Szybcy i Wściekli 7 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Szybcy i Wściekli 7

Szybcy i Wściekli 7

Ostatnia jazda.140 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Smutna część na pożegnanie przyjaciela 🙁

„Szybcy i Wściekli 7” to chwalebna nadwyżka rekompensaty. Film tak zaniepokojony szalejącym macho, że zwykły widz może przegapić to, co Tokio dryfuje na bańkach opery mydlanej. Podobnie jak hit telewizyjny „Imperium” Lee Danielsa, „Szybcy i Wściekli 7” jest przepełniony sytuacjami, które wymagają absurdalnego oderwania się od rzeczywistości. Ale nawet Daniels i jego poprzednik z mydłem w nocy, Aaron Spelling, zatrzymaliby się przed próbą osiągnięcia tego poziomu! Zatrudniają shenanigans w reżyserii Jamesa Wana i pisarza Chrisa Morgana.

Na szczycie tej części serii znajduje się jego własny Cookie Lyon, Dominic Toretto (Vin Diesel). Podobnie jak Cookie, grany przez Taraji P. Hensona w „Empire”, Toretto będzie chronić tych, których kocha za wszelką cenę. Cały film poświęca na zemstę. Ci, którzy nie są zaznajomieni z franczyzą, będą pozostawieni sami sobie w kwestii przyczyn. Nie ma podsumowania „ostatni raz na szybkim i wściekłym”, aby przyspieszyć i nie należy się tego spodziewać po filmie z „7” w tytule. Widzowie „Szybkich i Wściekłych  6” będą wiedzieć, że upadek Han (Sung Kang), jednej z głównych postaci w Tokio, uruchamia nową fabułę. Po tym, jak paczka wysłana z Tokio prawie wysadza Toretto i jego towarzysza broni Briana (Paula Walkera) na drobne kawałki. Toretto wyczuwa połączenie i natychmiast wychodzi.

Na zawsze zostanie w naszej pamięci

Bomba i śmierć Hana są dzięki uprzejmości Deckarda Shawa (Jason Statham), Anglika, którego pierwszym porządkiem w kraju jest włamanie się do komputera Luke’a Hobbsa (Dwayne „The Rock” Johnson). Po to aby znaleźć Toretto i jego kumpli. Hobbs ma tę informację, ponieważ – ostatni raz w „Szybcy i wściekli” – agent DBS Hobbsa praktycznie szantażował Toretto i firmę, aby pomogła mu pokonać organizację najemników prowadzoną przez brata Deckarda Shawa, Owena (Luke Evans). W zamian za odnoszenie sukcesów w tej pracy i zabicie Owena, Hobbs oczyścił kryminały. Aby uzyskać te informacje, Hobbs został poważnie ranny w jednej z licznych sekwencji walki.

Toretto składa swoją załogę, w skład której wchodzi Brian, informatyk Tej (Chris „Ludacris” Bridges), gładko mówiący Roman (Tyrese) i partner Dominica, Letty (Michelle Rodriguez). Letty ma amnezję, ponieważ wcześniej w „Szybcy i wściekli” została wysadzona w powietrze i została uznana za martwą. Choć nie pamięta pamięci o swoim romantycznym życiu z Dominikiem, ma nadzieję, że odzyska pamięć.

Największe walki w filmie nie odbywają się między Rondą Rousey i Michelle Rodriguez, są między nimi. Deckard udaje się jakoś pojawić, gdziekolwiek jest Toretto, domagając się kary i rzucania małpich kluczy w plany Toretto. Obaj nieustannie zderzają się ze sobą, a potem czołgają się z wraku, by walczyć rurami, pięściami i stopami. To zabawne, jakby Deckard miał urządzenie śledzące na Toretto i prześladuje go jak pogardzanego kochanka.

Brat uczci go, grając jego rolę

Mówiąc o urządzeniach śledzących, „Szybcy i Wściekli 7” ma nie tylko jeden, ale najpotężniejsze urządzenie szpiegowskie w historii filmu. Obecnie w rękach Jakonde (Djimon Hounsou) używa kamer monitorujących, telefonów komórkowych i innych oczu na niebie, aby śledzić każdego. Zespół Toretto jest „wynajęty”, by go odzyskać. Po to aby mogli śledzić Deckarda, chociaż Toretto poprawnie zauważa, że on i tak go znajdzie. Gdyby tak było, starzy ludzie tacy jak ja nie byliby pobłogosławieni pojawienie się samego Snake’a Plisskena, Kurta Russella. Pan Nikt Russella dostarcza informacji i korzystania z urządzenia powinien go odzyskać Toretto. Jest klasyczną postacią Kurta Russella i, jak kiedyś zapytał Gershwins, „kto mógłby prosić o coś więcej?” Kradnie film po prostu zakładając okulary noktowizyjne.

Urządzenie śledzące jest dostarczane z cudowną programistką o imieniu Ramsey (Nathalie Emmanuel). Oraz wystarczającą liczbą wrogów, aby zapełnić ostateczną bitwę, która zasadniczo wyrównuje poziom Los Angeles. Pośród całej tej rzezi siódma część znajduje czas na godny podziwu samochód. Nawet Ramsey dostaje darmowego oglinga przy aparacie – to znaczy, kiedy nie liżąc metalu samochodu i dysząc nad jego świadomym zniszczeniem.

Aktorzy, których występy obejmują kilka pozycji w serialu, mają charakter i żyją ze sobą w zgodzie. Wszyscy są jak „rodzina”, do której odnosi się Toretto w tej tandetnej linii z reklamy. To niezwykle zabawny film, a jeśli twórcy filmu są mądrzy, będą dalej to kontynuować bo po prostu się to opłaca.

Szybcy i Wściekli 7
Szybcy i Wściekli 7
Szybcy i Wściekli 7
Szybcy i Wściekli 7
Szybcy i Wściekli 7
Szybcy i Wściekli 7
Szybcy i Wściekli 7
Szybcy i Wściekli 7
Szybcy i Wściekli 7
Szybcy i Wściekli 7
Oryginalny tytuł Furious 7
Ranking IMDb 7.2 334,963 głosów
Ranking TMDb 7.3 6,532 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Hobbit: Niezwykła podróż
Hellboy 2019
Śmierć nadejdzie dziś 2
Wilcze echa
Klinika grozy 2020
Gołąbeczki
Gwiezdne Wojny: Część II – Atak Klonów
Glass
Cisza 2019
Wieczór gier
The Legion 2020
×
Życzymy miłego seansu!