Szybko i Wściekle - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 1869 Wyświetleń

  Szybko i Wściekle

  Szybko i Wściekle

  Apr. 02, 2009USA107 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  7 1 głos
  what going on?

  Opis

  Tym razem przenosimy się do latynoskiego klimatu

  Kiedy ostatni raz widzieliśmy über-suave, ulicznego złodzieja Dominika Toretto, pędził w meksykański zachód słońca. Brian O’Conner, jego nemesis-compadre, tajny policjant L.A., nie miał serca, by doprowadzić go do sprawiedliwości. Osiem lat później niewiele się zmieniło.

  Dom i jego załoga piratów z gorących prętów, w tym dziewczyna Letty, zaszyli się w Republice Dominikańskiej, uciekając od władz na całym świecie. Ponownie skalibrowali swoją opatentowaną taktykę szybkiego napadu. Ich nowy kamieniołom: benzyna przewożona w cysternach wolno płynących. „Płynne złoto”, nazywa to Letty. Ale Dom wie, że to tylko kwestia czasu, kiedy Bonnie i Clyde zejdą – gdzieś, jakoś. I tak zostawia Letty w środku nocy … dla własnego dobra.

  W międzyczasie, w LA, O’Conner (obecnie agent FBI) ​​rysuje koralik na meksykańskim lordu narkotykowym znanym jako Braga, który zatrudnia ulicznych zawodników do przeprawy heroiny przez – a dokładniej – pod granicę przez skomplikowany system tuneli . Zakładając, że po raz kolejny stanie się zawodnikiem ulicznym, O’Conner będzie walczył o miejsce w elitarnym składzie narkotykowym Bragi, aby odepchnąć kartel od środka.

  Droga Dom nieuchronnie koliduje z ścieżką O’Connera, kiedy złodziej dowiaduje się, że jego ukochana Letty została zabita przez głównego kierowcę w obozie kartelu. I on też pojawia się, aby zarobić miejsce w drużynie dostarczającej heroinę. Jego zamiar? Żeby zemścić się za morderstwo Letty. Po raz kolejny rywalizacja i koleżeństwo płyną jak wysokooktanowe paliwo, gdy Dom i O’Conner łączą siły, by zamknąć operację Bragi. Ich wybrane rumaki tym razem? Ziejąca ogniem Dom, oldschoolowa Chevelle SS i O’Connera z turbodoładowaniem, nowa szkoła Skyline GT-R.

  Która odsłona Szybkich i Wściekłych podoba Wam się najbardziej?

  Dom i Letty mogą być złodziejami, ale nic nie zrobią, by chronić swoje. Podobnie Dom i O’Conner wielokrotnie mają swoje plecy – albo zderzaki, w zależności od przypadku. Siostra Dom Mia próbuje (bezskutecznie) przekonać go, że Letty nie chciałby, aby ryzykował życiem, by pomścić jej śmierć. Mówi także bratu, że go kocha. Gdzie indziej, Dom ratuje przywódczyni kobiet w grupie Bragi. W zamian ujawnia lokalizację twierdzy władcy narkotyków. Przełożony O’Connera ostrzega go, że pojedyncza zła decyzja o wyroku to wszystko, co odróżnia go od kryminalistów, których ściga (choć, co prawda, przekazuje tę pozytywną wiadomość po tym, jak O’Conner niewłaściwie okrada kolegę z pracy).

  Letty, zanim popełniła morderstwo, faktycznie współpracowała z O’Connerem, by zinfiltrować gang Bragi i postawić go przed sądem w zamian za usunięcie nazwiska i wpisu Dom. O’Conner uważa, że ​​służba Dom w pomaganiu w zdobyciu osławionego króla jest warta zmienionego wyroku. Ale sędzia odrzuca ten argument i wysyła Dom do więzienia. Ten rodzaj społecznie odpowiedzialnego przekazu jest niezwykły w tym gatunku. Tak niezwykłe, że historia się nie kończy. (Powiem więcej na ten temat w „Inne negatywne elementy”).

  Szalone wyścigi i gorące kobiety

  Szybko i Wściekle zawiera odniesienia, zarówno wizualne, jak i werbalne, do katolickiej wiary bohaterów. Na pogrzebie Letty słyszymy księdza cytującego z Psalmu 23. Letty i Mia noszą krucyfiksy, a Dom trzyma Letty’ego w lustrze jego samochodu. Przed posiłkiem Mia beszta swojego brata za to, że nie powiedział najpierw łaski (prawdopodobnie ukłon w stronę podobnej sceny w Szybcy i wściekli). Dom zaczyna: „Dziękuję ci, Panie, za błogosławieństwo tego stołu …” Kiedy się zawiedzie, Mia kończy „… i za jedzenie, rodzinę i przyjaźń”.

  Utrzymujący się strzał z kamery obrazuje Jezusa na krzyżu. Braga daje księdzu katolickiemu torbę pieniędzy. Kapłan waha się, ale w końcu go akceptuje. On również oferuje błogosławieństwo dla Bragi, po czym przestępca klęka, klęka i modli się. Dom i O’Conner chwytają go tak, jak on to robi, ale Braga sugeruje, że zabicie go w kościele byłoby złą formą. (Nie zabijają go.) Częścią sceny wyścigów ulicznych są ogromne tłumy kobiet-wieszaków, które noszą prawie nic. W kółko kamera ogarnia piersi kobiety i tyły – większość z nich jest ledwo zakryta ciasnymi, odsłaniającymi topami i super krótkimi spódniczkami.

  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Szybko i Wściekle
  Oryginalny tytuł Fast & Furious
  Ranking IMDb 6.6 257,936 głosów
  Ranking TMDb 6.6 3,883 głosów

  Reżyser

  Justin Lin
  Reżyser

  Obsada

  Vin Diesel isDominic Toretto
  Dominic Toretto
  Paul Walker isBrian O'Conner
  Brian O'Conner
  Jordana Brewster isMia Toretto
  Mia Toretto
  John Ortiz isRamon Campos
  Ramon Campos
  Laz Alonso isFenix Calderon
  Fenix Calderon
  Gal Gadot isGisele Yashar
  Gisele Yashar
  Shea Whigham isMichael Stasiak
  Michael Stasiak
  Udostępniono1

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Wilk z Wall Street
  Zieja 2020
  Czarna Pantera
  Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
  Głębia strachu (Underwater)
  Deadpool
  Greyhound 2020
  Zbrodnie rodzinne
  25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
  Jurassic World: Upadłe królestwo
  Wszystkie jasne miejsca
  Waves 2019
  ×
  Życzymy miłego seansu!