
Ranking IMDb 5.8 40 głosów

Reżyser

Ben Smith
Reżyser

Obsada

Luke Evans isFelix (voice)
Felix (voice)
Nick Frost isBuddy (voice)
Buddy (voice)
Gemma Arterton isCassidy (voice)
Cassidy (voice)
Bill Nighy isSinclair (voice)
Sinclair (voice)
Udostępniono5

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ant-Man i Osa
Piotruś Królik
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
#Jestem M. Misfit
Wieczór gier
Vice 2018
Pokochaj, poślub, powtórz
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Dora i Miasto Złota
Rodzeństwo Willoughby
Baranek Shaun Film. Farmageddon
Nadzwyczajni 2019