The Legion 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PLNAPISY PLDUBBING PLNAPISY ENG
The Legion 2020

The Legion 2020

May. 08, 2020USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film The Legion 2020 online?

Rzymski żołnierz podejmuje niebezpieczną wędrówkę przez mroźne góry. Chce przekazać istotne przesłanie. Dzieje się to w dramacie przygodowym José Magána z udziałem Mickeya Rourke i Bai Linga. W nowym filmie online The Legion 2020 aktorzy wyraźnie próbują zachęcić do oglądania. Opcja ta to obecnie jest zbyt typowe zagranie w przypadku produkcji o międzynarodowym charakterze. Ich obecność ma na celu oszukać odbiorców na całym świecie. Ci aktorzy pojawiają się dosłownie na chwilę w tej produkcji. To trochę nie fair w stosunku do fanów, ale każdy działa jak może. Szkoda, że Ci aktorzy mają tutaj tylko taki krótki epizod. Czekam też na rolę Bruca w filmie Survive the Night 2020. Podobno będzie to jeden z jego lepszych filmów.

Rzymskie imperium to było coś

Jest to oczywiście sposób na zbliżenie się do określonego gatunku akcji przy jednoczesnym drastycznym zmniejszeniu jego skali. Ta zarozumiałość wciąż może być ekscytującą opowieścią. Ale poza nie wnosi nic ciekawego. Sceny walki są bardzo drętwe. Tak jakby ktoś zrobił ten film na kolanie. W tym filmie, który wygląda jak starożytna rzymska wersja z 1917 roku, Partridge gra Noreno, pół-rzymskiego żołnierza. Żołnierza, któremu powierzono bardzo ważne zadanie pokonania zimowych gór Armenii. Po to, aby przekazać pilną wiadomość dwóm rzymskim legionom, które zostały uwięzione podczas inwazji. Noreno jest uznawany za odpowiednią osobę do wykonania tego niebezpiecznego zadania. Bohater bardzo nienawidzi Cesarstwa Rzymskiego. Dlatego ten film robi się ciekawy.

Coś wyjątkowego jest w tym filmie

Noreno posłusznie wyrusza w wędrówkę, okresowo zatrzymując się, aby rozpocząć energiczne walki mieczem z partyjskimi żołnierzami, którzy przekraczają jego ścieżkę. Po drodze spotyka także różne postacie, w tym młodą kobietę, którą ratuje przed zgwałceniem. Spotyka także łowcę nagród, który na krótko udaje się go schwytać, i starszego mężczyznę, który go ratuje, i z którym angażuje się w długą filozoficzną dyskusję. Ta dyskusja spowolniła akcję w filmie. Zacząłem w tym momencie się bardzo nudzić. która zatrzymuje film na zimno. The Legion 2020 online ma w sobie coś wyjątkowego. Przyjemnie się go ogląda. Film ma w sobie coś wspólnego z serialu Wikingowie. Dlatego może tak mi się podobał.

The Legion 2020
Oryginalny tytuł The Legion
Ranking IMDb 3.2 392 głosów
Ranking TMDb 6.4 5 głosów
Udostępniono2
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Tax Collector
Gwiezdne Wojny: Część VI – Powrót Jedi
Mój przyjaciel Ufik
Poradnik łowczyni potworów
Torden (Mortal) 2020
Rogue 2020
Dżentelmeni 2020
Nocna przygoda
Geostorm
The Old Guard
Bez litości 2
47 Meters Down: Uncaged
×
Życzymy miłego seansu!