The Meg 2018 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
The Meg 2018

The Meg 2018

113 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to horror czy nie horror? 

Istnieje argument, że wszystko, czego naprawdę potrzebujesz do porządnego letniego filmu akcji, to Jason Statham. Każdy film spełniający te podstawowe kryteria nie może być zły. W filmie The Meg cel Stathama to 70-metrowy prehistoryczny rekin lub megalodon. Uwięziony dotąd pod lodową barierą siarkowodoru w królestwie oceanu głębszym niż Rów Mariański. Kuszące jest założenie, że wszystkie ruchy płetw są bezpośrednimi potomkami wielkiego tatusia. Ale film The Meg dzieli tyle samo DNA z tradycją Godzilli potwora z głębi, przebudzonego przez pychę ludzkości, a teraz rzucającą się wokół łodzi podwodnych jak jeż na jabłka. I tak wolę obejrzeć wyżej wspomniany cały film Godzilla 2: Król potworów CDA. Nie wiem jak reszta.

Jason Statham gra Jonasa Taylora. Najlepszego nurka ratownictwa morskiego na świecie. Cóż, był najlepszy na świecie, dopóki nie skończyła się próba ratowania na Filipinach. Jego twierdzenia, że ​​statek został zaatakowany przez tajemniczą niewidzialną istotę, są odrzucane jako psychoza wywołana ciśnieniem i powodują, że traci on wszystko. Teraz możemy obejrzeć jeszcze ciekawszy film z Jasonem Stathamem. Mianowicie jest to film Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw online CDA

Gdzie oglądać cały film The Meg online CDA?

Jeżeli miałbym wybierać między filmami to jako horror wybrałbym Annabelle wraca do domu CDA. Pięć lat później pracuje w Tajlandii, gdzie odwiedza go stary kolega. Nieuchronnie nazywany Mac (Cliff Curtis) i nowy szef Maca, Zhang (Winston Chao). Gość, który jest szefem podwodnego ośrodka badawczego na zewnątrz Szanghaju. Ośrodka, który patrzy na możliwość wcześniej niewykrytego podmorskiego królestwa w Rowie Mariańskim. Podczas eksploracji tego nowego świata, zespół zawierający trzech członków zespołu badawczego, z których jeden okazuje się być byłą żoną Jonasa (Jessica McNamee), zostaje uderzony czymś i zostawia ich okaleczonych. Teraz możemy oglądnąć jeszcze ciekawszy film z Jasonem. 

Z pewnością jest to przyjemna zabawa. Szkoda tylko, że po zabezpieczeniu dwóch takich obiecujących kluczowych składników, jak Statham i olbrzymi rybi dinozaur, twórcy filmu nie robią z nimi więcej. Scenariusz wygląda tak, jakby został złożony z karty do gry w bingo z filmu akcji. W pierwszych 10 minutach otrzymujemy kilka beznadziejnych wstawek. Statham jest rodzajem gwiazdy filmowej, która pociesza schludną charyzmę, ale w roli specjalisty od ratownictwa głębinowego, Jonasa Taylora, zostaje na morzu przez banalność.

Film The Meg może nie być najbardziej dzikim i oryginalnym filmem, jaki kiedykolwiek powstał. Połączenie opowieści o pijanych nurkach, byłych żonach i ogromnych rybach może nie być takie dobre. Zdarzają się sytuacje, w których czuje się jak w jakiejś podróbce filmu Szczęki. Niestety taka prawda, ale są też plusy. Tymi plusami jest oczywiście Jason Statham.

Oglądać na Zalukaj czy CDA?

Tutaj wyraźnie wszedł do projektu, wiedząc, że nigdy nie wybierze „Szczęk” pod względem emocji, a zamiast tego podejmie lżejsze rozwiązanie. Tak lekkie i głupie, jak może być w filmie, w którym ludzie są zjadani przez rekiny. Scenariusz jest wypełniony kliszami, ale przynajmniej zostały one rozmieszczone z pewną dozą dowcipu i stylu tym razem. Jest nawet kilka chwil, w których wykorzystuje przypuszczenia publiczności, aby zrobić kilka prawdziwych niespodzianek.

Film z pewnością przyniesie wymierne korzyści swoim rekinom z potworów. Otrzymujemy wiele ekscytujących ujęć, które pędzą w kierunku kamery z żarłoczną, martwą determinacją  i wiele innych rozdziawionych paszczy zagłady wyłaniających się z głębin oceanu. Jest jednak nieco tandetne, skąpe podejście do skali, które raczej podważa wiarygodność filmu o potworach. W sumie film ma ciekawą fabułę bo nikt tak naprawdę nie wie, co znajduje się w Rowie Mariańskim

The Meg 2018
The Meg 2018
The Meg 2018
The Meg 2018
The Meg 2018
The Meg 2018
The Meg 2018
The Meg 2018
The Meg 2018
The Meg 2018
Oryginalny tytuł The Meg
Ranking IMDb 5.7 119,496 głosów
Ranking TMDb 5.9 3,072 głosów
Udostępniono29

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Aniołki Charliego 2019
Szybko i Wściekle
Mrok 2018
Bez litości 2
X-Men: Mroczna Phoenix
Black and Blue
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
Sługi wojny
Alita: Battle Angel
47 Meters Down: Uncaged
Godzilla II: Król potworów
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia