The Courier 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
The Courier 2019

The Courier 2019

99 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film The Courier 2019 online?

Ciężko ocenić ten film obiektywnie, ponieważ nie lubię tego typu produkcji. Nie oczekuj subtelności od filmu The Courier 2019, którego pierwsza sekunda polega na tym, że bohaterka uderza pięścią w twarz. Filmu, którego plakat sugeruje, że prawdziwą gwiazdą jest jakiś dziwny obraz. Powiem szczerze, że dużo lepiej iść na spacer do nudnego parku i tak doświadczymy więcej rozrywki niż w tym filmie. To niezwykle głupi thriller akcji. Główną bohaterką jest Olga Kurylenko. Jako tytułowa postać chroniąca świadka śledztwa (Amit Shah) przed sługami międzynarodowego przestępcy, czyli Garego Oldmana. Chyba już wolę Australijską produkcję Zaśnij (Awoken). Niby w tym filmie widnieją takie nazwiska, a jest tak bardzo słaby.

Ten film miał większy budżet niż 3022, a okazał się katastrofą. Po raz kolejny widzimy, że pieniądze to nie wszystko. Zwykle, gdy oglądasz film akcji z kobietą walczącą z facetami trzy razy większymi od siebie to coś jest nie tak. Natomiast w filmie The Courier Olga dostaje od niej absolutne badziewie w regularnych odstępach czasu. Na szczęście jest silna psychicznie, a jej wcześniejsze szkolenie wojskowe daje jej przewagę nad innymi. Jest wiarygodna w gwałtownych scenach akcji, a są pewne trudne momenty, które sprawiły, że kibicowałem jej w kilku momentach. Ale to by było na tyle z dobrych stron tego filmu.

Co myślicie o tej ciekawej obsadzie?

To już szósta funkcja reżysera Zackary’ego Adlera w ciągu czterech lat. Moim zdaniem to jakiś dziwny rodzaj przedsięwzięcia. Wypracowany, ale mimo to wystarczająco elegancki, aby zaznaczyć odpowiednie pola dla widzów domowych poszukujących podstawowej rozrywki. Ten film też miał premierę na ekranach kinowych 22 listopada. Nie będzie to jednak żaden nowy ulubieniec winnych przyjemności, zwłaszcza że większość brutalnych działań ogranicza się do jednego ponurego podziemnego garażu. To bardzo okraja fabułę tego filmu. Takich produkcji powstało już ponad tysiąc. Ten film do kinematografii nie wnosi dosłownie nic. Już chyba lepiej oglądać dramaty typu Słodziak 2019. Innego wyjścia nie ma.

Gary Oldman w opasce na oko to lord przestępczości o imieniu Ezekiel Mannings. Postać, która spędza większość filmu w areszcie domowym w USA, gdy jego zbrodniarze w Wielkiej Brytanii próbują pozbyć się świadka. Ten świadek widział jak Manning zamordował kogoś z zimną krwią. Najlepszym złoczyńcą Oldmana zawsze będzie Ivan Korshunov z Air Force One. Tym razem jest bardziej powściągliwy i nie robi nic więcej niż słuchanie muzyki operowej i wkurza agentów FBI, którzy go pilnują. Fajnie jest mieć takich ludzi, którzy wszystko zrobią za ciebie.

Na nieszczęście dla Nicka, tymi strażnikami dowodzi agent Interpolu Simmonds (Alicia Agneson). Pracuje ona dla równie dwuznacznego agenta Bryanta (William Moseley), który potajemnie odpowiada Manningowi. Jedynym powodem, dla którego Nick nie umiera w bezpośrednim starciu z cyjankiem i pociskami, jest to, że angażuje się bezimienny kurier motocyklowy. Typy kaskaderów prawdopodobnie wykorzystują swój potencjał aktorski. Ale oprócz Kurylenki, która gra wystarczająco dużo, by niemal odegrać niedorzeczną rolę, aktorom nazwanym nie przysługują tutaj żadne przysługi. Im bardziej złośliwe są ich postacie tym gorsze są ich szydercze występy. Tak więc tym niemiłym akcentem kończymy recenzję tego fatalnego filmu.

 

The Courier 2019
The Courier 2019
The Courier 2019
The Courier 2019
The Courier 2019
The Courier 2019
The Courier 2019
The Courier 2019
Oryginalny tytuł The Courier
Ranking IMDb 4.4 409 głosów
Ranking TMDb 4.4 7 głosów

Reżyser

Obsada

Olga Kurylenko isThe Courier
The Courier
Gary Oldman isEzekiel Mannings
Ezekiel Mannings
Dermot Mulroney isSpecial Agent Roberts
Special Agent Roberts
William Moseley isAgent Bryant
Agent Bryant
Alicia Agneson isAgent Simmonds
Agent Simmonds
Amit Shah isNick Murch
Nick Murch
Craig Conway isAgent Parlow
Agent Parlow
Joel Michaely isAlan Green
Alan Green
Greg Orvis isThe Sniper
The Sniper
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Legiony 2019
Predator 2018
Kobiety mafii
Cisza 2019
Anioł w Ogniu
Skok stulecia
Miłość mojego brata
Brightburn: Syn ciemności
Jezioro dzikich gęsi 2019
Shazam!
Gwiezdne Wojny: Część VII – Przebudzenie Mocy
Pitbull 2005