Świąteczny rycerz - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Świąteczny rycerz

Świąteczny rycerz

92 Min.TV-PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Gdzie oglądać cały film Świąteczny rycerz online?

Cały film Świąteczny rycerz to najnowsza świąteczna komedia romantyczna od stacji Netflix. To taki klasyczny rycerz przed świętami Bożego Narodzenia. Ten tytuł odnosi się do Sir Cole’a, czyli rycerza z 1334 roku, który dziwnym trafem pojawia się w Ameryce w 2019 roku. Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, więc nic dziwnego, że tak się dzieje. Netflix pokazuje kolejną serię tandetnych, ale niezaprzeczalnie zabawnych filmów świątecznych. Netflix stał się oficjalnym miejscem świątecznych oryginałów, zmieniając tandetne filmy jednorazowe w franczyzy.W tym roku mogliśmy zobaczyć już takie filmy jak Noelle 2019 i oczywiście tytuł Święta na bogato.

Dostaje się do Ameryki przez wywrócenie bajkowych tropów. Kiedy stara kobieta w lesie prosi go, aby pomógł jej wrócić do domu, nie odrzuca jej, a następnie dowiaduje się, że jest potężną wróżką. Zamiast tego Sir Cole natychmiast skacze jej na pomoc. W nagrodę wysyła go w przyszłość, mówiąc mu, że będzie to okazja, by stać się prawdziwym rycerzem. Ale jeśli nie dowie się, jakie jest jego przeznaczenie przed północą w Wigilię, pozostanie w 2019 roku na zawsze. Oszołomiony wędruje prosto do Brooke (Vanessa Hudgens). To samotna nauczycielka, która stała się cyniczna wobec pojęcia prawdziwej miłości. Parafrazując Avril Lavigne, był on rycerzem, ona była dziewczynką. To będzie jedno z weselszych świąt jakie do tej pory widzieliście. Myślę, że warto obejrzeć ten film w tym świątecznym okresie.

I znów te świąteczne filmy

Świąteczny rycerz jest najnowszą odsłoną Netflix w rozwijającym się gatunku. Wątek takiej podróży w czasie można było już zobaczyć w filmie Goście, goście. Takie wątki są całkiem ciekawe i bardzo zabawne. Film dzieli cienką granicę między sentymentem a samoświadomością, gorliwością i satyrą. Przewodniczki Vanessa Hudgens i Josh Whitehouse, którzy potrafią być zarówno szczerzy, jak i naprawdę zabawni, powstrzymują Rycerza przed świętami Bożego Narodzenia.

Kiedy Brooke przypadkowo uderza Cole’a swoim samochodem, przyjmuje go jako akt skruchy, pozwalając mu zostać w swoim domu, gdy odzyskuje zdrowie. Zakłada, że ​​jest cosplayerem, a wypadek spowodował wstrząs mózgu, dlatego jest przekonany, że jest średniowiecznym rycerzem. Jednak w miarę upływu czasu i zbliżania się, zaczyna wierzyć, że jego opowieść o wysłaniu w przyszłość może być prawdziwa. Ciekawe czy ktoś z Was by uwierzył w takie brednie?  Bylibyście szczęśliwi gdyby takie podróże w czasie faktycznie istniały? Do jakiego momentu Waszego życia wtedy byście się cofnęli?

Świąteczny rycerz
Oryginalny tytuł The Knight Before Christmas
Ranking IMDb 5.5 4,204 głosów
Ranking TMDb 6.6 239 głosów

Reżyser

Obsada

Josh Whitehouse isSir Cole Christopher Frederick Lyons of Norwich
Sir Cole Christopher Frederick Lyons of Norwich
Harry Jarvis isSir Geoffrey
Sir Geoffrey
Ella Kenion isOld Crone
Old Crone
Arnold Pinnock isOfficer Stevens
Officer Stevens
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Przepraszam, że przeszkadzam
Alita: Battle Angel
Bad Trip 2020
Pewnego razu w Hollywood
Witajcie w Marwen
Yesterday 2019
Planeta Singli 3
Palm Springs
Spider-Man Uniwersum
Baranek Shaun Film. Farmageddon
(Nie)znajomi 2019
Laleczka (Child’s Play) 2019
×
Życzymy miłego seansu!