What's happening?

Szybcy i Wściekli ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 106

ONLINE HD 4504 Wyświetleń Report Error

  Szybcy i Wściekli

  Szybcy i Wściekli online

  Jun. 22, 2001USA106 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  5.5 2 głosy

  Reżyser

  Rob Cohen
  Reżyser

  Obsada

  Paul Walker isBrian O'Conner
  Brian O'Conner
  Vin Diesel isDominic Toretto
  Dominic Toretto
  Jordana Brewster isMia Toretto
  Mia Toretto
  Rick Yune isJohnny Tran
  Johnny Tran
  Ted Levine isSgt. Tanner
  Sgt. Tanner
  Thom Barry isAgent Bilkins
  Agent Bilkins

  Gdzie oglądać cały film Szybcy i Wściekli?

  Czysta adrenalina z wtryskiem podtlenku azotu spotyka się z uliczną brawurą, gdy Szybcy i wściekli wychodzą na ulice LA Faceci z Beefy z kluczami do palców ścigają się od czasu, gdy Henry Ford wprowadził model T w 1908 roku. później prędkości wyścigowe dochodzą do 150 mph. Samochody są fantastycznymi, wysokimi osiągami. Stawka wynosi tysiące dolarów. Subkultura zawodników jest głęboko zakorzeniona w życiu miejskim. Pod maską, za kierownicą i między prześcieradłami. To tylko taki film. Aż nie mogę się doczekać drugiej części, czyli cały film Za szybcy, za wściekli.

  Bardziej zabawnie byłoby oglądać Szybcy i wściekli, jeśli nie wiedzielibyście, że Brian jest tajnym policjantem próbującym zinfiltrować podziemną scenę wyścigową. Ale Universal wywołał tę niespodziankę we własnej reklamie. Więc jest, debiutujący detektyw, który próbuje zaimponować oponom hardcorowej grupie ulicznych kierowców, którzy akurat zajmują się porywaniem półfinałów pełnych nowoczesnych urządzeń stereo. Rząd zapewnia Brianowi oszukany samochód o wartości 80 000 $, który natychmiast przegrywa w pierwszym wyścigu.

  No to pierwsza część wyścigowych przyjaciół

  Bez potu samochód i tak wysadza się kilka godzin później, gdy rywalizujący gang rozbija go ogniem z karabinu maszynowego. Ale zanim Brian uratuje boga wyścigów, Dominika, albo Dom, jak nazywają go jego kumple, od złapania przez gliniarzy. Więc teraz Dom jest mu winien. Dobre miejsce dla tajnego faceta. Prawdziwy klon Point Break, Furious zastępuje surfowanie wyścigami i napadami na bank z podnoszeniem ciężarówek. Paul Brian Walker zakochuje się w dziewczynie. Zostaje wciągnięty w scenę. Uspokaja złych facetów. Walker zachowuje się nawet trochę jak Keanu Reeves. Adrenalina: 10. Oryginalność: 2.

  Zdecydowanie Szybcy i Wściekli

  Wśród tych złodziei jest honor, za co warto. Dom troszczy się o swoją „drużynę” i robi wszystko, co w jej mocy, by ich chronić. Zarówno przed glinami, jak i przed wrogimi frakcjami. Dominic ma także silne poczucie rodziny, czego dowodem jest troska o siostrę, Mię. Toreto prosi swojego głównego łotra, Jessego, o łaskę, zanim zjedzą, ale Jesse nie ma pojęcia o rozpoczęciu modlitwy. „Drogi raju …” odchodzi. „Duch” szepcze przyjacielowi. „Drogi niebiański duchu”, powtarza Jesse, a następnie dziękuje Bogu za wszystkie zaawansowane technologicznie części silnika, które sprawiają, że jego samochody są tak umięśnione.

  Krótka scena ma Briana i Mię w łóżku razem. Koszule są wyłączone itp., Ale nie ma wyraźnej nagości. Dom i jego dziewczyna chwytają się nawzajem w garażu, po czym upadają na podłogę, najwyraźniej rozpoczynając seks. Podczas imprezy Dom mówi jednemu ze swoich chłopaków, który jest przyklejony do dziewczyny żeby zabrał ją na górę. „Wiesz, że nie możesz wykonywać żadnej pracy z ciałem, wciąż z okładką..

  Zbyt wiele pościgów samochodowych i wypadków samochodowych. Gdzie zaczyna się jeden koniec i drugi? W jednej sekwencji Dom i Brian pędzą pędzący pociąg towarowy na skrzyżowanie, przelatując nad torami o ułamek sekundy przed silnikiem. Podczas porwania kierowca ciężarówki wyciąga strzelbę i zaczyna strzelać do swoich napastników. Jeden z chłopaków zostaje postrzelony w nogę, a jego ramię zostaje skręcone i uwięzione w kablu, który trzyma go przylegającego na zewnątrz pędzącego pół.

  Umieszczanie tuż za pościgami samochodowymi z częstotliwością to walki na pięści, począwszy od mano a mano żałosnych meczów, a skończywszy na wszystkich bitwach. Wszyscy dobrzy zawodnicy używają podtlenku azotu, aby nadać swoim samochodom dodatkowy wybuch, ale ten lotny gaz powoduje również wybuch kilku samochodów w potężnych eksplozjach. Brian strzela z motocykla. Inny mężczyzna rozbija swój cykl, gdy ucieka z drogi. Pożar karabinu maszynowego w strzelaninie zabija jednego z mężczyzn Dom.

  Szybcy i Wściekli
  Szybcy i Wściekli
  Szybcy i Wściekli
  Szybcy i Wściekli
  Szybcy i Wściekli
  Szybcy i Wściekli
  Szybcy i Wściekli
  Szybcy i Wściekli
  Szybcy i Wściekli
  Szybcy i Wściekli
  Oryginalny tytuł The Fast and the Furious
  Ranking IMDb 6.8 341,256 głosów
  Ranking TMDb 6.8 5,414 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Szybcy i Wściekli online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Szybcy i Wściekli online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Szybcy i Wściekli nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Szybcy i Wściekli na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono5