Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

PG
Twoja ocena: 0
7.6 31 głosów

 • Elżbieta 4 lutego 2019

  moim zdaniem mocne 8/10

 • Kaqivila 4 lutego 2019

  Kapitalnie po prostu, aż słów brak 😉

 • Agata.Wysocka 4 lutego 2019

  róbcie jeszcze tłumaczenie po rosyjsku ;d bo ucze sie tego jezyka 😀

 • Jolanta 4 lutego 2019

  Czekam na kolejne premiery!

 • Patrycja.Makowska 4 lutego 2019

  Łapka w górę ode mnie 😉

Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw?

Amerykański agent ds. Bezpieczeństwa dyplomatycznego Luke Hobbs (Dwayne Johnson) tworzy nieoczekiwane partnerstwo z najemnikiem Deckardem Shawem (Jason Statham). W tym filmie „The Fate of the Furious” uderza w kina 2 sierpnia 2019. Od czasu, gdy hołduje Lawmanowi Hobbsowi (Johnsonowi), lojalnemu przedstawicielowi Amerykańskiej Dyplomatycznej Służby Bezpieczeństwa oraz bezprawnemu wyrzutkowi Shawa (Statham), byłemu brytyjskiemu wojsku elitarni operacyjni. Po raz pierwszy zmierzą się w Furious 7 z 2015 roku. Duet zamienił smackowe rozmowy i uderzenia ciała. Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw to jest poezja. Nie ma takiego drugiego filmu.

Razem mogą wszystko

Próbowali się nawzajem uporać, kiedy cybernetycznie wzmocniony anarchista Brixton (Idris Elba) zyskał kontrolę nad podstępnym bio-zagrożeniem. Mogło to zmienić ludzkość na zawsze. Najlepiej znosi błyskotliwą i nieustraszoną, nieuczciwą agentkę MI6 (The Crown’s Vanessa Kirby). Jest ona akurat siostrą Shawa, ponieważ mają tę samą matkę. Zaprzysięgli wrogowie będą musieli współpracować, aby zniszczyć jedynego faceta, który może być bardzo niebezpieczny.  Film ponownie łączy nieoczekiwanych towarzyszy Luke’a Hobbsa (Dwayne Johnson) i Deckarda Shawa (Jason Statham), bo to idealne połączenie. Zmuszeni są połączyć siły i ocalić świat przed siłą ludzkiej ewolucji, jaką jest Brixton (Idris Elba).

Jak podobał się oficjalny zwiastun?

Zobacz oficjalny zwiastun pełnych akcji spin-off Szybkich i wściekłych: Hobbs i Shaw. Film z udziałem Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessy Kirby i Helen Mirren, którzy są śmietanką. W Fast & Furious Presents – Hobbs & Shaw dzieje się dużo, bo to jednak cały czas film akcji. Dwayne Johnson i Jason Statham, Luke Hobbs i Deckard Shaw tworzą mało prawdopodobny sojusz, ale jakże intrygujący. W serii Fast and Furious pojawił się pierwszy samodzielny pojazd, w którym Dwayne Johnson i Jason Statham powracają do swoich ról jako Luke Hobbs i Deckard Shaw w Fast & Furious.

Szykują się kolejne spin-offy, czy Hobbs i Shaw jest ostatni?

Po ośmiu filmach, które zgromadziły prawie 5 miliardów dolarów na całym świecie. Franczyza Fast & Furious ma teraz swój pierwszy samodzielny pojazd, gdy Dwayne Johnson i Jason Statham powracają do swoich ról jako Luke Hobbs i Deckard Shaw. Trailer dla szybkich i wściekłych jest świetny, ponieważ z udziałem Eizy González, Dwayne Johnson, Vanessy Kirby, Idris Elba i Jason Statham. W pierwszym zwiastunie Fast & Furious na wolności jest zły facet o imieniu Brixton (Idris Elba).

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Oryginalny tytuł Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
Ranking IMDb 0.0

Reżyser

David Leitch
Reżyser

Obsada

Udostępniono303

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Witajcie w Marwen
Let’s Dance 2019
Obywatel Jones
Avengers: Koniec gry
Parasite 2019
Ciemno, prawie noc
Matthias & Maxime
Potrójna granica
Wdowy 2018
Królowa Kier
Mrok 2018
Nędznicy 2019
×
Życzymy miłego seansu!