What's happening?

Tenet 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Tenet 2020

Tenet 2020

Jul. 15, 2020UKPG-13
Twoja ocena: 0
3.1 38 głosów

Gdzie oglądać cały film Tenet 2020 online?

Jednym z najbardziej popularnych filmów planowanych na 2020 rok jest Tenet. To film reżysera Christophera Nolana. Znamy już nawet cześć obsady, którą moim zdaniem dobrali znakomicie. Pierwsze nazwiska jakie znamy to John David Waszyngton, Robert Pattinson, Aaron Taylor-Johnson, Michael Caine, Elżbieta Debicki i Kenneth Branagh. Jak widać to musi się udać. Można powiedzieć, że to kontynuacja jego epopei wojennej Dunkierka z 2017 roku.  To idealny opis dla każdego z jego porywających thrillerów science fiction do tej pory. Nolan rzadko nie zapewnia niezrównanych emocji. Jest jednak tajemniczym filmowcem, który do ostatniej chwili trzyma w tajemnicy jak najwięcej szczegółów. Dlatego dopiero niedługo dowiemy się reszty szczegółów.

Cały film wywołał wielki szał na całym świecie. Na szczęście jedna duża wskazówka na temat fabuły Teneta została ujawniona przez Pattinsona w profilu GQ opublikowanym w połowie maja. W pewnym momencie Pattinson zauważa, jak wzorował swoją postać na filozofa i krytyka społecznego Christophera Hitchensa. Wyobrażenie sobie tego aktora jako podróżnika w czasie w stylu Hitchensa Pattinson kontynuuje obalenie tego pojęcia. To będzie podróżnik w czasie ale co dalej to zobaczymy. Po prostu takiego filmu z taką obsadą nie da się zepsuć. Może być podobnie jak z filmem Wonder Woman 1984 online. Ale to było wiadome od samego początku.

Cały świat czeka na premierę tego hitu

Odrzucenie podróży w czasie jako punktu fabuły w Tenet 2020 online przyciąga uwagę. Filmy Nolana faktycznie wspominają o czasie, ale ponieważ brzmi to zupełnie inaczej niż w poprzednich filmach reżysera, w których zabawę czasem i przestrzenią często uwzględniano w narracji. Dzięki komentarzowi Pattinsona fabuła po raz kolejny rozbudza naszą ciekawość. Każdy już czeka, aż kina ponownie się otworzą. To będzie światowe święto zatytułowane filmy i seriale online prosto z kina.  Czyli jednym słowem coś pięknego.

Caine już przywyczaił się do skrytych sposobów Nolana, po raz pierwszy współpracując z reżyserem w filmie Batman Początek w 2005 roku. W tym czasie przekonano go do wejścia na pokład jako Alfred Pennyworth w trylogii Batmana. Stało się to po tym, jak reżyser wyjaśnił swoją rozszerzoną, trójwymiarową wizję postaci, której związek był prawie podobny do postaci ojca z Brucem Waynem (Christian Bale). Tymczasem Tenet online jest opisywany jako premiera roku. Ciesze się, że producenci nie zdecydowali się na wypuszczenie tego filmu na VOD. Taki film koniecznie trzeba obejrzeć w kinie.

Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Oryginalny tytuł Tenet
Ranking IMDb 7.9 70,935 głosów
Udostępniono29

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Silencing 2020
Deadpool
Szybcy i Wściekli 7
The Turning 2020
Gwiezdne Wojny: Część V – Imperium Kontratakuje
Pacific Rim: Rebelia
Ghosts of War 2020
Projekt Koliber
Superman: Red Son
Torden (Mortal) 2020
Geostorm
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie