What's happening?

Sztuka ścigania się w deszczu - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 186

Sztuka ścigania się w deszczu

Sztuka ścigania się w deszczu - zalukaj online

Aug. 08, 2019USA109 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Reżyser

Simon Curtis
Reżyser

Obsada

Milo Ventimiglia isDenny Swift
Denny Swift
Kevin Costner isEnzo (voice)
Enzo (voice)
Amanda Seyfried isAvery
Avery "Eve" Swift
Gary Cole isDon Kitch
Don Kitch
Ryan Kiera Armstrong isYoung Zoe Swift
Young Zoe Swift
Lily Dodsworth-Evans isTeenage Zoe Swift
Teenage Zoe Swift

Gdzie oglądać cały film Sztuka ścigania się w deszczu online?

W pewnym momencie prawie wszyscy właściciele psów, wpatrywali się w brązowe oczy psa i zastanawiali się, co on myśli. Cały film Sztuka ścigania się w deszczu to prosta, ale umiejętnie zrobiona produkcja. Film z głosem Kevina Costnera jako Enzo, czyli psi towarzysz Denny Swift. Denny to wyścigowy kierowca. Całą racją bytu tego filmu jest sprawienie, by widz uronił łzę. Pod tym względem powieściopisarz Garth Stein stosował prawie każdą swoją sztuczkę. Oczywiście film różni się od innych filmów takich jak O psie, który wrócił do domu czy też Był sobie pies 2. Sztuczki te zaczynają się od śmierci Enzo, po diagnozę raka, bitwę o opiekę nad dzieckiem.

Scenarzysta Mark Bomback wiernie adaptuje popularny bestseller Steina. Zachowuje ludowy ton książki, opierając się bardziej na narracji Enza niż na konwencjonalnej dramaturgii. Czy to dobre rozwiązanie? Z drugiej strony cały film Sztuka ścigania się w deszczu polega na umieszczeniu ludzkich myśli w głowie Enza, przy jednoczesnym ignorowaniu nieodłącznego psiego charakteru tej postaci. To kolejny dziwny zabieg ale bardzo ciekawy.

 

Sztuka ścigania się w deszczu
Sztuka ścigania się w deszczu
Sztuka ścigania się w deszczu
Sztuka ścigania się w deszczu
Sztuka ścigania się w deszczu
Sztuka ścigania się w deszczu
Sztuka ścigania się w deszczu
Sztuka ścigania się w deszczu
Oryginalny tytuł The Art of Racing in the Rain
Ranking IMDb 7.5 30,932 głosów
Ranking TMDb 8.3 1,084 głosów

Opinie widzów na temat filmu Sztuka ścigania się w deszczu

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Sztuka ścigania się w deszczu online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Sztuka ścigania się w deszczu nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Sztuka ścigania się w deszczu online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Sztuka ścigania się w deszczu online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Sztuka ścigania się w deszczu nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Sztuka ścigania się w deszczu na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono27