What's happening?

Szybcy i Wściekli: Tokio Drift - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 320

ONLINE HD 15598 Wyświetleń Report Error

  Szybcy i Wściekli: Tokio Drift

  Szybcy i Wściekli: Tokio Drift - online

  Jun. 03, 2006Germany104 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  10 10 głosów

  Reżyser

  Justin Lin
  Reżyser

  Obsada

  Lucas Black isSean Boswell
  Sean Boswell
  Sung Kang isHan Lue
  Han Lue
  Shad Moss isTwinkie
  Twinkie
  Leonardo Nam isMorimoto
  Morimoto
  Brian Goodman isMajor Boswell
  Major Boswell
  Nikki Griffin isCindy (Clay's Girlfriend)
  Cindy (Clay's Girlfriend)

  Odsłona trzecia

  Trzeci film w serii Szybcy i wściekli nie ma ze swoimi poprzednikami nic wspólnego, historycznego ani charakteru. Dzielą się z nimi opowieściami wywołującymi adrenalinę, pełnymi szybkich samochodów, lekkomyślnych zawodników i krótkich ludzi, którzy czekają na wybuch.

  Sean Boswell to miły facet. Ale ma poważne problemy. 17-letni licealista jest uzależniony od szybkości – w wysokości siedmiu biletów w trzech stanach, a także dwóch opłat za lekkomyślne prowadzenie. Potrzeba szybkości Seana, w połączeniu z nadmiernie dumną postawą i wiecznym statusem outsidera, jest zmienną kombinacją. Wszędzie, gdzie porusza się jego matka, aby dać mu nowy początek. Zbyt szybki nastolatek wie tylko jeden sposób na rozwiązanie swoich problemów: na ulicy.

  Ale kiedy jego ostatni wyścig uliczny jest strasznie nieudany, nie ma już gdzie jechać – w Stanach. Aby powstrzymać go przed przetrzymywaniem nieletnich, pani Boswell wysyła Seana do Tokio, aby zamieszkał z ojcem, którego nie ma. Zasady są jasne: chodź do domu po szkole i nie zasłaniaj się żadnym samochodem.

  Ale ulica jest magnesem dla Seana i zajmuje mu pięć minut, aby natknąć się na rozwijającą się podziemną scenę wyścigów w Tokio. W przeciwieństwie do wyścigów ulicznych w wielu częściach USA, które koncentrują się na prędkości na linii prostej, zawodnicy w górzystej i gęsto zaludnionej Japonii są mistrzami dryfu – za pomocą hamulca ręcznego i sprzęgła samochodu przesuwają się w dowolnym zakręcie z dużą prędkością. Miejsca wyścigów driftowych obejmują dowolną możliwą do jazdy powierzchnię, na której zakręty i zakręty skręcają, od garaży parkingowych po kręte górskie drogi.

  Niezachwiana brawura Seana szybko ląduje w wyścigu na parkingu z aroganckim DK (Drift King). Przewidywalnie, Sean sumuje swój (pożyczony) samochód. Nieprzewidywalnie, jego właściciel, Han Lue, staje się jednym z jego nowych najlepszych przyjaciół. Wśród innych nowych przyjaciół jest inny amerykański dzieciak o imieniu Twinkie, który zawsze sprzedaje amerykańskie towary japońskim studentom i pięknej Neeli – która jest także dziewczyną DK.

  Podbijamy Japonie! Tokio drift

  Han nie tylko opiekuje się amerykańskim nastolatkiem w sztuce dryfu, ale zaprasza Seana, by zapłacił mu za samochód, stając się człowiekiem pickupu za jego „biznes”. Han i DK finansują swój wyścig uliczny, wymieniając nienazwaną kontrabandę (prawdopodobnie narkotyki) dla wujka DK Kamaty, budzącego lęk szefa przestępczości w Tokio. W miarę jak Sean rośnie w siłę jako drift racer, rośnie również wrogość między nim a DK. I to tylko kwestia czasu, zanim ich rywalizacja na ulicy i serce Neeli wzrośnie niebezpiecznie.

  Jak na ironię, głównym pozytywnym przesłaniem, które próbuje przekazać Tokyo Drift, jest osobista odpowiedzialność. Kiedy rywalizacja między Seanem a DK powoduje śmierć jednego z przyjaciół Seana, jasne jest, że wybory DK rozgniewały jego wujka Kamatę. Aby naprawić sytuację, Sean odwiedza Kamatę, przeprasza za to, co się stało i sugeruje ostateczny wyścig – zamiast eskalacji rozlewu krwi – aby uporządkować sprawy. Sean mówi swojemu ojcu, który chce, by uratował skórę, opuszczając kraj, że nadszedł czas, aby przestać biec i wziąć odpowiedzialność. Świetna sprawa. Na powierzchni. Ale na końcu filmu ciężko wziąć na serio, w którym bohaterowie systematycznie łamali prawo i nie okazywali skruchy ani żadnego uznania, że ​​ich lekkomyślny styl życia może zranić innych.

  Lubicie driftować?

  Świat podziemnych wyścigów ulicznych Tokio Drift przedstawia zalane zmysłowością. Skąpo odziane kobiety krążą wokół zawodników i są traktowane jak trofea. (Rzeczywiście, jedna z wyścigów Seana zaczyna się od dziewczyny przeciwnika, która oferuje siebie jako nagrodę.) Kobiety są ozdobami; w związku z tym wielu ubiera się w niezwykle krótkie spódniczki i odsłania koszule z głębokimi dekoltami. Nogi i dekolt są często pokazywane. W jednej ze scen Sean zauważa dziewczynę, której krótka spódniczka podnosi się na krótko, by odsłonić bieliznę.

  Kolejne ujęcie – zdecydowanie najbardziej skandaliczne, seksualne – pokazuje dwie kobiety ściskające się i całujące. Dziewczyna zdejmuje stanik spod koszuli, aby użyć go jako flagi do rozpoczęcia wyścigu. Mężczyzna uderza w plecy kobiety. Han i DK otaczają się oszałamiająco pięknymi kobietami; Poczucie własnej wartości Han wydaje się zależeć od przyciągnięcia prawdziwego haremu swoimi umiejętnościami dryfowania.

  Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
  Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
  Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
  Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
  Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
  Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
  Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
  Oryginalny tytuł The Fast and the Furious: Tokyo Drift
  Ranking IMDb 6 261,519 głosów
  Ranking TMDb 6.4 5,171 głosów

  Opinie widzów na temat filmu Szybcy i Wściekli: Tokio Drift

  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Szybcy i Wściekli: Tokio Drift online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Szybcy i Wściekli: Tokio Drift nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Szybcy i Wściekli: Tokio Drift online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Szybcy i Wściekli: Tokio Drift online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Szybcy i Wściekli: Tokio Drift nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Szybcy i Wściekli: Tokio Drift na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono39