Survive the Night 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PLNAPISY PLDUBBING PLNAPISY ENG
Survive the Night 2020

Survive the Night 2020

May. 22, 2020USAR
Twoja ocena: 0
7 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Survive the Night 2020 online?

Cały film Survive the Night wcześniej  był zatytułowany The Long Night. Po tym jak jego brat Mathias został śmiertelnie ranny w nieudanej próbie napadu, Jamie prześladuje Richa. Rich jest lekarzem. Jego żona i córki został porwane. Są przetrzymywane jako zakładniczki. Przez to musi działać dla szalonego gościa i robić wszystko co tylko zechce. Inaczej jego rodzina może być w niebezpieczeństwie. Musi zacząć współpracę ze swoim ojcem, Frankiem, który jest emerytowanym szeryfem, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. Obejrzałem ten film tylko ze względu na Bruca i nie zawiodłem się. Na początku myślałem, że będzie nudny i dziecinny jak SpongeBob Film: Na ratunek ale pomyliłem się. Film online mocno trzyma w napięciu.

Legenda ekranowa Bruce Willis kieruje akcją w tym porywającym thrillerze o inwazji domowej. Jego brat został śmiertelnie ranny w nieudanym napadzie . Ale o tym już Wam wspominaliśmy. Jamie śledzi doktora podczas jego drogi ze szpitala do domu. Trzymając żonę i córkę Richa za zakładnika, niewzruszony morderca zmusza Richa do działania na Mathiasie. Ale aby on i jego rodzina przeżyli noc, Rich musi połączyć siły ze swoim nieudolnym ojcem, aby zdobyć przewagę i odwrócić sytuację od przestępców. Fabuła jest bardzo prosta ale o to chodzi właśnie w takich produkcjach akcji.

Bruce Willis wraca w bardzo ciekawej roli

Survive the Night 2020 online wyreżyserował Matt Eskandari ze scenariusza napisanego przez Douga Wolfe’a. Jest produkowany przez Randall Emmett, George Furla, Shaun Sanghani i Mark Stewart. Jak wiecie Bruce Willis nie jest obcy gatunkowi akcji, ponieważ słynie z takich kultowych filmów. Tytułów nie będziemy wymieniać bo znacie je bardzo dobrze. No może wymienimy tylko kilka znich takich jak: Szósty zmysł, Pulp Fiction, Red, Piąty elementy, Szklana pułapka, a nawet Glass. Jak mielibyśmy wymieniać całą filmografię to brakło by nam miejsca.

Moje ogólne odczucia po obejrzeniu filmu są dosyć przyjemne. Można powiedzieć, że pozytywnie się zaskoczyłem. Sceny akcji są jednak niezawodne w wykonaniu fantastycznego Bruca. Film Survive the Night 2020 pokazał to co najlepsze w gatunku akcji. Mimo iż wolałbym obejrzeć ten film w kinie z dużo lepszymi efektami to i tak było przyjemnie. Mam nadzieję, że i Wy drodzy czytelnicy podzielicie moje opinie w tej kwestii.

Survive the Night 2020
Oryginalny tytuł Survive the Night
Ranking IMDb 4.9 5,474 głosów
Udostępniono1
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zabójczy żywioł
The Legion 2020
Dżentelmeni 2020
Thor
Bodyguard Zawodowiec
Nieoszlifowane diamenty
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Death Race: Anarchia
Zbrodnie rodzinne
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Wasp Network
Hobbit: Bitwa pięciu armii
×
Życzymy miłego seansu!