What's happening?

Szybcy i wściekli 9 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 273

Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9 online

May. 19, 2021USA145 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Reżyser

Justin Lin
Reżyser

Obsada

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
John Cena isJakob Toretto
Jakob Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Lucas Black isSean Boswell
Sean Boswell

Gdzie oglądać cały film Szybcy i wściekli 9 online?

Jakiś czas temu wyciekło, że nowy film „Szybcy i wściekli 9”, „F9”, będzie zawierał sekwencję osadzoną w kosmosie – ustawienie, które na papierze brzmiało, jakby mogło być logicznym zwieńczeniem wszystkich tych spektakularnych, przeczących grawitacji Skoki, jakie samochody z tej serii robią nieustannie. Nie jestem jednak pewien, czy ktoś będzie przygotowany na to, co wydarzy się w kulminacyjnym momencie „F9”. Kolejną ciekawą premierą będzie film Czarna Wdowa. To drugi film w tym roku, na który ludzie tak chętnie czekają.

Po raz pierwszy, gdy establishment „Szybcy i wściekli 9” podjął kroki, aby zwolnić tempo, Justin Lin wpłynął na obraz i zaczął go podstawowym sposobem myślenia, który zmieniłby te filmy w światowego molocha: „W przypadku, gdy nie wymykasz się spod kontroli, nie rządzisz”. Ponad cztery filmy, które przeszły jakościowo od przebojów kinowych do „Wściekłości 6”, Lin pomógł częściowo ugruntowanej przygodzie o nielegalnych wyścigowcach zmienić biegi w prawdziwie realistyczny wszechświat, nie tracąc ducha.

Roman (Tyrese Gibson) i Tej (Chris „Ludacris” Bridges), którzy kłócili się przez cały film, siedzą za kierownicą czerwonego Pontiaca Fiero, który jest wyposażony w wyrzutnię rakiet. Samochód jest zaczepiony z tyłu promu kosmicznego, który przygotowuje się do wysłania ich na orbitę; gdy grzebią w prowizorycznych żółtych hełmach kosmicznych, które wyglądają, jakby należały do ​​pary akwanautów z lat 60. (brakuje tylko fałszerstwa tylnej projekcji), sekwencja zamienia się w czystą komedię cheeseballa.

Szybcy i wściekli 9 online Lektor PL lub Napisy PL

Stawka była wyższa, a sztuczki stawały się coraz bardziej absurdalne z każdą częścią, ale nawet gdy historia spięła się w rodzaj dramatu o dużej mocy, jaki proponuje tytuł aranżacji – amnezja, fałszywe podania i dziwne retcony były w grze, zanim Lin się wycofał – ogólnie wydawało się, że te mięsiste wystawy głupio rozszerzyły się tak, że dodatkowo pozwoliły im krążyć po centralnej substancji bohaterów. Im głupsze rzeczy stawały się, tym bardziej prawdziwe stawały się: był to efekt powiększenia wózka, który sprawił, że zobaczyłem Vin Diesela wyprowadzającego pojazd z detonującego samolotu wojskowego w kierunku mety pasa startowego o długości 18,37 mil w szczery zarys Rodziny przetrwanie ataku.

Roman, ze swoim sceptycyzmem, że chcesz mnie żartować, i Tej, ze swoimi zagadkami opartymi na liczbach, to zabawny duet. To jest w porządku, ale gdy oboje wyruszają w kosmos, z nieważkimi opakowaniami po cukierkach latanie wokół samochodu, wszystko po to, aby wykonać misję, która nie wydaje nam się ani wiarygodna, ani konieczna, scena inspiruje niewłaściwy rodzaj zabawny — dźwięk publiczności wycofującej się z filmu, ponieważ film nagle wydaje się absurdalny. Tak więc, z „F9” Lin wraca na siedzenie kierowcy, aby sterować „F&F” z powrotem na mocny grunt. Tym razem nie próbuje odpalić spowolnionego pojazdu wyścigowego do takiego stopnia, jak odzyskanie zamówienia na uciekający pociąg towarowy wielkości budynku Chryslera. Rzeczywiście, Lin zajmuje się biznesem nie przez wbijanie hamulców, ale raczej przez przyspieszanie rzeczy do tak głupiego limitu, że prędkość zaczyna utrzymywać wszystko ustawione.

Cały film online za darmo i bez limitu

Nie tak szybko. W tym momencie nie ma wątpliwości, że film podchodzi do rekina, przygląda mu się uważnie. Może nawet wdrapuje się na niego, ale nie skacze całkowicie, fatalnie. Po pierwsze, poza tym absurdalnym interludium w obozie kosmicznym dzieje się zbyt wiele. Ale nie jestem pewien, czy jest to rodzaj bliskiego połączenia „F9”, z którego chciałem zostać zapamiętany. Sekwencja spacji nie trwa zbyt długo i nie udaje, że jest ważna. Poważniejszy problem z filmem polega na tym, że chociaż ma on standard, czy to jest koniec świata, jaki znamy? MacGuffin o spisku — czy złoczyńca może złożyć dwie połówki małej kopuły geodezyjnej o nazwie Projekt Baran, która pozwoli mu kontrolować wszystkie komputery świata i zaawansowane systemy uzbrojenia? (po prostu pisząc to zdanie, napięcie zjada mnie żywcem) — zbyt wiele tego, co dzieje się w „Szybcy i wściekli 9 (F9)”, wydaje się utknąć w przeszłości.

Nie w każdym przypadku jest ładna. Podstawowy „FaF” bez Morgana od 2002 roku, „Szybcy i wściekli 9 (F9)” to rozproszony wrak wypełniony nieważkim CGI. Taki, który wije w kluczowych minutach i nie wymyka się bezstronności aż do ostatniej godziny. Jeśli chodzi o wszystkie głupie prośby Lin, te 200 milionów dolarów z pewnością zaskoczy każdego. Każdego kto spodziewa się filmu o aktywności. To powiedziawszy: obserwowanie, jak Michelle Rodriguez przetacza się po minach lądowych szybciej, niż mogą one wybuchnąć pod jej krążownikiem, chce chrząkać pod azotem bezpośrednio z czołgu po czasie, gdy musiałem wyobrazić sobie, że filmy są nawet bardzo podobne w domu.

Szybcy i wściekli 9 to kolejna część filmu online

Ten czarny charakter, na przykład, jest bratem Dominica Toretto Vin Diesela. W serii retrospekcji widzimy, jak oboje, kiedy byli nastolatkami w 1989 roku. Widzieli, jak ich ojciec, kierowca samochodu sportowego, został rozerwany na strzępy podczas wypadku na wysokości podczas wyścigu żużlowego w Kalifornii. Od tego momentu bracia byli zdezorientowani. Powodem, dla którego doszło do wypadku. Dom, grany jako dziecko przez Vinnie Bennetta, dorastał, by stać się lojalnym growlem z chromowaną kopułą o prędkości wtrysku paliwa, do którego przyszliśmy. Jego brat, grany jako dziecko przez Finna Cole’a, dorastający, by stać się zazdrosnym, gniewnym, napompowanym, ale rozdrażnionym Jakobem (John Cena), który chce rządzić światem, aby przewyższyć swojego starszego brata.

No dobrze, ale co z tak ekscytującą, że aż drgającą akcją? Na początku nasi bohaterowie, w kilku różnych pojazdach, są w trakcie dość hałaśliwej pogoni przez zieleń wyspy Montequinto. Oglądając ją, wróciłem do „Powrotu Jedi”. Wtedy pomyślałem, że z jakiegoś powodu lasy , nie są świetnym tłem do szybkich pościgów). W końcu docierają do jednego z tych niekończących się, rozciągliwych mostów z lin i drewnianych listew. Kiedy pierwszy samochód przejeżdża nad nim, pozostawiając most rozpadający się na kawałki, jest to prawdopodobnie trzymający w napięciu punkt kulminacyjny filmu. Film dostępny z lektorem i z napisami.

