Polowanie (The Hunt) 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Polowanie (The Hunt) 2020

Polowanie (The Hunt) 2020

89 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Polowanie (The Hunt) 2020 online?

Po masowych strzelaninach w Dayton w stanie Ohio i El Paso w Teksasie w 2019 roku Universal zdecydował się opóźnić wydanie tego satyrycznego horroru. Zrobili to dlatego, żeby czasami nie dostał fali krytyki, że zachęca on do dalszej przemocy. Fabuła filmu Polowanie (The Hunt) 2020 jest dość płytka. Grupa liberalnych elit porywa i próbuje zabić 12 konserwatywnych osób dla zabawy. Donald Trump napisał na Twitterze, że takie osoby tworzą własną przemoc, a następnie próbują obwiniać innych. Są prawdziwymi rasistami i jest to bardzo złe dla Stanów Zjednoczonych. Wracając do tematu horror ma całkiem dobre oceny. Jednak z horrorów w najbliższym czasie wybiorę Brahms: The Boy 2 albo film Ciche miejsce 2 online.

Wiele krytyków uważa, że ten film powinien zostać zablokowany. Najbardziej niebezpieczny thriller w stylu gry, który umieszcza tych godnych pożałowania na marginesie społecznym. Cały film online jest bardzo gwałtowny. Film Polowanie (The Hunt) nie jest tak rozpalający, jak się to zdawało na początku. Tutaj ogromną rolę odgrywa prawo, które pozwala Amerykanom posiadać broń. To budzi od niepamiętnych czasów ogromną kontrowersję. Po takich właśnie strzelaninach jest ogromny hałas w mediach i nie tylko. Każdy obwinia wtedy przepisy, które pozwalają nosić broń. Natomiast sami wiecie jak jest, ciężko pogodzić to wszystko ze sobą.

Bardzo dziwny i zarazem przerażający horror

Jak wiecie wiele osób przy postrzeleniu kogoś powołuje się na Drugą poprawkę. Jeżeli jeszcze zabita osoba okaże się kimś gorszym to od razu przypisywane jest jej włamanie. Bez względu na to, kogo zapytasz, to prawo do noszenia broni nigdy nie miało służyć jako uzasadnienie dla Amerykanów. Niestety w większości przypadków tak właśnie jest. To właśnie stara się nam pokazać te satyryczny horror The Hunt 2020. Ta polityka partyzancka doprowadza do skrajności, której nie da się pogodzić. Reżyser Craig Zobel pokazuje ten fakt idealnie. Krwawe resztki wybrzuszonej gałki ocznej we wczesnej scenie przypominają, że jest to pokręcony film. Napisany przez Damona Lindelofa i Nicka Cuse. Cały film próbuje wysłać zadowolonych burżuazyjnych liberałów narzekających na zmiany klimatu, jednocześnie humanizujących ich konserwatywnych odpowiedników. W tym filmie klimat jest łagodniejszy. 

Polowanie (The Hunt) 2020
Polowanie (The Hunt) 2020
Polowanie (The Hunt) 2020
Polowanie (The Hunt) 2020
Polowanie (The Hunt) 2020
Oryginalny tytuł The Hunt
Ranking IMDb 6.5 1,423 głosów
Ranking TMDb 7 16 głosów
Udostępniono7

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kursk 2018
Gundala 2019
Aquaman
Iron Sky. Inwazja
Kod Dedala 2019
The Legion 2020
Złe miejsce 2019
W wysokiej trawie
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
Jurassic World: Upadłe królestwo
Ocean ognia
Enemy Lines 2020