Sybilla 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Sybilla 2019

Sybilla 2019

May. 24, 2019France100 Min.PG
Twoja ocena: 0
9 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Sybilla 2019 online?

Cały film Sybilla 2019 jest bardzo francuski. Do tego stopnia, że ​​w niektórych miejscach wydaje się wręcz absurdalny. Jednak Triet umiejętnie posługuje się całym materiałem. Kieruje gwiazdę Virginie Efirę do jednego z jej najbardziej imponujących występów do tej pory. Premiera tego filmu może namieszać na całym francuskim rynku. Nawet za granicą. Całe szczęście, że ten reżyser nie robi filmów takich jak Patryk Vega. Znów zobaczymy jego dzieło o nazwie Bad Boy 2020. Jestem ciekaw, czy film znów zaleje ostra fala krytyki.

Jak często widzimy psychoterapeutę filmowego, który jest naprawdę dobry w swojej pracy? Film o gatunku jest obsadzony lekarzami na kanapie, których niekonwencjonalne metody lub rażący nieprofesjonalizm sprawiają, że historia jest wciąż aktualna. Dzieje się to niezależnie od tego, czy zakochują się w klientach, czy sami oszaleli z różnych powodów. Zagrana z elegancką, subtelną werwą przez Virginie Efirę, tytułowa postać Justyny ​​Triet w filmie Sybilla 2019 jest godnym uwagi dodatkiem. Wiele osób zakocha się w tym filmie, bo jest naprawdę mocny. Zdecydowanie nazwałbym go dramatem psychologicznym. To trochę jak Nędznicy 2019. Chociaż ciężko porównywać te dwa filmy.

sybilla cały film online cda zalukaj

To naprawdę mocny thriller

Sybilla 2019 to pełen napięcia dramat i podobnie jak poprzednie filmy reżysera skupia się na profilu kobiet. To z pewnością najbardziej przyjemna francuska gra na najwyższym poziomie w Cannes od czasu filmu Podwójny kochanek autorstwa François Ozona sprzed dwóch lat. Rzeczywiście, trzecia rola Triet ma ducha Ozona w jego najbardziej energicznym i zabawnym, lekko przechylonym przez sympatyczną kobiecą perspektywę. Pokazuje kobiety, które przekroczyły granicę załamania nerwowego. Do obsady niespodziewanie dołączyła Sandra Hüller.

Jako tytułowa antybohaterka Efira gra psychologa i matkę dwojga dzieci, które postanawiają porzucić większość swoich pacjentów, by zostać pisarzem. Desperacko pozbawiona inspiracji do swojej pierwszej książki, wkrótce odnajduje Margot (Adele Exarchopoulos). To młoda aktorka, która wkracza do swojej praktyki w obliczu poważnego kryzysu, błagając Sibyl o pomoc poprzez jej nadchodzącą sesję filmową.  Na pewno znajdzie się tutaj nie jeden fan takich filmów.

Sybilla 2019
Sybilla 2019
Sybilla 2019
Sybilla 2019
Sybilla 2019
Oryginalny tytuł Sibyl
Ranking IMDb 5.8 1,794 głosów
Ranking TMDb 6 107 głosów
Udostępniono5

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zagubiona kula
Wszystkie jasne miejsca
Nędznicy 2019
Dom strachów 2019
Ava 2020
Maria, królowa Szkotów
Judy
Irresistible
Midsommar
Dolina Bogów
Mulan 2020
Młody Ahmed
×
Życzymy miłego seansu!