Oglądaj online w jakości HD lub 4k

Jednak poza szansą, że „F9” działa – i działa, w każdym razie, gdy Korony są otwarte. Spowodowali to tym, że Lin widzi, jak te filmy działają najlepiej jako pełnowymiarowe zoomy wózka, które naciskają na Dom Doma. Słabość, powiększając się do barbarzyńskiej skali. Jest to, z szerokim marginesem, największa, najbardziej wymykająca się spod kontroli, grawitacyjna i najtrudniejsza część „Szybkich i wściekłych”. W tym momencie, z jedną sceną na końcu zapewnioną, aby twoja szczęka opadła w promiennym mózgu martwej głupoty. Wszystko biorąc pod uwagę fakt, że scenariusz Lin i Daniela Casey może rozszerzyć działalność na absurdalne postacie. Stanowi przeciwwagę dla wystawy, wnikając w postać Doma głębiej niż kiedykolwiek wcześniej. W porządku, „głębsze” może być zbyt solidnym słowem. Cały film online w jakości HD.

Sugeruje pewien wymierny poziom przeszłej głębi. Jednak od pierwszych minut „F9” jest zdecydowane wyjaśnić, w jaki sposób ta niezwykle dziwaczna osoba miała olej w żyłach. Następnie Toretto zbliża się do tego, co jest teraz szerokim na milę kanionem. Przejeżdża przez niego – w jakiś sposób prowadząc swój samochód tak, że zaczepia się o resztki zwisającej liny mostu. Mostu, który działa jak proca. Scena jest tak absurdalna. Niektórzy ​​filmowcy powiedzieliby: „Załóżmy, co byłoby wielkim punktem kulminacyjnym „Szybkich i wściekłych 4” w pierwszej połowie godziny”. Wystarczająco dobry. Ale co robisz na bis? Tak to się właśnie tutaj dzieje.

Szybcy i wściekli 9 online, czyli super akcja

„F9” zawiera kilka sekwencji, w których ciężarówka zawierająca superpotężny magnes pędzi ulicami Londynu. Przyciągają wszelkiego rodzaju metal, w tym samochód, który jest w jakiś sposób mniej szefem, niż się wydaje. Film ma również wiele walk wręcz – powiedziałbym, że jest ich zbyt wiele – co dzieje się na pokładzie pędzących pojazdów. Dlaczego to ma być ekscytujące? Rozumiem to, gdy wojownicy są na dachu autobusu, ale kiedy po prostu walą się w pusty pojemnik wojskowej ciężarówki. Równie dobrze moglibyśmy oglądać film Jean-Claude’a Van Damme’a na kołach. Jakob Ceny łączy się z kilkoma innymi złymi: powrót tygrysiego Ciphera Charlize Theron, a także tysiącletniego szlamu Eurotrash Otto (Thue Ersted Rasmussen). Gość, który finansuje całość. Ale nawet w przypadku wszystkich trzech, zagrożenie, które stanowią, wydaje się ogólne.

Historia zaczyna się w prawdziwych „Długich okresach piorunów” około 1989 roku. Wraz z Michaelem Rookerem działającym jako kierownik odwiertu na torze żużlowym w Kalifornii. Tam gdzie tata Doma eksploduje w miejscu katastrofy tak super. Nie można winić obojga jego dzieci za śmiejąc się z tego. Prawdę mówiąc, Dom przez cały czas miał młodsze rodzeństwo. Nazywa się Jakob, gra go jako młody chłopak Finn Cole. Dom to chętny do osądu, który nie jest do końca zgodny z jego filozofią #Family. To on dochodzi do wniosku, że Jakob prawdopodobnie zamordował ich ojca celowo, ponieważ był ostatnim wali ze swoim pojazdem.

Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Oryginalny tytuł F9
Ranking IMDb 5.3 4,270 głosów
Ranking TMDb 8.3 72 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Szybcy i wściekli 9 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Szybcy i wściekli 9 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Szybcy i wściekli 9 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Szybcy i wściekli 9 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0