Tajni i fajni - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Tajni i fajni

Tajni i fajni

PG
Twoja ocena: 0
6.2 20 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Tajni i fajni online?

Blue Sky i 20th Century Fox wydały pierwszy zwiastun Tajni i fajni (Spies in Disguise). W nadchodzącym filmie animowanym wystąpi Will Smith jako super szpieg Lance Sterling, który ma do dyspozycji wiele fajnych gadżetów i sztuczek, które stają się całkowicie bezwartościowe, gdy naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) zamienia Lance w gołębia.

Oto sprawa Blue Sky: są w porządku. Nie robią niezapomnianych filmów, ale mieli ogromny hit z serii Epoka Lodowcowa, i to w dużej mierze okazało się, że oprócz kilku innych filmów, takich jak Roboty, Rio, Epic i Ferdinand. Mniej więcej w połowie drogi, jak w przypadku filmów animowanych, ale czasem wystarczy, aby dzieciak bawił się przez dziewięćdziesiąt minut. Rozumiem. A jeśli to, co wymaga, zamieni Will Smith w gołębia, niech tak będzie. Przynajmniej, jeśli chodzi o film animowany dla Smitha, nie ma wysokiego paska, który można usunąć po fatalnej opowieści o rekinie. Tajni i fajni to naprawdę godna polecenia bajka.

Oficjalne streszczenie

Super szpieg Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) to niemal dokładne przeciwieństwa. Lanca jest gładka, gładka i delikatna. Walter jest… nie. Ale tego, czego Walter nie posiada w umiejętnościach społecznych, nadrabia w sprytach i wynalazkach, tworząc niesamowite gadżety, których Lance używa w swoich epickich misjach. Ale kiedy wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, Walter i Lance nagle muszą polegać na sobie w zupełnie nowy sposób. A jeśli ta dziwna para nie nauczy się pracować w zespole, cały świat jest w niebezpieczeństwie. SPIES IN DISGUISE to animowana komedia rozgrywająca się w wysoko oktanowym globalnym świecie szpiegostwa.

„To najdoskonalsza forma, jaką szpieg mógłby przyjąć…!” 20th Century Fox zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun kolejnego wielkiego filmu animowanego z Blue Sky Studios, zatytułowany Spies In Disguise. Ten jest w pracach od kilku lat i dotyczy związku między super szpiegiem a super inteligentnym facetem, który tworzy wszystkie swoje gadżety i obsługuje całą swoją technologię. Oto streszczenie wprowadzające: Lance i Walter. Jeden to super fajny i uroczy szpieg, a drugi wymyśla super fajne gadżety, których używa Lance. Kiedy zdarzenie ma miejsce, muszą nauczyć się polegać na sobie jak nigdy dotąd, aby uratować świat. Will Smith głosi Lance’a i Tom Hollanda głosy Waltera. Pełna obsada głosowa obejmuje Bena Mendelsohna, Karen Gillan, Rashida Jones, DJ Khaleda i Masi Oka. Zainspirowany krótkim filmem Pigeon: Impossible, faktyczna fabuła wiąże się z przypadkowym przekształceniem Lance’a w ptaka. Super zabawa, prawda? Mam nadzieję, że okaże się to lepsze niż na razie wygląda.

Co Wy na to?

Urocze, super fajne, super szpiegowskie Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) to niemal dokładne przeciwieństwa. Lanca jest gładka, gładka i delikatna. Walter jest… nie. Ale tego, czego Walter nie posiada w umiejętnościach społecznych, nadrabia w sprytach i wynalazkach, tworząc niesamowite gadżety, których Lance używa w swoich epickich misjach. Ale kiedy wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, Walter i Lance nagle muszą polegać na sobie w zupełnie nowy sposób. A jeśli ta dziwna para nie może nauczyć się pracować w zespole, cały świat jest w niebezpieczeństwie. Spies In Disguise to animowana komedia rozgrywająca się w wysoko oktanowym globalnym świecie szpiegostwa. Spies In Disguise jest współreżyserowany przez filmowców Nicka Bruno i Troy Quane z Blue Sky Studios. Zainspirowany animowanym filmem krótkometrażowym Pigeon: Impossible Lucas Martell. Firma 20th Century Fox wyda Spies In Disguise Blue Sky na całym świecie od 13 września 2019 roku. Pierwsze wrażenie? Fajne?

Tajni i fajni
Oryginalny tytuł Spies in Disguise

Reżyser

Nick Bruno
Reżyser

Obsada

Will Smith isLance Sterling (voice)
Lance Sterling (voice)
Tom Holland isWalter Beckett (voice)
Walter Beckett (voice)
Rashida Jones isMarcy Kappel (voice)
Marcy Kappel (voice)
Karen Gillan isEyes (voice)
Eyes (voice)
DJ Khaled isEars (voice)
Ears (voice)
Ben Mendelsohn isTristan McFord (voice)
Tristan McFord (voice)
Masi Oka isAgent K (voice)
Agent K (voice)
Nick Kroll isDoug (voice)
Doug (voice)
Frank Welker isOmer (voice)
Omer (voice)
Chance the Rapper isLiam (voice)
Liam (voice)
Udostępniono69

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zombieland 2: kulki w łeb
Anna 2019
Death Race: Anarchia
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Harry Potter i Książę Półkrwi
Wonder Woman 1984
Wszystkowidząca 2
Mulan 2020
Zabójcze maszyny
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Doom: Annihilation
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia