Synonimy 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Synonimy 2019

Synonimy 2019

123 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Magia słowa to po prostu Synonimy

Najnowszy film Nadava Lapida nosi tytuł Synonimy. Po części dlatego, że Yoav obsesyjnie nosi kieszonkowy słownik francuski. Nosi go po to, aby pomóc odrzucić zupełnie język hebrajski. Nosi też taką nazwę po części dlatego, że jest to historia kogoś, kto zastępuje jedno obywatelstwo innym. Ktoś chce zacząć zupełnie nowe życie nie patrząc za siebie. To zupełnie tak jak Jesse w filmie El Camino. Oczywiście charakter tych dwóch filmów jest zupełnie inny.

Film ten, podobnie jak Izraelczycy i Paryżanie, wymaga wielopoziomowych odczytów. Zmusza widzów do kwestionowania natury stereotypów. Świat jest bardzo szalony dla Yoava, który właśnie przybył do Paryża. Widoczny spokój pojawia się, gdy wejdzie do dużego pustego mieszkania w eleganckiej dzielnicy. Bohater kładzie się spać, ale po przebudzeniu odkrywa, że ​​jego plecak i śpiwór zniknęły. Jego wezwania do sąsiadów pozostają niezauważone, a nagi i marznący zemdlał w wannie, gdzie znajdują go Emile (Quentin Dolmaire) i Caroline (Louise Chevillotte). Tak zaczyna się ta historia. Do tego typu filmów trzeba mieć duży dystans, tak samo jak w filmie Mandy

Gdzie oglądać cały film Synonimy online?

Cała filmografia Lapida odzwierciedla pewien szczep izraelskiego militaryzmu, ale Yoav (Tom Mercier) jest żywą personifikacją tej bezsilnej furii. Jest niestabilnym bałaganem niewydanej męskości i zdesperowanej wolności. Ciekawy występ Merciera sprawia, że ​​postać wydaje się, jakby jedną nogą utknął na minie, a drugą wymachuje w poszukiwaniu solidnego podłoża. Jest to dość dziwne ale i ciekawe. Kobiety zabierają Yoava do swojego mieszkania, gdzie Emile daje mu ubrania, telefon komórkowy i pieniądze. 

Oglądaliście ten film na CDA z napisami czy na Zalukaj z lektorem?

Synonimy nie mają czytelnej fabuły. Nadav Lapid powiedział, że czas nie był dokładnym stanem świadomości, a nieregularny przepływ tego filmu to odzwierciedla. Większość scen podąża za Yoavem, gdy próbuje pozbyć się Izraelitów. Bohater wynajmuje małe mieszkanie i żyje za mniej niż dwa euro dziennie. Dostaje pracę w ambasadzie Izraela. Prawdopodobnie z powodów związanych z wizą pracowniczą i mówi swoim ojczystym językiem tylko przez zaciśnięte zęby.

Synonimy 2019
Synonimy 2019
Oryginalny tytuł Synonymes
Ranking IMDb 6.8 1,620 głosów
Ranking TMDb 6.8 18 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Jezioro dzikich gęsi 2019
Infamous
Le Mans ’66 (Ford v Ferrari)
(Nie)znajomi 2019
Midway 2019
Zdrajca 2019
Kler
Ślicznotki 2019
After 2019
Capone 2020
Ciemniejsza strona Greya
Dolina Bogów
×
Życzymy miłego seansu!