Szybcy i Wściekli - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Szybcy i Wściekli

Szybcy i Wściekli

106 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Szybcy i Wściekli?

Czysta adrenalina z wtryskiem podtlenku azotu spotyka się z uliczną brawurą, gdy Szybcy i wściekli wychodzą na ulice LA Faceci z Beefy z kluczami do palców ścigają się od czasu, gdy Henry Ford wprowadził model T w 1908 roku. później prędkości wyścigowe dochodzą do 150 mph. Samochody są fantastycznymi, wysokimi osiągami. Stawka wynosi tysiące dolarów. Subkultura zawodników jest głęboko zakorzeniona w życiu miejskim. Pod maską, za kierownicą i między prześcieradłami. To tylko taki film. Aż nie mogę się doczekać drugiej części, czyli cały film Za szybcy, za wściekli.

Bardziej zabawnie byłoby oglądać Szybcy i wściekli, jeśli nie wiedzielibyście, że Brian jest tajnym policjantem próbującym zinfiltrować podziemną scenę wyścigową. Ale Universal wywołał tę niespodziankę we własnej reklamie. Więc jest, debiutujący detektyw, który próbuje zaimponować oponom hardcorowej grupie ulicznych kierowców, którzy akurat zajmują się porywaniem półfinałów pełnych nowoczesnych urządzeń stereo. Rząd zapewnia Brianowi oszukany samochód o wartości 80 000 $, który natychmiast przegrywa w pierwszym wyścigu.

No to pierwsza część wyścigowych przyjaciół

Bez potu samochód i tak wysadza się kilka godzin później, gdy rywalizujący gang rozbija go ogniem z karabinu maszynowego. Ale zanim Brian uratuje boga wyścigów, Dominika, albo Dom, jak nazywają go jego kumple, od złapania przez gliniarzy. Więc teraz Dom jest mu winien. Dobre miejsce dla tajnego faceta. Prawdziwy klon Point Break, Furious zastępuje surfowanie wyścigami i napadami na bank z podnoszeniem ciężarówek. Paul Brian Walker zakochuje się w dziewczynie. Zostaje wciągnięty w scenę. Uspokaja złych facetów. Walker zachowuje się nawet trochę jak Keanu Reeves. Adrenalina: 10. Oryginalność: 2.

Zdecydowanie Szybcy i Wściekli

Wśród tych złodziei jest honor, za co warto. Dom troszczy się o swoją „drużynę” i robi wszystko, co w jej mocy, by ich chronić. Zarówno przed glinami, jak i przed wrogimi frakcjami. Dominic ma także silne poczucie rodziny, czego dowodem jest troska o siostrę, Mię. Toreto prosi swojego głównego łotra, Jessego, o łaskę, zanim zjedzą, ale Jesse nie ma pojęcia o rozpoczęciu modlitwy. „Drogi raju …” odchodzi. „Duch” szepcze przyjacielowi. „Drogi niebiański duchu”, powtarza Jesse, a następnie dziękuje Bogu za wszystkie zaawansowane technologicznie części silnika, które sprawiają, że jego samochody są tak umięśnione.

Krótka scena ma Briana i Mię w łóżku razem. Koszule są wyłączone itp., Ale nie ma wyraźnej nagości. Dom i jego dziewczyna chwytają się nawzajem w garażu, po czym upadają na podłogę, najwyraźniej rozpoczynając seks. Podczas imprezy Dom mówi jednemu ze swoich chłopaków, który jest przyklejony do dziewczyny żeby zabrał ją na górę. „Wiesz, że nie możesz wykonywać żadnej pracy z ciałem, wciąż z okładką..

Zbyt wiele pościgów samochodowych i wypadków samochodowych. Gdzie zaczyna się jeden koniec i drugi? W jednej sekwencji Dom i Brian pędzą pędzący pociąg towarowy na skrzyżowanie, przelatując nad torami o ułamek sekundy przed silnikiem. Podczas porwania kierowca ciężarówki wyciąga strzelbę i zaczyna strzelać do swoich napastników. Jeden z chłopaków zostaje postrzelony w nogę, a jego ramię zostaje skręcone i uwięzione w kablu, który trzyma go przylegającego na zewnątrz pędzącego pół.

Umieszczanie tuż za pościgami samochodowymi z częstotliwością to walki na pięści, począwszy od mano a mano żałosnych meczów, a skończywszy na wszystkich bitwach. Wszyscy dobrzy zawodnicy używają podtlenku azotu, aby nadać swoim samochodom dodatkowy wybuch, ale ten lotny gaz powoduje również wybuch kilku samochodów w potężnych eksplozjach. Brian strzela z motocykla. Inny mężczyzna rozbija swój cykl, gdy ucieka z drogi. Pożar karabinu maszynowego w strzelaninie zabija jednego z mężczyzn Dom.

Szybcy i Wściekli
Szybcy i Wściekli
Szybcy i Wściekli
Szybcy i Wściekli
Szybcy i Wściekli
Szybcy i Wściekli
Szybcy i Wściekli
Szybcy i Wściekli
Szybcy i Wściekli
Szybcy i Wściekli
Oryginalny tytuł The Fast and the Furious
Ranking IMDb 6.8 320,308 głosów
Ranking TMDb 6.8 5,414 głosów

Reżyser

Rob Cohen
Reżyser

Obsada

Paul Walker isBrian O'Conner
Brian O'Conner
Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Rick Yune isJohnny Tran
Johnny Tran
Ted Levine isSgt. Tanner
Sgt. Tanner
Thom Barry isAgent Bilkins
Agent Bilkins
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Gwiezdne Wojny: Część V – Imperium Kontratakuje
Infamous
Bloodshot 2020
Dzieciak, który został królem
Upadek Grace 2020
Cisza 2019
Skok stulecia
Brudna gra
Dragon Ball Super: Broly
Ciemno, prawie noc
Przynęta 2019
The Meg 2018