The Informer 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PLNAPISY PLDUBBING PLNAPISY ENG
The Informer 2019

The Informer 2019

Aug. 30, 2019UK113 Min.R
Twoja ocena: 0
7 3 głosy
what going on?

Opis

Ciekawy dramat kryminalny

Szwedzka powieść kryminalna Trzy Sekundy Andersa Roslunda i Börge Hellström została przeniesiona do współczesnego Nowego Jorku. Reżyser Andrei Di Stefano, który zaadaptował powieść z brytyjską scenarzystką Rowan Joffe. To opowieść o tajnym agencie, który w swoim uświęconym stylu jest informowany przez swoich informatorów. Przekazują mu bardzo poufne informacje. Gangsterskie klimaty jak w filmie Skok stulecia.

Pete Koslow (Joel Kinnaman) jest byłym więźniem. Skazanym, którego wyrok został skrócony w zamian za informacje wewnętrzne na temat polskiego gangu. Wysyłanie narkotyków do kraju i wypuszczanie ich na ulice nie jest już jego pomysłem na idealne źródło dochodu. Produkcja nakrotyków jest prawie tak duża jak w El Camino: A Breaking Bad Movie. Przyjmuje rolę informatora i pracuje dla FBI w zamian za nowe życie. Kiedy ostatnia wielka operacja kończy się bardzo źle, Pete jest wdzięczny swojemu szefowi. Jednocześnie czuje się opuszczony przez agentów FBI Wilcoxa (Rosamund Pike) i Montgomery’ego (Clive Owen), którzy obiecali mu bezpieczeństwo. Po raz kolejny trafia za kraty. Koslow musi znaleźć sposób na ucieczkę od swojej piekielnej dziury, aby w razie potrzeby chronić swoją rodzinę.

Zdecydowanie lepszy klimat z napisami

Joel Kinnaman gra Pete Koslowa. Pracuje dla polskiego gangu narkotykowego, ale potajemnie przekazującego informacje agentowi FBI Wilcoxowi (Rosamund Pike). Wielka transakcja narkotykowa, której ujawnienie miało być jego biletem do nowego życia, kończy się krwawym chaosem. Bardziej krwawe sceny widziałem jedynie w serialu Gra o Tron. Gangster cieszy się z faktu, że zabił glinarza. Wilcox ponuro mówi Koslowowi, że musi postępować zgodnie z tym planem. Koszmarna podróż z powrotem do więzienia, gdzie znów przeżywa straszne momenty.

Gdzie oglądać cały film The Informer 2019 online?

Jest kilka znakomitych występów wielu aktorów, w tym Kinnamana i aktorki Pike, którzy po obsadzeniu prawidłowych ról przedarli się przez ekran z przekonaniem i autentycznością. Wzmacniają narrację dzięki złożonym, emocjonalnym przedstawieniom. Common daje także mocny wizerunek detektywa Grens z NYPD. Wstrzykuje trochę moralności do skorumpowanego miasta.

Skandynawskie czy Amerykańskie produkcje?

Cały film Informer to nieznośnie napięty i porywający portret przestępczego podziemia zarówno za kratkami, jak i na ulicach. Podzielony na dwie części, na zewnątrz i wewnątrz murów więziennych. Film utrzymuje w napięciu do krwawego punktu kulminacyjnego. Stymuluje prawdziwe poczucie, że nikt nie jest bezpieczny w gangsterskim świecie. Niekoniecznie przynosi to coś nowego ale The Informer wciąż jest mrocznym, zabawnym, dobrze zagranym filmem. Idealny do spokojnego oglądania.

 

The Informer 2019
The Informer 2019
The Informer 2019
The Informer 2019
The Informer 2019
The Informer 2019
The Informer 2019
The Informer 2019
Oryginalny tytuł The Informer
Ranking IMDb 6.6 15,642 głosów
Ranking TMDb 6.8 3 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono11
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Cóż za piękny dzień
Dwóch papieży
Niedosyt (Swallow) 2020
Baywatch. Słoneczny patrol
Wszystkie jasne miejsca
Black and Blue
Zew krwi 2020
Koniara (Horse Girl)
Wołyń
Tajemnicze początki
Wieczór gier
Nie otwieraj oczu
×
Życzymy miłego seansu!