Szybcy i śnieżni - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Szybcy i śnieżni

Szybcy i śnieżni

89 Min.PG
Twoja ocena: 0
1 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Szybcy i śnieżni online?

Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie. Chcą zwyciężyć w corocznym wyścigu saneczkowym. Kiedy maszyna niespodziewanie rozpada się tuż przed linią mety, nikt nie może uwierzyć, że stały za tym błędy w konstrukcji. To bardzo podejrzana sprawa. Wynalazca wspólnie z kolegami odkrywa, że to sprawka Zaca. Czyli zarozumiałego i nieco tajemniczego zawodnika, który w międzyczasie dołączył do stawki wyścigu. Chciał wygrać za wszelką cenę. Frankie pragnie rewanżu i uczciwego rajdu. Wraz z drużyną wiernych przyjaciół zrobią wszystko, by skonstruować jeszcze szybszy pojazd i wygrać rywalizację z oszustem! Animacja jest naprawdę ciekawa i chętnie obejrzałem film Szybcy i śnieżni oraz Superpies i Turbokot.

Szybcy i śnieżni to animowany remake klasycznego filmu rodzinnego z Quebecu z 1984 roku, wygląda pięknie. Zdecydowanie lepiej niż Bayala i ostatni smok. Produkcja tego filmu animowanego kosztowała 12 milionów dolarów, co czyni go najcenniejszym filmem animowanym w Quebecu. Ale ten budżet wystarczyłby na pokrycie kosztów wyżywienia w dużym Pixar lub DreamWorks. Tak więc fakt, że lokalny dom produkcyjny CarpeDiem nakręcił film tak przyciągający wzrok, jest takim małym cudem. Podobnie jak oryginał, jest osadzony w zaśnieżonej wiosce Quebec. To bardzo malownicza wioska. Ale prawdziwym powodem do oglądania takiej przyjemności jest to, że reżyser Jean-François Pouliot i współreżyser François Brisson, wspólnie z scenarzystami Normandem Canac-Marquis i Paulem Risacherem, uchwycili ciepło i urok filmu. Bardzo przyjemnie się go ogląda. Nie tak jak film Gang Zwierzaków.

No to zapraszamy na wyścig

Pokochacie w tym filmie wiele rzeczy. Przede wszystkim film zapewnia pozytywną atmosferę. Wyjaśnia, że ​​każdego przeciwnika można pokonać, ale nie siłą, ale z życzliwością i otwartym sercem. Wiemy, że Zac jest zły, oszukuje, a czasami jego nie do pomyślenia działania mogą przynieść znacznie bardziej niszczycielskie skutki. Dobrze, że to nie jest prawdziwe życie. Ale potem widzimy jego drugą stronę, stronę, w której nie uśmiecha się jak zły facet, ale płacze jak samotne i porzucone dziecko przez rodziców. Ten film uczy nas wiele rzeczy. Dlatego chętnie obejrzę ten film z moimi pociechami jeszcze raz. Jednak i tak najlepszą animacją dla mnie jest film Shrek. To nie podlega dyskusji.

Czy to jest tak dobre jak pierwszy film? Oczywiście, że nie, a najlepszą rzeczą, która może się zdarzyć, jest to, że ta podobna produkcja zachęci nowe pokolenie do powrotu i obejrzenia wspaniałego filmu reżysera André Mélançona zbudowanego wokół dzieci rzucających śnieżkami, budujących forty i poznających twarde prawdy o świecie, w którym żyj. Trzon tej historii pozostaje nietknięty. Luc (Nicholas Savard L’Herbier) decyduje, że nadszedł czas na zorganizowanie wielkiej bitwy śnieżnej, w której jedna grupa dzieci walczy z drugą. Prowadzi jedną armię, a drugą kierują Pierre (Sébastien Reding) i Sophie (Mariloup Wolfe). Film Szybcy i śnieżni to wspaniała rozrywka dla każdej rodziny.

 

cały film szybcy i śnieżni online cda zalukaj

Szybcy i śnieżni
Szybcy i śnieżni
Szybcy i śnieżni
Szybcy i śnieżni
Szybcy i śnieżni
Szybcy i śnieżni
Szybcy i śnieżni
Szybcy i śnieżni
Oryginalny tytuł La course des tuques 3D
Ranking IMDb 5.5 251 głosów
Ranking TMDb 4.9 9 głosów

Reżyser

Obsada

Mariloup Wolfe isSophie (voice)
Sophie (voice)
Sophie Cadieux isLucie (voice)
Lucie (voice)
André Sauvé isHenri Leroux / Georges Leroux (voice)
Henri Leroux / Georges Leroux (voice)
Catherine Trudeau isJacques (voice)
Jacques (voice)
Aline Pinsonneault isFrance (voice)
France (voice)
Gildor Roy isChabot (voice)
Chabot (voice)
Anne Casabonne isMaranda (voice)
Maranda (voice)
Sébastien Reding isPierre (voice)
Pierre (voice)
Udostępniono5

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Toy Story 4
Naprzód 2020
Zakochany bogacz
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Turu. W pogoni za sławą
Spragnieni życia
Ant-Man i Osa
Jak wytresować smoka 3
Piotruś Królik
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Ralph Demolka w internecie
Shazam!