What's happening?

The Lodge 2019 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 198

The Lodge 2019

The Lodge 2019 online

Oct. 17, 2019UK100 Min.R
Twoja ocena: 0
9 2 głosy

Produceni widzą potencjał w horrorach

Veronika Franz i Severin Fiala przedłużają przerażające napięcie w kryzysie krajowym w ich debiutanckim filmie Widzę, widzę z 2014 roku. Idą nieco dalej w kierunku dość konwencjonalnym dla wszystkich horrorów. Film The Lodge 2019 nie jest jakiś rewelacyjny, podobnie jak film W wysokiej trawie. Po raz kolejny dzieci i macierzyństwo pozostają w izolacji społecznej, która okazuje się bardzo niekorzystna dla czyjegoś zdrowia psychicznego. Chociaż tym razem zjawisko nadprzyrodzone jest również możliwym czynnikiem. Wydaje mi się, że nawet pewnym.

Pierwsza fabuła Veroniki Franz i Severina Fialy była jak wersja horroru w lesie, w którym młodzi bracia bliźniacy odwracali się z wrogością do kobiety, która ich zdaniem zajęła miejsce ich matki. Debiut anglojęzycznej ekipy austriackiej całego filmu  The Lodge umieszcza kolejną parę rodzeństwa. Też z prawdopodobnie mściwym celem w innym odosobnionym domu. W domu, w którym pojawia się nowa narzeczona ich ojca. Niestety w tym horrorze nie ma nic specjalnego, wszystko tutaj jest bardzo powtarzalne. Brakuje mi kilku rzeczy, które można zauważyć w filmie Trauma. To tak jakby reżyserki nie weryfikowały rynku przed produkcją.

Rekordowa ilość Horrorów na CDA, Zalukaj i Netflix w tym roku

Czasami wydaje mi się, że reżyserki powinny zająć się filmami animowanymi, a nie horrorami. Może zrobił by lepszą wersję filmu Baranek Shaun Film. Farmageddon? W rzeczywistości jest tu zbyt wiele wyjaśnień, aby kończyć nieco frustrująco sprzeczne, a nie pożytecznie dwuznaczne. To zirytuje fanów głównego nurtu horrorów, podobnie jak tempo, które czasami wydaje się bardzo powolne. Cały film The Lodge jest wystarczająco klimatyczny i intrygujący, aby zainteresować bardziej odważnych widzów. Mimo film nie ma szans na sukces tak duży jak inne amerykańskie filmy. Mowa o filmie Czarownica 2, który w tym roku pojawi się na światowym rynku.

Precyzyjne rzemiosło powinno jednak wzbudzić ciekawość wśród wymagających fanów horrorów. Być może plusem jest występ Riley Keough, który pozwala zastanawiać się nad tym, w jakim stopniu ta osoba, która przeżyła traumę w dzieciństwie staje się ofiarą lub agresorem. Około 10-letnia Mia (Lia McHugh) i nastolatka Aiden (Jaeden Martell) cierpią z powodu separacji rodziców. Pewnego dnia porzucając dzieci, Laura (Alicia Silverstone) zostaje poinformowana przez Richarda, że nie tylko chce sfinalizować ich rozwód, ale planuje poślubić swoją znacznie młodszą dziewczynę.

Gdzie oglądać cały film The Lodge 2019 online?

Nastoletni Aiden i jego młodsza siostra Mia uparcie odrzucają próby ich ojca, Richarda (Richard Armitage), aby skłonić ich do zaakceptowania jego nowej narzeczonej, Grace (Keough), której historia została opisana w książce pisał o ewangelicznych kultach religijnych. Dzieci są bardzo lojalne wobec kochającej matki Laury (Alicia Silverstone), pozostawionej przez Richarda. Ich tata proponuje spędzenie świąt w rodzinnym domku nad jeziorem w górach. Tym samym dając Grace trochę czasu na bliższe poznanie dzieci.

Sześć miesięcy później dwoje dzieci nie jest już tak życzliwych wobec nowej partnerki taty, którego obwiniają za śmierć mamy. Grace (Riley Keough) jest w rzeczywistości kimś, kogo dziennikarz Richard zna z przerażającej historii, którą kiedyś badał. W wieku 12 lat była jedyną osobą, która przeżyła masowe samobójstwo ze strony chrześcijańskiej sekty. Wydaje się, że całkowicie wyzdrowiała z traumatycznej przeszłości. Ale Aiden mówi swojemu ojcu, że wolał psychopatkę zamiast mamy.

The Lodge 2019
Oryginalny tytuł The Lodge
Ranking IMDb 6.0 24,926 głosów
Ranking TMDb 9 14 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film The Lodge 2019 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film The Lodge 2019 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film The Lodge 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film The Lodge 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono3