Terminator: Mroczne przeznaczenie - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Mroczne przeznaczenie

PG
Twoja ocena: 0
8.2 15 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Arnoldzik powraca

Półtora roku od Hellraiser: Judgment wzięło świętą (i często wydrążoną) franczyzę horrorów głęboko do serca. Hellraiser otrzymuje reboot – od Davida S. Goyera z The Dark Knight. Arnold znów zagra w Terminatorze. To właśnie dlatego tyle osób czeka na cały film Terminator: Mroczne przeznaczenie. Według Variety, seria Clive Barker znalazła nowy dom w Spyglass Media Group Gary’ego Barbera. Znalazła go po tym, jak Lionsgate opublikowało dziesiąty wpis w sadystycznej serii. Tam Goyer, który ostatnio pisał takie rzeczy jak seria Gwiezdnych Wojen i Terminator: Dark Fate (Mroczne przeznaczenie).  To on napisze scenariusz i będzie producentem.

Ten ruch przywraca franczyzę do kin i wraca do korzeni. Nowy film będzie lojalnym, ale ewoluującym remakiem oryginału z 1987 roku i tak, Pinhead powróci. Nie ma mowy o tym, czy klasyczna Pinhead (Doug Bradley) czy New Pinhead (Paul T. Taylor) zagrają tę postać, czy też jakaś nowa twarz będzie przypinać szpilki podczas skaczących w wymiar przygód bólu i przyjemności. I wygląda na to, że Pinhead nie będzie sam w jego torturach. „Jestem fanem pracy Clive’a od czasu oryginalnych książek w miękkiej oprawie książek i noweli„ The Hellbound Heart ”- powiedział Goyer. „Możliwość ponownego wyobrażenia sobie Pinhead i Cenobites dla nowej publiczności jest prawdziwym koszmarem”.

Nowy terminator będzie cool

Goyer opisał swoją wizję projektu jako „mroczną i wewnętrzną”, co ma sens, biorąc pod uwagę fakt, że fabuła oryginalnego filmu wymaga, by Frank został rozdarty na kawałki, po czym pokazywał się jako ktoś bez skóry. Potem zabija i uprowadza własnego brata. Mroczne przeznaczenie brzmi dobrze. Freddy, Jason i Chucky otrzymali leczenie rebootowe, więc dlaczego nie Pinhead? W wiadomościach, które były prawdopodobnie nieuniknione, „Hellraiser” zostaje przywrócony dzięki uprzejmości Gary’ego Barbera „Spyglass Media Group”. Pisarz „The Dark Knight” David S. Goyer otrzymał zadanie zarówno napisania, jak i wyprodukowania projektu. Na podstawie noweli Clive’a Barkera „The Hellbound Heart”. Franczyza składa się z 10 filmów (pierwszy z nich został napisany i wyreżyserowany przez samego Barkera) z 1987 roku oraz z wielu komiksów.

Od pokoleń jego wspaniale skręcony i pomysłowy „Hellraiser” nawiedzał umysły kinomanów dzięki swoim palącym wyobrażeniom o Pinhead. David jest doskonałym gawędziarzem, który kontynuuje wizję Clive’a dla nowej wersji teatralnej „Hellraiser ”. Inne scenariusze do scenariusza Goyera to „Dark City”, trylogia „Blade”, „Man of Steel” i „Freddy vs. Jason”. Jest także na planie scenariusza do nadchodzącego „Terminatora: Dark Fate”.

Mroczne przeznaczenie

„Byłem fanem pracy Clive’a od czasu oryginalnych książek w miękkiej oprawie książek i powieści „The Hellbound Heart”– powiedział w swoim własnym oświadczeniu. „Możliwość ponownego wyobrażenia sobie Pinhead i Cenobites dla nowej publiczności jest prawdziwym koszmarem. Gary jest również prawdziwym fanem i jesteśmy zobowiązani do tworzenia czegoś mrocznego i wewnętrznego ”.

Mroczniejszy, bardziej okultystyczny odpowiednik „A Nightmare on Elm Street” i „Friday the 13th”, filmy „Hellraiser” koncentrują się wokół Cenobitów – istot pozafinansowych, które zazwyczaj nie dogadują się z ludźmi – ogólnie i W szczególności Pinhead. Doug Bradley wcielił się w niego w pierwszych ośmiu pracach z serii, ostatnio w 2005 roku trafnie zatytułowany „Hellraiser: Hellworld”.

Terminator: Mroczne przeznaczenie
Oryginalny tytuł Terminator: Dark Fate

Reżyser

Tim Miller
Reżyser

Obsada

Arnold Schwarzenegger isT-800
T-800 "Model 101"
Linda Hamilton isSarah Connor
Sarah Connor
Natalia Reyes isDani Ramos
Dani Ramos
Gabriel Luna isTerminator
Terminator
Jude Collie isJohn Connor (Body Double)
John Connor (Body Double)
Brett Azar isT-800
T-800 "Model 101" (Body Double)
Udostępniono143

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Midway 2019
Yip Man 4
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Niezgodna
Thor: Mroczny świat
Kapitan Marvel
Survive the Night 2020
21 mostów
Drapacz chmur
Bliźniak (Gemini Man) 2019
Underdog 2019
Predator 2018