What's happening?

Szybko i Wściekle ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 102

ONLINE HD 2847 Wyświetleń Report Error

  Szybko i Wściekle

  Szybko i Wściekle online

  Apr. 02, 2009USA107 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  7 1 głos

  Reżyser

  Justin Lin
  Reżyser

  Obsada

  Vin Diesel isDominic Toretto
  Dominic Toretto
  Paul Walker isBrian O'Conner
  Brian O'Conner
  Jordana Brewster isMia Toretto
  Mia Toretto
  John Ortiz isRamon Campos
  Ramon Campos
  Laz Alonso isFenix Calderon
  Fenix Calderon
  Gal Gadot isGisele Yashar
  Gisele Yashar
  Shea Whigham isMichael Stasiak
  Michael Stasiak

  Tym razem przenosimy się do latynoskiego klimatu

  Kiedy ostatni raz widzieliśmy über-suave, ulicznego złodzieja Dominika Toretto, pędził w meksykański zachód słońca. Brian O’Conner, jego nemesis-compadre, tajny policjant L.A., nie miał serca, by doprowadzić go do sprawiedliwości. Osiem lat później niewiele się zmieniło.

  Dom i jego załoga piratów z gorących prętów, w tym dziewczyna Letty, zaszyli się w Republice Dominikańskiej, uciekając od władz na całym świecie. Ponownie skalibrowali swoją opatentowaną taktykę szybkiego napadu. Ich nowy kamieniołom: benzyna przewożona w cysternach wolno płynących. „Płynne złoto”, nazywa to Letty. Ale Dom wie, że to tylko kwestia czasu, kiedy Bonnie i Clyde zejdą – gdzieś, jakoś. I tak zostawia Letty w środku nocy … dla własnego dobra.

  W międzyczasie, w LA, O’Conner (obecnie agent FBI) ​​rysuje koralik na meksykańskim lordu narkotykowym znanym jako Braga, który zatrudnia ulicznych zawodników do przeprawy heroiny przez – a dokładniej – pod granicę przez skomplikowany system tuneli . Zakładając, że po raz kolejny stanie się zawodnikiem ulicznym, O’Conner będzie walczył o miejsce w elitarnym składzie narkotykowym Bragi, aby odepchnąć kartel od środka.

  Droga Dom nieuchronnie koliduje z ścieżką O’Connera, kiedy złodziej dowiaduje się, że jego ukochana Letty została zabita przez głównego kierowcę w obozie kartelu. I on też pojawia się, aby zarobić miejsce w drużynie dostarczającej heroinę. Jego zamiar? Żeby zemścić się za morderstwo Letty. Po raz kolejny rywalizacja i koleżeństwo płyną jak wysokooktanowe paliwo, gdy Dom i O’Conner łączą siły, by zamknąć operację Bragi. Ich wybrane rumaki tym razem? Ziejąca ogniem Dom, oldschoolowa Chevelle SS i O’Connera z turbodoładowaniem, nowa szkoła Skyline GT-R.

  Która odsłona Szybkich i Wściekłych podoba Wam się najbardziej?

  Dom i Letty mogą być złodziejami, ale nic nie zrobią, by chronić swoje. Podobnie Dom i O’Conner wielokrotnie mają swoje plecy – albo zderzaki, w zależności od przypadku. Siostra Dom Mia próbuje (bezskutecznie) przekonać go, że Letty nie chciałby, aby ryzykował życiem, by pomścić jej śmierć. Mówi także bratu, że go kocha. Gdzie indziej, Dom ratuje przywódczyni kobiet w grupie Bragi. W zamian ujawnia lokalizację twierdzy władcy narkotyków. Przełożony O’Connera ostrzega go, że pojedyncza zła decyzja o wyroku to wszystko, co odróżnia go od kryminalistów, których ściga (choć, co prawda, przekazuje tę pozytywną wiadomość po tym, jak O’Conner niewłaściwie okrada kolegę z pracy).

  Letty, zanim popełniła morderstwo, faktycznie współpracowała z O’Connerem, by zinfiltrować gang Bragi i postawić go przed sądem w zamian za usunięcie nazwiska i wpisu Dom. O’Conner uważa, że ​​służba Dom w pomaganiu w zdobyciu osławionego króla jest warta zmienionego wyroku. Ale sędzia odrzuca ten argument i wysyła Dom do więzienia. Ten rodzaj społecznie odpowiedzialnego przekazu jest niezwykły w tym gatunku. Tak niezwykłe, że historia się nie kończy. (Powiem więcej na ten temat w „Inne negatywne elementy”).

  Szalone wyścigi i gorące kobiety

  Szybko i Wściekle zawiera odniesienia, zarówno wizualne, jak i werbalne, do katolickiej wiary bohaterów. Na pogrzebie Letty słyszymy księdza cytującego z Psalmu 23. Letty i Mia noszą krucyfiksy, a Dom trzyma Letty’ego w lustrze jego samochodu. Przed posiłkiem Mia beszta swojego brata za to, że nie powiedział najpierw łaski (prawdopodobnie ukłon w stronę podobnej sceny w Szybcy i wściekli). Dom zaczyna: „Dziękuję ci, Panie, za błogosławieństwo tego stołu …” Kiedy się zawiedzie, Mia kończy „… i za jedzenie, rodzinę i przyjaźń”.

  Utrzymujący się strzał z kamery obrazuje Jezusa na krzyżu. Braga daje księdzu katolickiemu torbę pieniędzy. Kapłan waha się, ale w końcu go akceptuje. On również oferuje błogosławieństwo dla Bragi, po czym przestępca klęka, klęka i modli się. Dom i O’Conner chwytają go tak, jak on to robi, ale Braga sugeruje, że zabicie go w kościele byłoby złą formą. (Nie zabijają go.) Częścią sceny wyścigów ulicznych są ogromne tłumy kobiet-wieszaków, które noszą prawie nic. W kółko kamera ogarnia piersi kobiety i tyły – większość z nich jest ledwo zakryta ciasnymi, odsłaniającymi topami i super krótkimi spódniczkami.

  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Oryginalny tytuł Fast & Furious
  Ranking IMDb 6.6 257,936 głosów
  Ranking TMDb 6.6 3,883 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Szybko i Wściekle online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Szybko i Wściekle online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Szybko i Wściekle nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Szybko i Wściekle na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono1