To właśnie dzięki nam

113864 użytkowników

znalazło ulubiony film lub serial

DOŁĄCZ DO NAS TERAZ!

The Grudge: Klątwa

The Grudge: Klątwa

The Grudge: Klątwa

Jan. 02, 2020USAR
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film The Grudge: Klątwa online?

Film już odcisnął swoje piętno na niezależnym horrorze dzięki debiutowi fabularnemu Oczy Matki w 2016 roku. Nicolas Pesce po raz pierwszy wybiera studio Sony dla tej produkcji. Film The Grudge: Klątwa jest napisany również przez Pesce. To wszystko na podstawie japońskiego horroru Takashi Shimizu z 2003 roku. Horroru, który zainspirował remake w języku angielskim w 2004 roku w reżyserii Shimizu z udziałem Sarah Michelle Gellar. W przeciwieństwie do horroru Gellar z oceną PG-13, tym razem mają ostrą ocenę R. To dobra wiadomość dla fanów przerażających i drastycznych horrorów. Mocnym horrorem jest tez film Głębia strachu.

Wraz z filmami z 2002 i 2004 roku, trzecia odsłona Grudge została wydana w 2009 roku. Natomiast seria filmów krótkometrażowych, Tales From the Grudge, pojawiła się w 2006 roku. W ostatnim wywiadzie dla Entertainment Weekly twórca filmu Nicolas Pesce mówił o wiecznej rentowności franczyzy. Trzeba lubić tego typu horrory. Ogólnie horrory nie są dla mnie, nie lubię ich oglądać bo nie lubię się bać. Dlatego zawsze recenzje horrorów piszę dość ogólnie. Najbardziej przeraziły mnie takie horrory jak Obecność i cały film Zakonnica. Ten drugi przysporzył mi sporo strachu i nie spałem przez niego w nocy.

Kolejny ciekawy remake

Zapytali reżysera na New York Comic Con, w jaki sposób jego The Grudge: Klątwa różni się od wszystkich poprzednich filmów z serii. Jak wiecie film z 2004 roku zrodził dwie kontynuacje. Nicolas Pesce obiecał, że otwarcie Sony na ocenę R spowoduje najbardziej niepokojącą jak dotąd część. Powiedział, że cały film jest o wiele bardziej popieprzony. Trzeba mieć mocną psychikę żeby coś takiego wymyślić.  Nie mam pojęcia co tacy reżyserzy mają w głowie i skąd to się bierze ale to jest masakra.

Pierwszy film wyreżyserował Takashi Shimizu. Film miał swoją premierę w Japonii, podobnie jak remake z 2004 roku, który również wyreżyserował Shimizu. Nowa wersja zostanie jednak osadzona w wiejskiej Ameryce. Nadal będzie koncentrować się wokół nawiedzonego domu, który zaraża każdego, kto wejdzie do niego gniewem ducha. Takiego ducha, który spotkał przerażający koniec w mieszkaniu. Nowy remake został wyprodukowany przez Sama Raimiego odpowiedzialnego też za film Martwe Zło, który również wyprodukował drugą iterację. Demián Bichir, John Cho, Betty Gilpin, Lin Shaye i Jacki Weaver występują w filmie. Obsada wydaje się być bardzo ciekawa. Fani czekają z niecierpliwością. Gatunek J-horror jest znany z tego, że jest o wiele bardziej krwawy i niepokojący niż amerykańskie horrory.

The Grudge: Klątwa
Oryginalny tytuł The Grudge
Ranking IMDb 4.2 17,195 głosów
Udostępniono8
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ma 2019
Brightburn: Syn ciemności
Battlefield 2025
Ciche miejsce
Dark Web: Usuń znajomego
Glass
Pełzająca śmierć (Crawl)
Obecność
Naznaczony: Ostatni klucz
Cisza 2019
Countdown 2019
Obcy: Przymierze