What's happening?

Terminator: Mroczne przeznaczenie ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 334

ONLINE HD 33462 Wyświetleń Report Error

  Terminator: Mroczne przeznaczenie

  Terminator: Mroczne przeznaczenie online

  Oct. 23, 2019USAR
  Twoja ocena: 0
  8.3 16 głosów

  Reżyser

  Tim Miller
  Reżyser

  Obsada

  Arnold Schwarzenegger isT-800
  T-800 "Model 101"
  Linda Hamilton isSarah Connor
  Sarah Connor
  Natalia Reyes isDani Ramos
  Dani Ramos
  Gabriel Luna isTerminator
  Terminator
  Jude Collie isJohn Connor (Body Double)
  John Connor (Body Double)
  Brett Azar isT-800
  T-800 "Model 101" (Body Double)

  Arnoldzik powraca

  Półtora roku od Hellraiser: Judgment wzięło świętą (i często wydrążoną) franczyzę horrorów głęboko do serca. Hellraiser otrzymuje reboot – od Davida S. Goyera z The Dark Knight. Arnold znów zagra w Terminatorze. To właśnie dlatego tyle osób czeka na cały film Terminator: Mroczne przeznaczenie. Według Variety, seria Clive Barker znalazła nowy dom w Spyglass Media Group Gary’ego Barbera. Znalazła go po tym, jak Lionsgate opublikowało dziesiąty wpis w sadystycznej serii. Tam Goyer, który ostatnio pisał takie rzeczy jak seria Gwiezdnych Wojen i Terminator: Dark Fate (Mroczne przeznaczenie).  To on napisze scenariusz i będzie producentem.

  Ten ruch przywraca franczyzę do kin i wraca do korzeni. Nowy film będzie lojalnym, ale ewoluującym remakiem oryginału z 1987 roku i tak, Pinhead powróci. Nie ma mowy o tym, czy klasyczna Pinhead (Doug Bradley) czy New Pinhead (Paul T. Taylor) zagrają tę postać, czy też jakaś nowa twarz będzie przypinać szpilki podczas skaczących w wymiar przygód bólu i przyjemności. I wygląda na to, że Pinhead nie będzie sam w jego torturach. „Jestem fanem pracy Clive’a od czasu oryginalnych książek w miękkiej oprawie książek i noweli„ The Hellbound Heart ”- powiedział Goyer. „Możliwość ponownego wyobrażenia sobie Pinhead i Cenobites dla nowej publiczności jest prawdziwym koszmarem”.

  Nowy terminator będzie cool

  Goyer opisał swoją wizję projektu jako „mroczną i wewnętrzną”, co ma sens, biorąc pod uwagę fakt, że fabuła oryginalnego filmu wymaga, by Frank został rozdarty na kawałki, po czym pokazywał się jako ktoś bez skóry. Potem zabija i uprowadza własnego brata. Mroczne przeznaczenie brzmi dobrze. Freddy, Jason i Chucky otrzymali leczenie rebootowe, więc dlaczego nie Pinhead? W wiadomościach, które były prawdopodobnie nieuniknione, „Hellraiser” zostaje przywrócony dzięki uprzejmości Gary’ego Barbera „Spyglass Media Group”. Pisarz „The Dark Knight” David S. Goyer otrzymał zadanie zarówno napisania, jak i wyprodukowania projektu. Na podstawie noweli Clive’a Barkera „The Hellbound Heart”. Franczyza składa się z 10 filmów (pierwszy z nich został napisany i wyreżyserowany przez samego Barkera) z 1987 roku oraz z wielu komiksów.

  Od pokoleń jego wspaniale skręcony i pomysłowy „Hellraiser” nawiedzał umysły kinomanów dzięki swoim palącym wyobrażeniom o Pinhead. David jest doskonałym gawędziarzem, który kontynuuje wizję Clive’a dla nowej wersji teatralnej „Hellraiser ”. Inne scenariusze do scenariusza Goyera to „Dark City”, trylogia „Blade”, „Man of Steel” i „Freddy vs. Jason”. Jest także na planie scenariusza do nadchodzącego „Terminatora: Dark Fate”.

  Mroczne przeznaczenie

  „Byłem fanem pracy Clive’a od czasu oryginalnych książek w miękkiej oprawie książek i powieści „The Hellbound Heart”– powiedział w swoim własnym oświadczeniu. „Możliwość ponownego wyobrażenia sobie Pinhead i Cenobites dla nowej publiczności jest prawdziwym koszmarem. Gary jest również prawdziwym fanem i jesteśmy zobowiązani do tworzenia czegoś mrocznego i wewnętrznego ”.

  Mroczniejszy, bardziej okultystyczny odpowiednik „A Nightmare on Elm Street” i „Friday the 13th”, filmy „Hellraiser” koncentrują się wokół Cenobitów – istot pozafinansowych, które zazwyczaj nie dogadują się z ludźmi – ogólnie i W szczególności Pinhead. Doug Bradley wcielił się w niego w pierwszych ośmiu pracach z serii, ostatnio w 2005 roku trafnie zatytułowany „Hellraiser: Hellworld”.

  Terminator: Mroczne przeznaczenie
  Oryginalny tytuł Terminator: Dark Fate
  Ranking IMDb 6.2 132,989 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Terminator: Mroczne przeznaczenie online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Terminator: Mroczne przeznaczenie online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Terminator: Mroczne przeznaczenie nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Terminator: Mroczne przeznaczenie na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono149