Szybcy i Wściekli 8 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Szybcy i Wściekli 8

Szybcy i Wściekli 8

136 Min.
Twoja ocena: 0
10 7 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Szybcy i Wściekli to niezwykła seria filmów

Z serią, która była tak szeroka pod względem atrakcyjności krytycznej, wydaje się, że deklaracja smaku jest właściwa. W ogóle nie przejmowałem się filmami aż do „Szybcy i Wściekli 5”. Chociaż zgodziłem się, że „Tokio Drift” podjęło więcej ryzyka i było bardziej zabawne niż „Za szybcy za wściekli”. Prawdopodobnie najgorszy film to(„Szybko i Wściekle”). Ale to tylko moje zdanie. Wymyślenie serii zajęło pięć filmów, przekształcając je w kolejki górskie, które przeplatają się z kreskówkowymi akcjami i szczerymi rozmowami o prowizorycznych rodzinach. Seria poprawiła się tylko dzięki włączeniu nowych twarzy, takich jak Dwayne Johnson, Jason Statham i Kurt Russell. Tak, są niedorzeczne ale dlatego też są takie zabawne.

Dlaczego więc życie ekipy nie jest bardziej zabawne? To będzie pytanie, na które zwrócicie uwagę, oglądając 136 minut tego filmu. Filmu, który jest relatywnie przyjemny w porównaniu z innymi pustymi hitami. Jest stosunkowo rozczarowujący w porównaniu z najwyższymi punktami w tej serii. Przede wszystkim jest to film, który trwa ponad dwie godziny i prawie nie ma fabuły. Dom Toretto (Vin Diesel) zdradza swój zespół po tym, jak został zmuszony do pracy Cipher (Charlize Theron). Pracują, aby go zatrzymać i odzyskać. To wszystko.

Przed nami jeszcze sporo filmów!

Michelle Rodriguez robi, co potrafi, łącząc zamieszanie i miłość do mężczyzny, który może próbować ją teraz zabić. Jason Statham i Dwayne Johnson robią wiele z rywalizacją ze swoimi postaciami. Nawet jeśli czuje się bardziej jak komedia akcji Shane Black z lat 80. Ustawienia wydają się cienkie pod względem pisania. Akcja przeskakuje na całym świecie w sposób, który wygląda bardziej atrakcyjnie dla międzynarodowych zainteresowań niż rzeczywiste wykorzystanie lokalizacji. Wyobrażam sobie tablicę w pokoju pisarzy, która mówi, że na Kubie jest ciepło, a w Rosji zimno. I chociaż mówienie, że te filmy dotyczą „rodziny”, stało się czymś w rodzaju żartu, to naprawdę działa tutaj jak szczudło. Używają tego słowa kilkanaście razy. Prawie tak, jakby to był powód, kiedy nie mogli wymyślić niczego innego, by połączyć sekwencje akcji.

A oto, gdzie obrońcy Furious Flame rozpoczynają refren, którego fabuła nie ma znaczenia dla tych filmów. Chodzi o adrenalinę i nikt nie dba o to, by filmowcy zapomnieli dać przynajmniej połowie bohaterów niezapomnianych do zrobienia. I zdarzają się chwile, kiedy życie szybkich i wściekłych wybuchnie eskapistycznym szaleństwem. Olbrzymie sekwencje działają, zwłaszcza z falą zhakowanych samochodów z własnym napędem w Nowym Jorku i kulminacyjnym chaosem w Rosji. Chaosu, który niemal wydaje się kpić z sekwencji „najdłuższego pasa na świecie” z „Szybcy i Wściekli 6”. Kiedy 8 część serii daje widzom to, za co naprawdę płacą ceną biletu, jest niezaprzeczalnie zabawne i przyjemne. Po za tym wszystko inne zaczyna naprawdę denerwować.

Gdzie oglądać Szybcy i Wściekli 7 i inne cześći online?

W przypadku losu wściekłych – określanych w różnych wersjach jako Szybcy i Wściekli 8, Szybka 8 lub, dla tych, którzy naprawdę są spragnieni czasu, F8 – kolejna zaleta została dołączona do jego podwozia z filmem akcji, czyli cybernetycznego gracza o wysokich stawkach . Jest to nieprzyzwoity dodatek i często wydaje się, że grozi mu niezrozumienie techno-żargonu; ale rzeczy biegną w tak dzikim oblizaniu, że nie masz czasu na kwestionowanie momentów niezgodności (głównie, w jaki sposób tak wiele supersamochodów może być w jakiś sposób opóźniających wybuch).

Dom, dźwięczny głos Vin Diesel z sercem złota, mieszka na Kubie z jego belle, Letty (Michelle Rodriguez). Życie jest słodkie, a mówi się o założeniu rodziny, ale na widok Charlize Theron’s Cipher, wybitnego technicznie terrorysty, którego umiejętności za pomocą klawiatury sprawią, że Anonimowy rumieniec. Jednym ruchem smartfona szantażowała Dom niewygodnymi szczegółami z jego przeszłości, a on wkrótce pomaga jej ukraść serię potężnych doohickeysów, które razem mogą doprowadzić do zniszczenia nuklearnego.

Stojąc na drodze Dom w tym przedsięwzięciu są jego dawni kumple wyścigowi, w tym funkcjonariusz Dwayne’a Johnsona, który stał się ścigaczem, i – w miłym akcie – Deckard Shaw, wielki zły Jason Statham z ostatniego występu, teraz pełniący rolę antybiotyk w języku kwaśnym. Włączenie Stathama to najmądrzejszy ruch F8, jego chrapliwe jednoosobowe umiejętności i umiejętność walki wręcz pomagają rozbijać czasami wyczerpujące sekwencje w samochodzie. Rzeczywiście, istnieje jedna chwalebnie idiotyczna sekwencja akcji, w której Shaw walczy w samolocie pełnym koziołków, który jest równy czegokolwiek z zaciekłej manii filmów Stathama.

Szybcy i Wściekli 8
Szybcy i Wściekli 8
Szybcy i Wściekli 8
Szybcy i Wściekli 8
Szybcy i Wściekli 8
Szybcy i Wściekli 8
Szybcy i Wściekli 8
Szybcy i Wściekli 8
Szybcy i Wściekli 8
Szybcy i Wściekli 8
Oryginalny tytuł The Fate of the Furious
Ranking TMDb 6.9 6,325 głosów

Reżyser

F. Gary Gray
Reżyser

Obsada

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Jason Statham isDeckard Shaw
Deckard Shaw
Dwayne Johnson isLuke Hobbs
Luke Hobbs
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
Kurt Russell isFrank Petty / Mr. Nobody
Frank Petty / Mr. Nobody
Luke Evans isOwen Shaw
Owen Shaw
Udostępniono57

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Gołąbeczki
Po pierwsze przeżyć 2020
Pełzająca śmierć (Crawl)
Alita: Battle Angel
Avengers: Czas Ultrona
Skok stulecia
Taxi 5
Szybcy i Wściekli 7
Sługi wojny
Wilcze echa
Irlandczyk 2019
Dżentelmeni 2020