The Legion 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
The Legion 2020

The Legion 2020

96 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film The Legion 2020 online?

Rzymski żołnierz podejmuje niebezpieczną wędrówkę przez mroźne góry. Chce przekazać istotne przesłanie. Dzieje się to w dramacie przygodowym José Magána z udziałem Mickeya Rourke i Bai Linga. W nowym filmie online The Legion 2020 aktorzy wyraźnie próbują zachęcić do oglądania. Opcja ta to obecnie jest zbyt typowe zagranie w przypadku produkcji o międzynarodowym charakterze. Ich obecność ma na celu oszukać odbiorców na całym świecie. Ci aktorzy pojawiają się dosłownie na chwilę w tej produkcji. To trochę nie fair w stosunku do fanów, ale każdy działa jak może. Szkoda, że Ci aktorzy mają tutaj tylko taki krótki epizod. Czekam też na rolę Bruca w filmie Survive the Night 2020. Podobno będzie to jeden z jego lepszych filmów.

Rzymskie imperium to było coś

Jest to oczywiście sposób na zbliżenie się do określonego gatunku akcji przy jednoczesnym drastycznym zmniejszeniu jego skali. Ta zarozumiałość wciąż może być ekscytującą opowieścią. Ale poza nie wnosi nic ciekawego. Sceny walki są bardzo drętwe. Tak jakby ktoś zrobił ten film na kolanie. W tym filmie, który wygląda jak starożytna rzymska wersja z 1917 roku, Partridge gra Noreno, pół-rzymskiego żołnierza. Żołnierza, któremu powierzono bardzo ważne zadanie pokonania zimowych gór Armenii. Po to, aby przekazać pilną wiadomość dwóm rzymskim legionom, które zostały uwięzione podczas inwazji. Noreno jest uznawany za odpowiednią osobę do wykonania tego niebezpiecznego zadania. Bohater bardzo nienawidzi Cesarstwa Rzymskiego. Dlatego ten film robi się ciekawy.

Coś wyjątkowego jest w tym filmie

Noreno posłusznie wyrusza w wędrówkę, okresowo zatrzymując się, aby rozpocząć energiczne walki mieczem z partyjskimi żołnierzami, którzy przekraczają jego ścieżkę. Po drodze spotyka także różne postacie, w tym młodą kobietę, którą ratuje przed zgwałceniem. Spotyka także łowcę nagród, który na krótko udaje się go schwytać, i starszego mężczyznę, który go ratuje, i z którym angażuje się w długą filozoficzną dyskusję. Ta dyskusja spowolniła akcję w filmie. Zacząłem w tym momencie się bardzo nudzić. która zatrzymuje film na zimno. The Legion 2020 online ma w sobie coś wyjątkowego. Przyjemnie się go ogląda. Film ma w sobie coś wspólnego z serialu Wikingowie. Dlatego może tak mi się podobał.

The Legion 2020
Oryginalny tytuł The Legion
Ranking TMDb 6.4 5 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Togo 2019
Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
Men in Black: International
Bayala i ostatni smok
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Judy
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Iniemamocni 2
Bad Boys for Life 2020
Kraina cudów
Sicario 2: Soldado
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły